انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

انجام پایان نامه دستیاری حسابداری

انجام پایان نامه|دستیاری حسابداری

تعداد صفحات : 13صفحه 

کارمند این بخش که مسئول انجام دادن فعالیت های فنی حسابداری است، به درک عالی و دانش وسیع در زمینه ای اساس و شیوه ی کار حسابداری احتیاج دارد.
این بخش از سطح ورودی کاملاً متمایز است، در این سطح کارها بسیار پیشرفته تر از دفترداری رسمی هستند. این بخش سطح بسیار وسیعی از آزادی را در اجراء کارها، نظرات و انجام کارهای ضروری دارند. کارمند این بخش انتظار دارد ابتکار عمل را برای حل کردن امور روزمره و متعادل کردن مشکلات اساسی، منظم به کار ببرد. کاری که در این سطح انجام می شود شامل درک بسیار دقیقی از فراهم کردن ملزومات اصول کار حسابداری برای منطبق کردن، تراز کردن، تراز کردن و حسابرسی و رسیدگی به چندین نوع مختلف از حسابها یا بودجه ها برای بیشتر از یک اداره و یا بخش است.
نتیجه این کار درستی و اطمینان و پذیرش روشها و اطلاعات و خدمات را در محدوده ی بخش و اداره به اندازه ی بیرون از اداره تحت تأثیر قرار می دهد. این کار نیاز به 6 الی 12 ماه آموزش در اداره و بخشی هم قبل از اینکه او قادر باشد با کمترین نظارت کارهای لازم را انجام دهد، دارد.
کارمند این بخش باید درک دقیقی از اعمال و طرز کار حسابداری در ادارات و بخش ها داشته باشد. کارمند این بخش باید درک اساسی و دقیقی از قوانین و مقررات اداره و مسئولیت های فوری و ضروری داشته باشد.
کارمند این بخش باید قادر باشد درک وسیعی از حسابرسی بودجه را به موقع و بدون همکاری و مساعدت به اجرا بگذارد. دستورالعمل ها باید در قالب قوانین، سیاست ها و طرز کار بودجه باشد. مسئول این بخش باید برنامه را با کمترین مساعدت و همکاری به اجرا بگذارد.
ارتباط شخصی با عامه ی مردم اساس کار است. این ارتباط معمولاً با کارمندهای اداره، کارمندان و مدیران دیگر ادارات ناحیه و افراد جامعه صورت می گیرد.ا ین ارتباط ممکن است شامل اندازه ای جزئی از حل مشکلات یا رفتار خصمانه در ارتباطات باشد.
طبقه بندی درجات:
مسئول این بخش باید به طور مستقل کارها را انجام دهد و قادر باشد فهرست ملاقاتهای مهم کاری را که بخشها و قسمت های مختلف احتیاج دارند در موعد مقرر تعیین نماید.
مسئول این بخش در اجراء وظایف روزمره و کارها به طور مستقل عمل می کند، ولی آموزش و نظارت را در مشکلات و وظایف غیرمستقیم دریافت می کند. کار برای مشخص شدن دقت، درستی و اندازه ای استقلال نظر و عقیده و نتیجه کار مورد بازبینی قرار می گیرد. یک مسئول با تجربه باید برای آموزش دادن کارمندان جدید به او کمک کند.
وظایف و مسئولیت های مهم و خاص:
• رسیدگی به دفاتر مهم حساب و مقایسه ی آن با دفتر کل و روزنامه ها و سوابق خاص اداره مربوطه و یا قسمت های مختلف موسسات و ادارات نواحی دیگر.
• رسیدگی کردن به سیستم لیست حقوقی بخش یا قسمت های مهم، آماده کردن گزارشات لیست حقوقی همانطور که ادارت، نواحی و ادارات مرکزی نیاز دارند، آماده کردن مدرک آئین نامه ای برای سیستم پردازش لیست حقوق داخلی و خارجی، هم تراز کردن سیستم پردازش لیست حقوقی و مرتبط کردن کار آن باید پذیرش کار کرد بیمه و هماهنگی با دستور عمل و برنامه ی منطقه، تصویب بودجه و سیستم لیست حقوق.
• اداره و شرکت کردن در مأموریت های روزانه ی درآمد و هزینه ی بخش ها، چکها و دخل و خرج روزانه.
• بر عهده گرفتن مسئولیت برای تهیه ی خلاصه ی مذاکرات و توازن دوره ای، خلاصه برای بخشهای کوچکتر سیاسی که بودجه آنها در صورت حساب است، و در نظر گرفتن خلاصه ی گزارشات دوره ای مالیات، بیمه نامه های صنعتی و مالیاتها و نظارتها.
• آماده کردن صورت حساب برای حسابهای قابل وصول از ادارت، گاهی اوقات احتیاج است که اطلاعات هزینه ها و مخارج منطقه که از گزارشات و رسیدها در دسترس است برای بازبین به اجرا گذاشته شود.
• کمک به تهیه کردن گزارشات تخصصی روزمره بنا به درخواست قسمت ها و بخشها، آماده کردن گزارشات و توافقات دوره ای بنا به درخواست قسمت ها و بخش ها.
• شفاف کردن و شرح دادن بودجه برای تکمیل کردن صحت و درستی برنامه های یک یا چند اداره دولتی
• استخراج کردن اطلاعات از دفاتر و گزارشات تهیه شده برای نشان دان آمار، مثل دریافت نقدینگی و مخارج، حسابهای سودآور و قابل دریافت و دیگر چیزهای مربوط به فعالیت های ادارات.
• بررسی و تجزیه گزارشات حسابهای اداره و بخش برای اثبات درستی ارقام و محاسبات و سمتها. بررسی اطلاعات کمک می کند، تصحیحات لازم و یا اختلافات، اصلاح شود.
• خلاصه نویسی جزئیات در دفاتر جداگانه، استفاده از ماشین حساب، و انتقال دادن اطلاعات به دفتر اصلی یا منتقل کردن مستقیم به دفتر اصلی.
• آماده کردن تراز آزمایش دوره ای و اطلاعات آماری همانطور که احتیاج دارند، آماده کردن تراز آزمایش همانطور که احتیاج دارند.
• تایپ کردن گزارشات، فرم ها و مکاتبات مهم، استفاده از ماشین حسابها و ماشین حساب و کامپیوترهای متصل به اطلاعات ورودی.
شرایط لازم:
عمومی
• دوسال تجربه کار اداری، که حداقل یکسال آن باید مستقیماً به کار در این بخش مربوط باشد.
یا
• یکسال (45 ساعت) حسابداری درجه دوم یا آموزش دفتر داری حرفه ای، آموزش ممکن است جانشینی برای یکسال تجربه لازمه باشد.
یا
• ترکیبی از تجربه کاری و آموزش که توانایی اجرای کار در این بخش را نشان می دهد.
دانش... اصول و تمرینهایی از دفترداری دو سویه، تمرین ها و آیین نامه های مهم اداری
توانایی ... اجرای دفترداری دوسویه، طبقه بندی خلاصه ی مذاکرات حسابداری، رسیدگی و منطبق کردن حسابها، بستن حسابها و آماده کردن گزارشات و صورت حسابهای تخصصی، انجام سریع و دقیق محاسبات عددی، به کار انداختن تجهیزات اداری مرتبط با این کار.

انجام پایان نامه حسابداری

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

سفارش پایان نامه