انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

مقالات ISI نمایه های معتبر

سوال شده است که  وقتی می گوییم یک مجله دارای نمایه بین المللی است منظور چیست؟

پاسخ. برای اینکه من و شما بتوانیم براحتی در اینترنت برویم و کلمات کلیدی را جستجو کرده و مقالاتی را که حاوی آن کلمات کلیدی هستند پیدا کرده و از آنها درافزایش دانش خود استفاده کنیم، برخی از موسسات آمده اند و ساختاری را طراحی کرده اند که چنین تسهیلاتی را برای من و شما فراهم آورد.

نمونه خیلی شایع و همگانی آن همین سایت گوگل و یا هرموتور جستجوی دیگراست. حالا همین گوگل که همه چیز را نمایه می کند آمده است و بصورت اختصاصی Google Scholar را راه اندازی کرده است که به نمایه سازی متون آکادمیک می پردازد. به این نوع از خدمات یا سرویسها، سروسیهای نمایه سازی یا Indexing service گفته می شود.

برخی دیگر از این موسسات هم آمده اند و قدری ساده تر به موضوع پرداخته اند و فقط به لیست کردن یا دسته بندی کردن مجلات پرداخته اند. برخی از این موسسات بدون توجه به اینکه فقط در کار لیست کردن باشند یا اینکه در کار ایندکس کردن یا نمایه کردن متون علمی باشند، ازنظرگستره عملکرد نیز به دو دسته تقسیم شده اند که به یک دسته از آنها سرویسهای نمایه کننده محلی یا ملی یا کشوری گفته می شود ( مثلا ایرانمدکس IranMedex یا Magiran در ایران ) و برخی دیگربصورت بین المللی عمل می کنند و برای فعالیت خود محدوده جغرافیایی درنظر نمی گیرند ( مثل گوگل اسکولار، پابمد، اسکوپوس، آی اس آی، ایندکس کوپرنیکوس و ...). به مجلاتی که در سیستمهای نمایه کننده نوع دوم نمایه شده باشند اصطلاحا مجلات دارای نمایه بین المللی یا Internationally Indexed Journal گفته می شود.

سفارش پایان نامه