انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه بررسي عوامل مؤثر بر كاهش ميزان رضايت شغلي كاركنان بانك صادرات ايران  

انجام پایان نامه|بررسي عوامل مؤثر بر كاهش ميزان رضايت شغلي كاركنان بانك صادرات ايران  


موضوع :
بررسي عوامل مؤثر بر كاهش ميزان رضايت شغلي كاركنان بانك صادرات ايران (نمونه موردي كاركنان حوزه 6 منطقه غرب تهران)

تقديم به :
همكاران صديق و سخت كوش بانك صادرات ايران كه همواره با سعي و تلاش و از خود گذشتگي در راه اعتلاء و پيشرفت شبكه عظيم بانك صادرات ايران كوشيده‌اند.
 
قدرداني و سپاس :
حمد و سپاس فراوان خداوند بزرگ را كه توفيق كسب دانش و معرفت را به ما عنايت فرموده و همواره ما را ياري مي‌كند.
با تقدير و تشكر از استاد فرزانه جناب آقاي دكتر حسين صفرزاده كه با ارائه مطلوب درس روش تحقيق پنجره‌اي جديد را به روي ما باز كرد و تشكر از كليه همكارانيكه ما را در انجام اين تحقيق ياري نمودند.
 
فهرست مطالب
1-    مقدمه و كليه واژه
2-    ارائه مدل تحقيق
3-    پيشگفتار
4-    چكيده تحقيق
5-    رئوس مطالب
6-    نتيجه
7-    منابع – مآخذ و پيوست‌ها


مدل تحقيق
 
فصل اول
كليات تحقيق
شامل
مقدمه
كليد واژه
قلمرو زماني و مكاني
روشها و ابزار گردآوري اطلاعات
روش نمونه گيري
 
4-1) قلمرو زماني و مكاني تحقيق
قلمرو زماني تحقيق سال 1387 بوده و قلمرو مكاني تحقيق بانك صادرات ايران حوزه 6 منطقه غرب تهران مي‌باشد.
5-1) روشها و ابزار گردآوري اطلاعات
به منظور جمع آوري اطلاعات مورد نياز اين تحقيق از دوروش ذيل استفاده گرديده است:
الف) روش كتابخانه‌اي : توضيح مفاهيم اصلي كليد واژه‌ها از كتابهاي معتبر موجود رفتار سازماني اخذ گرديده است.
ب ) پرسشنامه : يكي از متداولترين روشهاي جمع آوري اطلاعات استفاده از پرسشنامه است. براي گردآوري اطلاعات مورد نياز در مورد تعيين ميزان رضايت شغلي كاركنان بانك صادرات و ساير فاكتورهاي مورد پرسش و موثر در بيان مسئله از پرسشنامه استفاده شده است.
6-1) روش نمونه گيري
جامعه آماري در اين تحقيق حوزة 6 منطقه غرب بانك صادرات ايران در شهر تهران بوده و روش نمونه گيري تصادفي ساده است.

7-1) روش تجزيه و تحليل داده‌ها
در اين تحقيق از روش توصيفي از نوع پيمايشي استفاده شده است.
 
1-1 مقدمه
در ابتدا رضايت شغلي را تعريف مي‌كنيم كه عبارتست از واكنش‌هاي عاطفي يا احساسي خود نسبت به جنبه‌هاي مختلف شغل.
اين تعريف بدان معناست كه در مورد رضايت شغلي يك مفهوم واحد وجود ندارد، يك فرد مي‌تواند از يك جنبة شغل، نسبتاً راضي باشد و از يك يا چند جنبة ديگر ناراضي باشد.  
2-1 كليد واژه
تعريف ديگر از رضايت شغلي اين است: مقصود از رضايت شغلي نگرش كلي فرد دربارة كارش است، كسي كه رضايت شغلين او در سطحي بالاست نسبت به شغل يا كار خود نگرش مثبت دارد كسي كه از كار خود راضي نيست (رضايت شغلي ندارد) نگرش منفي نسبت به شغل خود دارد. هنگامي كه دربارة نگرش كاركنان بحث مي‌شود غالباً مقصود چيزي جز رضايت شغلي آنان نيست. در واقع در اين زمينه معمولاً اين دو «رضايت شغلي» و «نگرش» را بجاي يكديگر بكار مي‌برند.
عوامل تعيين كننده رضايت شغلي عبارتند از: معارضه يا گيرايي كار، سيستم پاداش بر اساس عدل و مساوات، شرايط كاري كه فرد را حمايت كنند، ارضاي نيازهاي مادي و معنوي، كسب ارزش و تفاوت. تفاوت بدين معنا كه آنچه يك فرد انتظار دارد از شغل خود دريافت كند، از قبيل درآمد مناسب، فرصت‌هاي ارتقاء و پيشرفت و آنچه كه بطور واقعي دريافت كرده است مي‌باشد.
آنچه كه در بالا ذكر شده معني و مفهوم نسبتاً جامعي از رضايت شغلي كاركنان شاغل در سازمان مي‌باشد همچنين عوامل موثر بر ميزان رضايت شغلي ذكر شده است.
3-1 بيان مسئله تحقيق
آنچه كه در پيش رو خواهد آمد تحقيق و بررسي نسبتاً مختصري از بخش كوچكي از كاركنان بانك صادرات ايران در خصوص عوامل موثر بر ميزان كاهش رضايت شغلي كاركنان بانك صادرات (حوزه 6 منطقه غرب تهران) مي‌باشد، اميد است توانسته باشيم گام كوچكي در جهت شروع انجام يك كار عملي مختصر برداشته باشيم.
البته ممكن است در گذشته نيز بررسي‌هايي در خصوص علل كاهش رضايت شغلي كاركنان بانك صادرات در جاهاي مختلف انجام گرفته باشد، ليكن با تحليل و بررسي وضعيت حال اميدواريم بتوانيم با نتيجه گيري درست و صادقانه و ارائه نقطه نظرات پيشنهادي افقي روشن براي آيندة همكاران ارجمند و پر تلاش تصور نمائيم.
ان شاء الله
 
پيشگفتار : preface
مطالبي كه در صفحات آينده خواهد آمد نتيجه تلاش مشتركي است در بررسي عوامل موثر بر كاهش رضايت شغلي كاركنان بانك صادرات ايران (حوزه 6 منطقه غرب تهران). در اين تحقيق كوشيده‌ام تا با تهيه نمونه آماري و استخراج نتايج آن و تعميم آن به كل كاركنان بانك صادرات و نيز استفاده از صحبت‌هاي افراد شاغل از طريق ارتباطات افقي سازمان غير رسمي عوامل موثر بر كاهش رضايت شغلي شامل پارامترهاي مادي و معنوي از قبيل اعطاء وامهاي مختلف، تسهيلات گوناگون، آموزش ضمن خدمت و ارتقاء شغلي را بررسي نمائيم و اثرات متغيرهاي ذكر شده را پس از بررسي بسنجيم. كوشش شده است كه گفته‌ها و داده‌ها بر اساس مستندات و آمارهاي نسبتاً دقيق باشد تا از اصل مطلب دور نشويم و نتيجه گيري نهائي واجد استانداردهاي لازم باشد.
 
فصل دوم
مرور ادبيات و پيشينه تحقيق
-    مرور و ارائه چكيده 3 تحقيق مرتبط با موضوع
-    اصل تحقيق
 
انجام پایان نامه

 

پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

سفارش پایان نامه