انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

انجام پایان نامه جلوگیری از مشکلات اقتصادی پیش بینی نشده

انجام پایان نامه|جلوگیری از مشکلات اقتصادی پیش بینی نشده

از خودتان حمایت کنید

تا آنجا که ممکن است استقلال اقتصادی خود را حفظ کنید. در صورت داشتن چنین استقلالی است که خودتان می توانید درباره نحوه زندگی تان تصمیم بگیرید. آنگاه می توانید به آرزوها و خواست های خود و نه دیگران فکر کرده و آنها را محقق کنید. اگر ازدواج کرده اید، حسابی بانکی جدا از همسرتان برای خودتان بازکنید. این چیزی نیست که قرار باشد از همدیگر پنهان کنید. همسرتان را در جریان بگذارید. توضیح دادن انگیزه هایتان از این کار، جلوی سوءتفاهم های احتمالی را می گیرد.

درآمد بیشتر، شادی و رفاه بیشتر نیست

درآمد شما اهمیت زیادی دارد اما نباید باعث شود جنبه ها و مسائل دیگر زندگی تان به طور کامل تحت الشعاع این مساله قرار گیرد. در زندگی صبر برای رسیدن به آرزوها بهتر از عجله برای به دست آوردن شغل به هر قیمتی است. این مساله در پیدا کردن شغل اهمیت زیادی دارد. صرفا به دنبال به دست آوردن شغل نباشید. بلکه به فکر این باشید که شغلی که دارید تا چه اندازه به روحیات، وضعیت و تحصیلات شما می خورد. حتی اگر شغل دارید ولی به آن علاقه ندارید، به شغلتان به عنوان امری موقت بنگرید و همچنان در جست وجوی شغل موردعلاقه تان باشید.

هیچ گاه در زندگی آموزش را فراموش نکنید

اگر خواهان این هستید که در زندگی فرصت های اقتصادی جدیدی به دست بیاورید، هیچ گاه از خواندن و یادگرفتن بازنایستید. یکی از بزرگ ترین سرمایه گذاری های عمر ما، آموزش است. این سرمایه ای است که در معرض تهدید و خطرات بیرونی نیست. بنابراین در امر تحصیل و آموزش به هیچ عنوان خست به خرج ندهید. بلکه تا آنجا که برایتان ممکن است خرج کنید. پس برای وقت هایی که آزاد هستید، برنامه ریزی کنید تا توانایی های خود را ارتقا دهید.

قرض نکنید

قرض کردن به هم ریختن اساس برنامه ریزی مالی است. شما با قرض کردن، وضعیت مالی خود را دگرگون می کنید. برنامه ریزی مالی یعنی تناسب و توازن برقرار کردن میان دخل وخرج، میان درون داد و برون داد. با قرض کردن شما این توازن را به طور کلی به هم می ریزید؛ زیرا در یک مقطع درون داد به صورت موقت بیشتر از حد معمول است که باعث می شود شما درباره خرج هایتان چنان که باید صرفه جویی نکنید. از طرف دیگر هنگام بازپرداخت قرض، شما باید فراتر از درآمد و دخلتان، خرج کنید. اینجا است که برنامه مالی شما قفل می شود. مطمئن باشید بسیاری از مشکلاتی که تصور می کنید فقط با قرض گرفتن حل می شود را می توان با برنامه ریزی مناسب حل کرد.

بیمه سلامتی و بازنشستگی را به هیچ عنوان دست کم نگیرید

در شرایطی که شما شاغل هستید می توانید باکم و زیاد درآمد سازگار شوید؛ اما در روزگار فرو بستگی و بازنشستگی، شرایط بسیار دشوارتر از چیزی است که فکر می کنید. باید تا آنجا که امکان دارد از طرق مختلف تضمین های عینی برای بازنشستگی تان پیدا کنید. هزینه های مربوط به سلامتی و بهداشت هم از اهمیت زیادی برخوردار هستند. گاهی اوقات یک بیماری باعث می شود شما تمام پس اندازی را که جمع کرده اید خرج درمان کنید.

برای بازنشستگی یکی از راهکارهای مناسب استفاده از قوانین اقتصادی مانند قانون ۷۲ است. قانون ۷۲ به شما می گوید که با توجه به نرخ بهره بانکی، چند سال طول می کشد که پس انداز شما دو برابر شود.

برای مثال اگر نرخ بهره بانکی ۶ درصد باشد، با تقسیم ۷۲ بر ۶ به عدد ۱۲ می رسیم؛ یعنی با این نرخ بهره فارغ از میزان پس انداز اولیه دارایی شما ظرف مدت ۱۲ سال دو برابر می شود. می توانید پول هایی را که خرج هزینه های غیرضروری می کنید در حسابی در بانک پس انداز کنید تا در سال های بازنشستگی از آن استفاده کنید.

برای مثال اگر شما با نرخ بهره ۲۰ درصد در بانکی ۱۰ میلیون تومان پس انداز کنید. بعد از ۲۱ سال، ۱۰ میلیون شما به ۶۴۰ میلیون افزایش پیدا می کند. می توانید ببینید که این پول تا چه اندازه می تواند در بازنشستگی به کار شما بیاید.

انجام پایان نامه اقتصاد

 

سفارش پایان نامه