انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

انجام پایان نامه فقر و بی خانمان

انجام پایان نامه|فقر و بی خانمان

فقر خود به منزله عاملي خطرزا براي رشد كودكان به شمار مي آيد، زيرا موجب2 مجموعه اي از استرس ها مي گردد كه روي كودكان موثرند: استرس والدينشان درباره پول منجر به پرستاري و مراقبت ناموثر مي شود؛ مدارس پر ازدحام3 در مناطق كم درآمد موجب ايجاد حس رقابت كمي در كودكان مي گردد؛ محيط و همسايگان خشن دوستي را سخت مي سازد (دانكن و بروكس- گان، 1997). اما هر مشكلي در زمينه فقر به هنگام بي خانماني كودك دو چندان مي گردد، متاسفانه كودكان بخشي از جمعيت بي خانمان هستند كه به سرعت در امريكا و ساير كشورها در حال افزايش است.
اكثر كودكاني كه واقعاً بدون سرپناه هستند نوجواناني هستند كه يا فراري اند4 چون والدينشان با آنها سوء رفتار داشته اند، و يا سر راهي5 هستند كه والدينشان آنها را طرد6 نموده اند. كودكان بي خانمان زير 12 سال معمولاً با خانواده هايشان در پناهگاه‌ها زندگي مي كنند. با وجوديكه اين كودكان در اين زمان مطمئناً غذا و جاي خواب خواهند داشت، در زمينه هاي بسياري دچار مشكل مي گردند. همانگونه كه يك گزارش شرح مي دهد:
هنگامي كه كودكان به پناهگاه‌ها مي رسند، ممكن است رخدادهاي آسيب زا و بدبختي هاي7 مزمني را تجربه نمايند. حتي بهتر از آن، كودكان ممكن است گرسنه بمانند و امنيت محيط هاي خانوادگي و افراد در خانه، در مدرسه، يا در همسايگي را از دست بدهند. وضعيت و موقعيت پناهگاه‌ها معمولاً غيرقابل توصيف است، بويژه از جنبه بازي كردن بچه ها در فضاي آزاد. قوانين الزامي پناهگاه ممكن است به زندگي كودك و خانواده لطمه بزند مثلاً، اين عادي است كه هيچ ملاقات كننده حق ورود ندارد و كودكان … نيز حق ندارند كه تمام اوقات با والدينشان باشند (مستن،1992).
به علاوه، والدين در شرايطي نگهداري مي شوند كه استقلال و حس رقابت آنها هميشه محدود شده است (سلتسر و ميلر، 1993)، لذا آنها نمي توانند براي كودكان مدرسه رو خود، والدين- مراقبين و سرپرستان8- واقعي باشند. بعلاوه، پناهگاه يك راه‌حل موقت براي بي خانماني است كه موجب دگرگوني هاي شديد و آشوب هاي دوره‌اي در كودكان به هنگام انتقال به مكان هاي جايگزين به همراه والدي كه تحقير شده، افسرده و از نظر عاطفي درمانده است، مي گردد. گاهي اوقات كودك تا زماني كه والدين به تنهايي درمان شوند به پرورشگاه يا بعضي موسسات فرستاده مي شود. بنابراين سه عامل خطرزاي عمده ناسازگاري، ناپايداري9 روابط، و فقر- به طور چشمگيري همراه با كودكان بي خانمان هستند.
در مقايسه با همسالان متعلق به همان وضعيت اقتصادي و قومي، كودكان بي‌خانمان دوستان كمتر، ترس بيشتر، درگيري بيشتر، بيماري هاي مزمن بيشتر، عوض كردن بيشتر مدرسه، حضور كمتر در مدرسه، و موفقيت تحصيلي كمتري دارند (اكرمن و همكاران، 1999؛ و باكنر و همكاران، 1999؛ هاث، 1997). در اواسط دوران كودكي هنگامي كه مدرسه و دوستان مهم مي‌شوند در حدود يك سوم كامل كودكان بي‌خانمان غايب از مدرسه هستند. آنهايي كه مدرسه مي روند احتمال دارد كه تحت آموزش ويژه قرار بگيرند يا عقب نگه داشته شوند. نتيجه گيري كلي اين است كه بسياري از كودكان بي خانمان از پيشرفت تحصيلي در مدارس رايج و معمول جدا مي شوند (هاث، 1997).
در طول رشد طولاني مدت مأيوس كننده ترين نتيجه، فقدان باور داشتن در موقعيت‌ها و امكانات زندگي است. حتي درمقايسه با كودكان ديگر، كودكان بي‌خانمان اهداف پايين تر، اميد كمتر، و بدگماني10 بيشتر دارند، و شك خود را نسبت به اينكه كسي اصلاً به آنها كمك بكند بيان مي دارند. اغلب آنها راست مي گويند، بويژه با توجه به حمايت پشتيباني مهم دوران كودكي، گروه همسالان، تقريباً هيچ كودك بي‌خانماني در مدرسه نمي تواند دوستي بيابد. فقدان پيوستگي در زندگيشان و عزت نفس پايين آنها را از ايجاد دوستي هاي دوطرفه حمايت كننده باز مي دارد. حتي عوامل عملي، مانند قوانين پناهگاه‌ها درباره ملاقات و محدوديت هاي رفت و آمد11، تمايل به كاستن از دوستي ها دارند. البته با توجه به فقدان چنين حمايتي افسردگي باليني بسيار رايج است. و نزديك به يك سوم كودكان بي خانمان مبتلا به آن هستند (با سوك و روزنبرگ، 1990).
درهنگامي كه عموم مردم ممكن‌است درباره عوامل ريشه‌اي، و بهترين راه‌حل‌هاي بي خانماني بحث كنند، با در نظرگرفتن يك ديدگاه رشدي و تحولي كاملاً آشكار است كه مي‌بايست اقدامي فوري براي هر كودك بي خانمان صورت بگيرد. هر مانعي از تحصيل را كه كودك بي خانمان از دست دهد و هر ضربه اي12 كه به عزت نفس وي وارد آيد ممكن است سالها- يا شايد تمام طول عمر- را براي غلبه بر آن طلب نمايد. براي آنها كه علاقمند به ايجاد سياست ها و خط مشي هاي عمومي اي هستند كه آينده بهتري را فراهم آورند، فراهم آوردن امكانات آموزش و مسكن پايدار براي كودكان بي‌خانمان نقطه خوبي براي آغاز است (نانز، 1996).

انجام پایان نامه اقتصاد

 سفارش پایان نامه