انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

انجام پایان نامه تاریخچه ای از کامپیوتر

انجام پایان نامه|تاریخچه ای از کامپیوتر

19 صفحه

سرعت پيشرفت كامپيوترهاي جديد غير قابل باور شده است اولين كامپيوتر ديجيتال بزرگ در سال 1937 توسط پرفسور Howdrd Aiken ازدانشگاه هاروارد ارائه شد آي بي ام در سال 1944 اين كامپيوتر را ساخت . كامپيوتر مزبور ماشين حسابي با كنترل خودكار مراحل محاسبه به شمار امده و Mdrk1 ناميده مي شد . اين كامپيوتر كه پيشرفتهاي قسمتهاي ان مكانيكي بود از 750000 قطعه ساخته شده بود . ارتفاع كامپيوتر مزبور 17 متر و وزن آن بيش از 5 تن بود .
عمل ضرب ساده با اين كامپيوتر حدود 6 ثانيه طول مي كشيد (كامپيوترهاي جديد مبني بر پنتيوم اين كار را در حدود 10000000/1 ثانيه انجام مي دهند ) در سال 1947 كامپيوتر Mdrk توسط Aiken ساخته شدو كامپيوتر 66 EC آي بي ام نيز در سال 1947 به پايان رسيد . بالاترين سرعتي كه در اين ماشينها به دست آمد يك عمل ضرب در ثانيه بود . اولين كامپيوتر الكترونيكي (بدون استفاده از قطعه هاي مكانيكي  ) در زمستان سال 1945-1944 ساخته شد . كامپيوتر مزبور ENTAC (سر نام كلمه هاي Electronic Numericdi Intesrdtor) نام داشت ENTAC مي توانست تا 300 عمل را در ثانيه انجام دهد اما هنوز هم به صورت هيولايي عظيم بود . يعني از حدود 18000 لامپ خلاء تشكيل شده بود طراحي اين نوع ماشينها همچنان به پيشرفت خود ادامه داد و در سال 1950 كامپيوتر صنعت پيشرفته اي به شمار مي آمد در سال 1960 بيش از 5000 كامپيوتر در سر تاسر دنيا وجود داشت .
اختراع ترانزيستور در سال 1947 (كه نوع الكترونيكي كوچك مي باشد ) جرقه اي انقلابي در طراحي كامپيوتر ايجاد كرد در اواخر دهه 1950 ديگر ترانزيستورها          مي توانستند جايگزين لامپهاي خلاء در كامپيوتر شدند از انجا كه ترانزيستورهاي اوليه فضايي در حدود 200/1 لامپهاي خلاء را اشغال مي كردند نه تنها كامپيوترها كوچكتر شدند بلكه عملكرد آنها نيز سريعتر شد زيرا در اين حالت ديگر الكتريسته مسير چندان طولاني را نمي پيمود . كامپيوترهاي مبتني بر ترانزيستورهاي نيمه هادي مي توانستند تا 100000 عمل ضرب را در ثانيه انجام دهند همچنين عملكرد آنها نسبت به كامپيوترهاي مبتني بر لامپهاي خلاء قابل اطمينان تر بود .
در دهه 1970 اين قاليت به دست امد كه بتوان دهها هزار و شايد صدها هزار ترانزيستور را بر روي تراشه سيليكوني كوچكي قراردهند ، كه حجم آن از ناخن انگشت شصت بزرگتر نباشد اين قطعه ها كه ((مدار هاي مجتمع )) ناميده مي شدند انقلاب ديگري در طراحي كامپيوتر ايجاد كردند به اين ترتيب ايجاد دنياي كامپيوترهاي شخصي امكان پذير شد .
در سال 1981 آي بي ام اولين كامپيوتر شخصي خود را معرفي كرد به طور خلاصه از ان زمان تا كنون كامپيوترهاي شخصي 5 نسل را پست سر گذاشته اند كه در هر نسل عملكرد و قابليتهاي آنها پيشرفت كرده است امروزه كامپيوترهايي كه از چمدان معمولي بزرگتر نيستند مي توانند بيش از 100 ميليون عمل ضرب را در ثانيه انجام دهند .
ساخت شبكه با استفاده از خطوط برق
با خطوط موجود در خانه يك شبكه كامپيوتري بسازيد
در نظر اول استفاده از خطوط 220 ولتي برق خانه براي سال داده ها ما بين كامپيوترهاي مختلف خانه شايد مسخره و ناممكن جلوه كند اما فناوري ساخت شبكه با خطوط برق دقيقاً همين كار را انجام مي دهد ارزانترين نوع ساخت شبكه نسبت سريعترين هم نسبت اما چند مزيت نسبت به فناوري هاي شبكه سازي اترنت (Ethernet) خط تلفن ،‌يا بي سيم دارد .
مهمترين پيشرفت از شبكه سازي با خطوط برق عرضه وسايلي در سال گذشتهاست كه با خصوصيات Homep148 105 سازگارند اين محصولات بسياري از مسائل فناوري هاي قبلي شبكه سازي با خطوط برق را حل كرده اند و در نتيجه در اين مقاله به محصولات سازگار با Homep148 105 مي پردازيم.

انجام پایان نامه
کامپیوتر

برای دریافت فایل کامل مقاله از لینک زیر استفاده نمایید

دانلود

سفارش پایان نامه