انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

نوشته شده توسط moshaveranetehran.net   
دسته: انجام پایان نامه | مقالات
نمایش از دوشنبه, 08 شهریور 1395 11:16
بازدید: 603

چرا اقتصاد كشور اتريش حايز اهميت است؟

علم اقتصاد نوشته جزف اسكامتر سك مسئله جالب توجهي است كه شامل بسياري از مباحث غيرقابل توجيه مي باشد يعني علم اقتصاد يك شكل غيروابسته و غيرواقعي را داراست كه در آن مي توان سطح شناسايي علم اقتصاد را منعكس ساخت اكنون اين نياز اين گونه نمي باشد چرا كه اقتصاد دانان مي توانند به بسياري از مباحث مربوط به دنياي مادي پاسخ گويند در اين جا مي توان بازار را به اين شكل مد نظر قرار داد و اين پرسش را مطرح كرد كه چگونه كل جامعه علي­الرغم منابع عقلاني و فيزيكي كمياب مي تواند هزينه را به حداقل برساند استفاده از هوش و استعداد هر شخص مي تواند نيازهاي مربوط به مصرف كننده را نمايان سازد در اينجا تشويق نوآوري فني، خلاقيت و توسعه اجتماعي تماماً در اين ساختار قابل تصور مي باشد اين سؤال نيازمند قابليت بالايي در پاسخگويي مي باشد و نيز اينكه بتوانيم اين بحث را به صورت برجسته مدنظر قرار دهيم. مسئله اينجاست كه شيوه هاي مورد نظر از طريق اقتصاددانان برجسته مي تواند همواره داراي نتايج مطلوبي نباشد.

اين مسئله همواره نمي تواند به عنوان يك مسئله حاد تلقي شود سؤال اصلي در اينجا راجع به بزرگترين متفكراني است كه از دوران يونان باستان مد نظر بوده اند و امروزه تصور علم اقتصاد چندين نظريه خاص را به همراه دارد.

متفكراني مثل كنسيان و نيز دوره هاي قبل از كنسيان، دوره جديد كنسيان متفكران علوم كلاسيك جديد (تفكر علوم عقلاني) موناتاليست­ها و نيز علوم متصور شده در شيكاگو، ويرجينا و نظريه پردازان ديگر اعم از تئوريسين­هاي بازي ها و شاخه­هاي متفاوتي از سايديسم كه مي تواند ساير مباحث را نياز شامل شود.

مكتب اتريشي

همچنين بخشي از اين سبك تركيبي مي تواند در تعريف مدنظر قرار گيرد اما متفاوت از تعاريف بالا چرا كه آن سبك اتريشي است. آن نمي تواند در زنيمه علم اقتصاد مد نظر قرار گيرد اما يك شيوه انتخابي در قلمرو كل علوم به حساب مي آيد در حالي كه ساير مكاتب عمدتاً در بر مدلهاي رياضي علم اقتصاد تمركز دارند و شيوه هاي جمعي را در خصوص ثبات دنيا توصيه مي كنند در اينجا نظريه اتريشي مي تواند واقعي تر جلوه گر شود و نيز مي تواند جنبه علمي را در دنياي علوم اجتماعي دارا باشد.

اتريشي­ها علوم اقتصادي را به عنوان يك ابزار در درك همكاري افراد در نظر مي گيرد و در رفع نيازها به شكل رقابتي عمل مي كنند و در خصوص اختصاص منابع به شكل انحصاري مي توانند نظريه سنتي را در نظريه پردازي اقتصاد كلان به كار گيرند در خصوص خط مشي مكتب اتريشي جذابيت بيشتري را در خصوص خط مشي­ها و نيز اصول ناشناخته مباحث تجاري فروپاشي سوسياليسم هزينه مربوط به قانون­مند سازي علوم رفاهي و نيز مباحث عام در دولت هاي بزرگ را به كار مي گيرند.

نكات برجسته در آيين (سنت) اتريشي

از دهه دوازدهم كه سبك اتريشي سطوح مختلفي از عملكردها را تجرمه نمود آن همچنين پايگاه اطلاعاتي را در دهه فوق داراي مي باشد كه مي تواند از دهه اول قرن بسياري از مباحث علوم اجتماعي بحث برانگيز را در چرخه تجاري و نيز در دهه هاي 1920 و 1930 دارا باشد.

اين سبك زمينه هاي علمي دهه 1940 را تا اواسط دهه 1970 از دست داده است كه معمولاً تنها در تاريخچه متون علوم اقتصادي ذكر شده است، آيين طرفدار سنت اتريشي به قرن پانزدهم دانشمندان اسپانيايي بر مي گردد كه توانسته اند زمينه هاي درك نظري و فرضي را در خصوص هزينه و دستمزد ارائه نمايند اما يافته هاي ديگر در خصوص سبك فوق به نوشته هاي دهه 1971 برمي گردد كه اصول كارل منگر در خصوص علم اقتصاد مطرح گرديد.

اين نظريه مي تواند سطح درك اقتصاد دانان، اقتصادي سازي فرآيندها و نيز ارزشمندسازي هزينه ها افزايش مباحث كلاسيكي و نگرش ماركس را در خصوص تكامل تدريجي تغيير دهد. منگر همچنين يك تئوري جديد در خصوص مؤسسات بازار را مطرح نمود كه توانست در خصوص قوانين استقرايي شيوه هاي علوم اجتماعي را توصيف نمايد. اثر منگر كه توسط لوتويك وان ميسس ارزيابي گرديد يك عيم اقتصادي با ارزشهاي گسترده را توصيف نمود.

اوگن وان بوهم باورك نقش ارزشمند ديگري در مكتب اتريشي به حساب مي آيد او درجه يا نرخ سود را ارزيابي نمود. جايي كه توسط بانك مركزي تعيين مي شود و مي تواند افق هاي زماني ملت را با توجه به سطوح سرمايه گذاري و نيز ارزشمند سازي زماني دارا باشد او همچنين يك سطح از نظريه ماكس را در خصوص سرمايه و استثمار مطرح نمود. كه مي تواند يك مدافع كارساز از نظريه هاي اقتصاددانان نظري به حساب آيد جايي كه مورخان سعي در رفع آن را داشته­اند.

بزرگترين دانشجوي بوهم باورك لود ويك وان ميسس كسي بود كه اولين پروژه مهم در خصوص تحول نظريه جديد پولي را مطرح نمود. نظريه پول و اعتبار در سال 1912 به چاپ رسيد كه تحت ارزيابي منگر قرار داشت و نه تنها در زمينه پول بلكه در زمينه بازار نيز مطالبي را بيان داشت اما آن مي توان در خصوص ساير مباحث نيز مد نظر قرار گيرد. ميسس همچنين بحث نمود كه پول و بانكداري مي بايست در سطح بازار مد نظر قرار گيرند و دخالت دولت در اين زمينه مي تواند مخرب باشد در اين كتاب كه يك شيوه استاندارد كاري امروزي ارزيابي شده است ميسس اصول تئوري چرخه اقتصادي را ارزيابي نمود او بحث نمود كه بانك مركزي رسماً باعث كاهش نرخ سود مي شود آن باعث مشكلات حاد در خصوص كالاهاي سرمايه اي و نيز ساختار توليد مي شود. زماني كه سرمايه گذاري نامطلوب اتفاق بيافتد در آن صورت چرخه اقتصادي نزولي در سطح سرمايه گذاري نامطلوب صورت مي گيرد.

به همراه دانشجوي ذكر شده اف.اي هايك ميسس توانست مؤسسه اتريشي را براي تحقيق در خصوص چرخه تجاري در وين پايه گذاري نمايد و او به همراه هايك نشان دادند كه بانك مركزي منبع چرخه اقتصادي به حساب مي آيد. فعاليت آنها تدريجاً كارايي مطلوبي را در رقابت با تحقيقات كنسيان و نيز تحول اقتصادي از طريق خط مشي مالي بانك مركزي دارا مي باشد.

نظريه ميسس هايك در اروپا به شكل برجسته اي رونق يافت تا زماني كه كينز توانست مباحثي را در خصوص خود بازار جهت چرخه اقتصادي به شكل موفق آميزي ارزيابي نمايد. آن هيچگونه تناقضي با ساير نظريات كينز در خصوص تورم و نارسايي هاي اقتصادي در سطح دولتي نداشته است.

محاسبات سوسياليست ها

در دوره مربوط به مباحث چرخه تجاري ميسس و هايك توانسته اند مباحث بحث برانگيزي را راجع به سوسياليست مطرح نمايند. در سال 1920 ميسس يكي از برجسته ترين مقالات قرن را ارائه نمود:

محاسبه مباحث اقتصادي در بازار مشترك سوسياليست ­ها، كه در دنباله سوسياليست مطرح شده است. از آن زمان به بعد انتقاداتي در خصوص سوسياليست مطرح شد اما هيچ يك نتوانستند نشان دهند كه چگونه اقتصاد نمي تواند جدا از هزينه و دارايي شخصي توصيف شود. ميسس بحث نمود كه محاسبه عقلاني علم اقتصادي به آزمايش سود و زيان بستگي دارد بدون توجه به اين مباحث عامل اقتصادي نمي تواند سطح مطلوبيت تصميم گيري هاي را ارزيابي نمايد. او نتوانست بر هزينه مربوط به توليد دست يابد. هزينه ها و سود و زيان عملاً مباحث مهم به حساب مي آيند ميسس نشان داد كه دارايي شخصي آن هم به شكل توليدي براي هزينه هاي توليدي ضروري است. سوسياليسم ابزار توليد را در شكل جمعي فرآهم مي­آورد يعني بدون نياز به خريد يا فروش كالاهاي سرمايه اي و نيز بدون هيچ هزينه اي جهت دستيابي به آن در اينجا هيچگونه ارزيابي راجع به سود و زيان به چشم نمي خورد بدون محاسبه سود و زيان نمي توان اقتصاد واقعي را تصور نمود. يعني چگونه مي توان يك كارخانه را بدون توجه به سود و زيان به راه انداخت تحت قوانين سوسياليسم چيزي براي گفتن نمي ماند هي چيز در حيطه كاري قرار مي گيرد. در اينجا مقاله ميسس يك مباحثه در كل اروپا و آمريكا به حساب مي آيد. يك سوسياليست ارشد به نام اسكارلانگ به اين نتيجه رسيد كه هزينه آن براي مباحث اقتصادي ضروري اند اما طراحان اصلي هزينه ها را خارج از مباحث در نظر گرفته اند و نياز مشتري را مد نظر قرارداده و مباحث توليدي را ارزيابي نموده است.

ميسس نقش بازاري را نپذيرفت و اين بحث كه در سوسياليسم توسط تناقضات داخلي مدمنظر قرار نگرفته است. هايك در اينجا مباحث مربوط به محاسبه را جهت ارزيابي و توصيف نظريه ميسيان به كار برد او بحث نمود كه فرآيندهاي بازار براي نظريه انساني و آنچه كه طراحان اصلي مطرح نمودند در دسترس نمي باشد.  ميليون­ها مورد تصميم­گيري در اينجا به اقتصاد آينده بستگي دارد كه مي تواند در جهت درك بسياري پيچيده باشد. اين تئوري به عنوان بك مبنا براي اصول اجتماعي هايك و ارزيابي زندگي آكادميك محسوب مي شود. ميسس در اينجا پس از اينكه توانست بحث بازار آزاد را مطرح نمايد به آمريكا آمد و به شكل برجسته با لارنس فرتيك همراه شد. او يك جنبشي را در خصوص علوم بازار آزاد مطرح نمود كه هيچ يك همانند ميلتون فريدمان براي بازار آزاد مد نظر قرار نگرفت اما اين دوران مي تواند براي افراد و نيز ارزيابي بازار آزاد بسياري پيچيده باشد.

در طول سالهاي اوليه در آمريكا ميسس سعي نمود تا پايان نامه هاي زبان آلماني را در بخش عملكرد انساني براي كل شنونده­هاي انگليسي زبان تكميل نمايد. او به شكل مطلوبي نظريه هاي فسلفي علوم اجتماعي را به شكل عام و در اقتصاد به شكل خاص به كار برد. اين نظريه مي تواند يك توجيه قابل توجه به دارا باشد. مدت طولاني پس از پذيرش اصول ساده سرمايه داري مي توان پراكزولوژي را در منطق علوم انساني و نيز جهت ترغيب كل دانشجويان و محققان به كار برد. در اينجا بحث ماگنوم هاپوس به صورت جداگانه و متمايز از اصول رد شده كنسيان و نيز جهت تجديد مكتب اتريشي به كار رفته است.

تجديد:

با اين وجود تا دهه 1970 شناسايي اقتصاد دانان برجسته كه با نظريه كنسيان هم عقيده نبودند دشوار بوده است يعني سيستم هزينه ها مي تواند ثابت باشد و آنچه را كه بازار آزاد به صورت غير معقول ارزيابي مي شود. كه توسط روحيات حيواني شكل گرفته باشد نمي تواند قابل قبول باشد و آنچه كه در دوره ركود و تورم و بيكاري آن هم به شكل وارانه ارزيابي مي شود.

يك استثناء در اينجا ماري ان روتبارد مي باشد كه يك دانشجوي برجسته ديگر ميسس مي باشد. او يك مقاله اقتصادي عمده را در اوايل دهه 1960 به نام انسان، اقتصاد و دولت به چاپ رساند. در اين كتاب روتبارد مباحثي را به مكتب اتريشي اضافه نمود. به شكل مشابهي او به همراه دو دانشجوي ارشد ميسس يعني هانس اف، سنولز و ايزلير كرزنر توانست اين نظريه را تداوم بخشد و همچنين هنري هازليت يك ستون هفتگي را به نيوزليك افزود كه براي ارتقاء مكتب اتريشي هائز اهميت مي باشد و نيز براي خود مكتب كه ارزيابي شده است. نقطه اوج نظريه مربوط به دهه 1970 به مكتب كنسيان برمي­گردد كه در آن تورم حاد و نيز بيكاري حاد در يك دوره مد نظر قرار گرفت. جايزه نوبل كه هايك در سال 1974 براي تحقيق چرخه تجاري دريافت نمود سبب افزايش مطالعات آكادميك در مكتب اتريشي و نيز بازار آزاد به شكل عام گرديد. يك نسل از دانشجويان تحصيل كرده از آثار ميسس و هايك را مورد مطالعه قرار دادند و نيز توانستند آن را به تكامل برسانند. امروزه مكتب اتريشي در بيشتر فعاليت هاي مؤسسه ميسس تلفيق شده است.

نقطه كانوني نظريه اتريشي

مفاهيم خاص و گزينه هاي مربوطه به اين بحث در اقتصاد نظريه اتريشي نهفته است در اينجا افراد به شكل پايدار از يك گزينة برجسته استفاده ميكنند. عملكرد فوق سطح انتخاب و يا هزينه ها را فراهم مي آورد هر عملكرد در تعريف جهت بهبود فعاليت ها و ديدگاه­ها طراحي شده است. با اين وجود هر عامل در اقتصاد داراي ارزش هاي متفاوتي مي باشد كه براي طرح­هاي زماني و اهداف گوناگون مد نظر قرار مي­گيرند. به شكل مشابهي فروپاشي سطح پيچيده بازار امكان پذير نمي باشد. به عنوان مثال ما نمي توانيم بگوييم سهام سرمايه­اي يك گزينة جامع توسط نظريه پردازان با استفاده از حرف كي نمي باشد. اين بحث براي سهام سرمايه اي نامتجانس مورد استفاده قرار مي گيرد. برخي از سرمايه هاي ممكن است براي توليد كالا در ظرف مدت 10 سال به كار روند. طرح زماني سرمايه­اي به صورت سهام سرمايه اي مي باشد. نظريه اتريشي يك فرآيند از كشف شيوه هاي بهتر و جديد براي سازمان دهي منابع به حساب مي­آيد كه پيوسته در حال تكامل است.

اين شيوه از درك بازار متفاوت از مكاتب فكري ديگر مي باشد چرا كه كينز و ياسر اقتصاددانان بحث پايه ريزي منابع موازي را جهت استفاده در دنياي واقعي به كار برده­اند. در اين دنيا توصيف شده سرمايه شكل متجانس را در يك حالت رقابتي دارا مي باشد. يعني تعداد فروشندگان در اساس هزينه مي تواند هزينه هاي توليد را انعكاس دهد و اينكه در اينجا هيچ سود اضافي وجود ندارد. رفاه اقتصادي از طريق افزايش بكارگيري افراد در اجتماع تعريف مي­شود. گذر زمان عمدتاً در تغيير از يك حالت ايستا به حالت ديگر طرح هاي متفاوت زماني مي تواند به به جاي آن يك سطح از اطلاعات ارزشمند را براي ما فراهم مي يابد. يك اقتصاددان معمولي سعي مي كند مدلهاي غيرواقعي و انواع ايده­آل را به صورت ابزار صرفاً تحليلي به كار گيرد. اما اين نوع عدم پيوستگي مي تواند مدلها مربوط به توصيه هاي مربوط به خط مشي را دارا باشد. رابطه ميان خط مشي پايه در علوم اقتصادي بر اساس تصميمات آنتي تراست بخش عدالت اقتصادي ارزيابي شده است. يعني آنچه را كه ادقام كنندگان آن را براي اقتصاد و نيز براي سهم بازار بسيار اندك مي داند. اين فرآيند آنچه را كه هايك راجع به نمايش علم مطرح نمود توصيف مي كند.

نمونه­اي ديگر رشد اقتصادي است كه از طريق نيازهاي كلي و سطح بركراتيك تعريف مي شود، اقتصاددانان اتريشي به خصوص روتبارد بحث نمود كه شكل انحصاري واقعي توسط دولت حادث مي شود. بازارها نيز هر نوع انحصار طلبي را به شكل كاملاً رقابتي دارا هستند. در خصوص نمونه هاي ديگر مي توان نيازهاي كلي را از طريق تسريع نياز و به جاي تغييردهنده­ي نياز دولت مطرح نمود. در مدلهاي غيرواقعي علوم اقتصادي اتريش مي توان سيستم هزينه را توصيف نمود. چرا كه هزينه ها اطلاعات مربوط به كالاها و خدمات را ارائه مي كنند. به عنوان مثال يك گرفتاري كه براي يك دسته بزرگ اتفاق مي­افتد مي تواند در سطح اقتصادي قابل توجيه باشد. سيستم هزينه به شكل گسترده براي رفتارهاي مطلوب مدنظر قرار ميگيرد اما هزينه ها مي بايست توسط بازار آزاد شكل گيرند. آنها نمي توانند هزينه هاي دولت را در خصوص نشر شامل شوند. اين گونه عملكردها دشواري ها و نيز ناكارآمديهايي را به دنبال دارد. جايي كه عملكرد آزاد افراد يك نوع داراي خاص افراد به حساب مي­آيد. تئوري هزينة نو كلاسيك در بيشتر متون آموزشي مي تواند براي مباحث خاص مورد ارزيابي قرار گيرد. اما به شكل خاص هزينه ها جدا از ساختار­هاي مربوط به داراي افراد ارزيابي مي شود در نتيجه طرح يك نواخت در مباحث پساسوسياليستي ميتواند اشكال گوناگوني را به همراه داشته باشد.

اما حذف بحث كنترل هزينه و نه دارايي شخصي مي تواند يك نتيجه اقتصادي برابر را به همراه داشته باشد. هزينه هاي آزاد و شناور عمدتاً جدا از دارايي شخصي به حساب مي آيد سعني بر اساس تئوري اتريشي دارايي شخصي همانند اصول دارايي عام به حساب مي­آيد مورد كلاسيك در اينجا آنچه را كه رونالد كواس مطرح نمود براي چندين قرن به كار رفته است. در اينجا اتريشي­ها درك سطوح بازار را بدون آزمايش استقلال مالي غيرممكن دانسته اند چرا كه خود بازار براي تعيين منابع از كارايي برخوردار نمي باشد. مي توان گفت بنا به دلايل گوناگون اجتماعي يك مانع براي هر 1 نفر وجود دارد كه اين مشكل عمده به حساب نمي آيد بنابراين مي توان با كمك مؤسسات ملي اين فرآيند را توصيف نمود اما ابزار درك موانع مي تواند 1 در 100 باشد اگر در اينجا مباحث فوق به شكل معقول و استاندارد در سطح بازار به كار رود مي توان يك نوع نياز شغلي را و نيز مؤسسات مرتبط به بازار را توسعه داد.

علوم اقتصادي مشخص مي سازد آيا مزايا يا هزينه هاي اقتصاد فردي براي سايرين بعنوان وجود خارجي تجسم مي شود. و سپس توسط دولت در توزيع مجدد مشكل مي گيرد. اما سطح گسترده از موجوديت خارجي مي بايست توسط دولت در هر مشكل از ارتباطات از تبادلات اقتصادي بخاطر هزينه ها و منافع داراي هدف نهايي باشد. در اين جا من ممكن است دچار شادي شوم زمانيكه مي بينيم كارخانه فاقد دود هستند زيرا من عاشق صنعت هستم. اما معني آن اينجاست كه من مي بايست بدليل ارزيابي آنها هزينه اي متقبل شوم. به شكل مشابه، من ممكن است. از افرادي كه اصلاح صورت  نمي كنند خوشم نيايد. اما معني آن اين نيست كه اصلاح كامل بعنوان يك راهكار جهت عدم رضايت مندي من بحساب مي آيد.

در اين جا مكتب اتريش وجود خارجي را مجدداً را با تهاجم فيزيكي مجدداً  تعريف مي كند همانطور كه شيوه جستجو را مطرح مي سازد. سپس اين موضوع ممكن است به عنوان جرم ميشود. جائيكه هيچ مقدار افزايش براي تعيين هزينه هاي نظري يا مزاياي مربوط به فعاليت اقتصادي وجود ندارد. بجاي آن، معيار مرتبط در اين جا مي بايست مباحث اقتصادي را در يك شيوه مطلوب مورد استفاده قرار گيرد.

محيط ديگر در اين جا مي تواند در خصوص چگونگي عملكرد دولت در خصوص مباحث علمي براي نارسايي هاي بازار مدنظر قرار گيرد. مي توان مشخص مباحث چگونگي دولت مي تواند يك نارسايي بازار را دارا باشد در آن بحث فوق براي ارزيابي عملكرد به شكل موثرتر از بازار بكار مي رود. اتريشي ها مجدداً بر انرژي كه در آن مباحث نارسايي بازار براي درك ارزيابي ميشوند تأكيد دارند.

اما نارسايي ذولت براي تئوري جريان عمده مي تواند يك موضوع عام باشد. خارج از سطح مكاتب عمومي، فرض بر اين است كه دولت قادر به انجام فعاليت هاي مرتبط مي باشد سطح فراموشي در اين جا با ماهيت عملكرذ موسسات در جامعه مي باشد. يكي از مباحث فرق در خصوص رابترد مي تواند براي نتمركز اتريشي ها مورد استفاده قرار گيرد. الگوهاي مشابه بنظر مي رسد يك نوع توپولوژي از مداخله گرايي باشد و نيز انتقادات جزئي را در خصوص بسياري از انواع مداخلات و نيز پيادمدهاي آنها را بهمراه داشته باشد.

طالع بين ها:

معمولاً سئوال در عبارت شناخته شد بوفيان وجود دارد كه چه چيز از اقتصاددانان مي بايست انجام دهند؟ نكته كليدي در پاسخ: همان پيش بيني آينده است. هدف در علوم طبيعي نهفته است زيرا صخره ها و امواج صوتي هيچگونه گزينه هاي انتخابي بحساب نمي آيند. اما علم اقتصاد يك علم اجتماعي محسوب مي شود كه با گزينه هاي گوناگون براي غلبه بر عدم قطعيت، تغييرات ذهني و حتي راجع به مباحث غيرعقلاني همراه مي باشد.

پيش بيني آينده بحث كارآفريني را شامل ميشود و نع علوم اقتصادي را. نمي توان گفت اقتصاددانان اتريشي نمي توانند پيامدهاي خاص از خط مشي دولت ها را انتظار داشته باشند بعنوان مثال، آنها مي دانند كه سقف قسمت ها همواره نقص هايي را هبمراه دارد اين نوع توصيف مي تواند منجر به افزايش قيمت و چرخه اقتصادي مي شود اگر آنها تنواند ماهيات رويه او هامي مورد انتظار را درك نمايند.

ارقام دولت:

يك نقطه پاياني در مباحث نظري كه باعث تمايز ديدگاههاي اتريشي از جريانهاي اصلي مي شود همان علم آمار اقتصادي مي باشد. اتريشي ها مواد خاص از ارزيابي آمار موجود را مورد استفاده قرار مي دهند. آنها همچنين برخي از موارد كاربردي را مورد استفاده قرار مي دهند. بعنوان مثال مي توان پرسش مربوط به كش ساني را براي تغيير در سطح قيمت مورد استفاده قرار داد. اين مسئله مي تواند معني استعماري و نيز كاربردهاي آن را بهمراه داشته باشد. يعني قابليت كشي ساني مي تواند مستقل از عملكرد انساني مدنظر قرار گيرد. اما ارزيابي هاي مربوط رفتارهاي بر مبناي تاريخ نمي تواند فرضيه اقتصادي را دارا باشد.

نمونه ديگر از تكنيك هاي سوال برانگيز آماري رقم شاخص مي باشد كه دولت بدين ترتيب تورم را محاسبه نمايد. مسئله مربوط به ارقام شاخص مي تواند ميان كالاها و صنعت تغيير ايجاد نمايد تورم را محاسبه نمايد. مسئله مربوط به ارقام شاخص مي تواند ميان كالاها و صنعت تغيير ايجاد نمايد اين فرآيند حائز اهميت مي باشد. نمي توان گفت شاخص قيمت مصرف كننده با هم غيرمرتبط مي باشند. اين مسئله يك شاخص ثابت مي باشد. در معرض سوء استفاده گسترده وجود دارد و باعث افزايش قيمت ها ميان سكتورها ميشود.

آمار توليد ناخالص داخلي در اين جا با ساختارهاي مربوط به مدل يكسان بي ارتباطي مي باشد. دولت در اين جا بخش از تقاضا را وضع مي كند. كه مي تواند براي هزينه هاي ساختاري ماليات و توزيع مجدد مورد استفاده قرار گيرد. اگر اتريش ها از شيوه خود استفاده نمائيد دولت هرگز نمي تواند آمار اقتصادي ديگر را جمع آوري مي نمايد. اينگونه از داده ها عمدتاً براي طرح اقتصادي بكار مي رود.

خط مشي عمومي:

از نظر اتريشي ها، مقررات اقتصادي همواره مشكل مخرب را مي تواند دارا باشد زيرا منابع گوناگون آن مي تواند در بخش حرفه هاي كوچك و در بخش كارآفرين اثر نامطلوب داشته باشند. مقررات محيطي در اين جا در ميان بيشتر افراد خاطي ديده شده است. هيچ كسي نمي تواند كاهش فوق العاده را با توجه به قانون هواي مطلوب محاسبه نمايد اين مباحث انواع مختلف خط مشي ها را مدنظر قرار مي دهد.

با اين وجود، خط مشي محيطي مباحث را به شكل تلويحي ارائه نمايد: استانداردهاي ميان تر زندگي، اما خطي آتي تراست در مقايسه مي تواند براي خط مشي هاي ذكر شده مورد استفاده قرار گيرد. اين فرآيندها مشكل رقابتي را دارا نمي باشد. افراد غيرمتخصص در اين جا بحث هزينه سازي را بر مبناي اصول بروكراتيك مدنظر قرار مي دهند در حاليكه تحليل اقتصاد مي تواند يك نوع رقابت برمبناي هزينه توليد براي غلبه بر بازار و نيز هزينه هاي پولي بحساب آيد. هر شركتي كه سعي در فروش هزينه هاي توليد را دارا باشد به صورت نامشخص از فقدان هزينه رنج مي برد. اين سطح از افزايش هزينه مي تواند رقبا را به سمت بازار جذب نمايد.

حقوق مدني در اين جا يكي از مدالخات قانونمند در بازارهاي كاري محسوب مي شود. زمانيكه كارفرمايان قادر به استخدام بازنشيت كردن و ارتقاء بر اساس معيارهاي خاص خويش نباشند، عدم موقعيت يابي در شركت اتفاق در سطح وسيع اتفاق مي افتد. با اين وجود، مقررات حقوقي مدني مي تواند براي برخي از گروهها قابل قبول باشد و احساس عمومي را در سطح بازار مدنظر قرار گيرد.

در اين جا يك سري از مقررات اقتصادي ديگر وجود دارد. آن مي تواند فرايند كشف كارآفريني را سرعت بخشد. اين فرآيند بر اساس يك آرايش گسترده از گزينه هاي انتخابي بي جهت استفاده از سرمايه مورد استفاده قرار مي گيرد. اكنون مقررات دولت گزينه هاي مربوط به كار آفريني ها را محدود مي سازد و مي تواند موانع مربوط به هوشياري سطح كارآفريني را نمايان سازد. به شكل ايمني و مطلوب مقررات مي تواند سطح توليد را براي شيوه هاي توليد بهتر بكار گيرند.

اتريش ها توانستند مباحث مربوط به توزيع مجدد را نيز توسعه دهند. تئوري رفاه مطلوب در اين جا مشخص مي سازد كه آياي قانون كاهش كاربرد و چنين دولت مي باشد يا نه، سپس نوع كاربرد يكي مي تواند به آساني افزايش يابد. اگر شما بتواند يك مبلغ ناچيز را در يك فرد ثروتمند دريافت كند در آنصورت رفاه او كاهش مي يابد اما مطمئن باشيد اين مبلغ ناچيز (يك دلار) در نظر او ارزشمندتر از يك فرد فقير مي باشد. بنابراين، توزيع مجدد يك دلار براي فرد ثروتمند در مقابل يك فرد فقير مي تواند باعث افزايش دارايي براي هر دوي آنها شود. از طريق فراهم آوري دارايي ها و با توجه به ايمني كمتر، ممكن است مزاياي مربوط به مالكيت را كاهش دهد، بنابراين آن قابليت هاي كسري قابليت هاي را براي جفت انها دارا مي باشد.

اتريش ها در اين جا كاربرد مربوط به توزيع مجدد را براي توشيق و ترغيب اقتصادي مورد استفاده دانست اين فرآيند مي تواند صفر باشد. يك سطح اندك ماليات مي تواند رقم مربوط گزينه هاي مشتري را در خصوص سرمايه گذاري. و نيز براي كاهش سطح مصرف نمايان سازد. تمامي ماليات ها در اين جا مي تواند كاهش توليد را بهمراه داشته باشد. اتريش ما اين سله را مدنظر قرار نداده اند آنچه كه در اين جا مدنظر قرار گرفته است همان پاسخ به سطح بودجه مي باشد كه مي تواند توازن خاص را بهمراه داشته باشد. در كجا اين فرآيند مي بايست متوقف شود در هر جا و هر مكان موقعيت ايده ال نمي تواند يك بودجه متوازن را شامل شود. دولت در اين جامعه منظر از سطح كمبود يا افراد مي تواند يك امتحان جزئي را سبب شود. چرا؟ بديليل اينكه هزينه هاي فوق در اين جا مي تواند باعث شود كاربردهاي بهتري در بازارهاي مصنوعي مدنظر قرار گيرند.

ما در اينجا مراجع به سرمايه گذاري دولت بحث مي كنيم اتريشي ها اين شرايط را بدليل تناقض رد مي كنند. سرمايه گذاري واقعي توسط سرمايه گذاران مي تواند نيازهاي آينده مصرف كننده ها را شامل ميشود. دولت در اين جا سطح رضايت مندي مشتري را از طريق بخش خصوصي محدود مي سازد. علاوه براي دولت هزينه ها را توسط سياستمداران و بوروكرات ها مدنظر قرار مي دهد.

پول و بانكداري:

اقتصاددانان عمده در اين جا معتقدند دولت بايست خط مشي پولي و ساختار بانكداري را از طريق كارتل ها تضمين سپرده و نيز انعطاف پذيري در نرخ درز كنترل نمايد. اتريشي ها كا ساختار دارد نمودند و بحث نمودند كه اين فرآيند از طريق بازارهاي خصوصي كنترل شده است. در حقيقت ما مي توانيم توصيه هاي راديكال را براي بازار مدنظر قرار دهيم كه نقش برجسته تري را در بانكداري و خط مشي پولي بدليل مكتب اتريشي ايفا مي كند. تضمين سپرده در اين جا مي تواند از جهت عمودي مدنظر قرار گيرد. تضمين سپرده دولتي مي تواند سطحي را نشان دهد كه موسسات مالي را با قابليت هاي نامطلوب نشان مي دهد. كارايي دولت در اين جا مي تواند موسسات مالي را براي ارزيابي و نيز جهت رفع ناكارآييها تقويت نمايد.

اتريشي ها مي توانند بيمه سپرده را حذف نمايند اما كارايي پتانسيل در اين جا مي تواند در سطح ورشكستگي و نيز سطح نقدينگي مدنظر قرار گيرد. بيشتر معتقدين اتريشي در بانكهاي مركزي از نظريه چرخه تجاري ميس- هايك بهره جستند. براي ارزيابي نظريه مي توانيم از دوره هاي تاريخي و نيز بازيابي سطوح ماشين سازي بانك مركزي استفاده نماييم. اين نظريه نشان مي دهد كه قابليت هاي بانك مركزي در اين جا مي تواند سطح طبيعي قابليت هاي توليدي را نمايان سازد. يعغني ما مي توانيم بعنوان يك مصرف كننده از نرخ بهره استفا در نماييم. اتريشي ها خاطر نشان ساختند كه رشد پولي در اين جا مي تواند سطح سرمايه گذاري را توسط كاهش دستمزد نمايش دهد. اين نوع افزايش مي تواند پديده چرخه تجاري را دارا باشد حتي اگر در شاخص رقم و نيز همانند پديده هاي دهه 1920 و 1980 در نظر قرار گيرد.

بانك مركزي همچنين سرمايه گذاري را با توجه به خط مشي هاي مربوط به سطح تورم مدنظر قرار مي دهد. آن بايستم ذخيره فدرال و نيز كاهش ارزش دلار تا 98% را دارا مي باشد در بازار اينجا اتفاق نمي افتد. مقصر در اينجا بانك مركزي است كه بر اساس خواهش تورم سعي مي كند سطح انتشار را به انجام رساند. اتريشي ها اين شيوه پايه اي را اصلاح نمودند. ميان ها يك برگشت 100% از سكه استاندارد طلا در بانكداري تجاري ذخيره اي كسري را با توجه ابطال بانك مركزي توصيه نموده اند در حاليكه هاي كيان يك سيستم را با توجه به انتخاب ارز يك سري گزينه ها توصيف نموده است.

آينده سبك اتريشي:

امروزه، اقتصاد اتريش مسير صعودي را داراستف تحقيقات سپس در كل اروپاي شرقي و غربي و نيز شوروي سابق، در آمريكاي لاتين و شمال آسيا مورد استفاده و ارزيابي قرار مي گيرد. اما بر اساس منافع جديد در آمريكا، كه سبك اتريشي ضروري تر بنظر مي رسد مي تواند كاملاً تشويقي باشد.

موفقيت موسسه  لودويك و ان سيس يك گواه از منافع جديد مي باشد. هدف اوليه موسسه اطمينان از اين است كه سبك اتريشي يك شكل فورس ماژور را در مباحث اقتصادي دارا مي باشد در اين خصوص ما از صرها اقتصادان حرفه اي استفاده نموديم كه توانسته اند سطوح تحقيقي را براي هزاران دانشجواي تحصيلكرده بر اساس نظريه اتريش به اثبات برسانند اي فرايند به شكل قابل توجهي در دانشگاه او بدون و نداول لاس وگاس توصيف شده اند جائيكه توانسته اند به موفقيت هايي دست يابند.

در هر سال ما از سمينار آموزشي تا بتانه در مدرسه انريش استفاده مي كنيم كه در بيش از 25 دانشكدهف و دانشجويان ارشد در كل كشور استفاده ميشود. ما همچنين از كنفرانس هاي آكادميك در خصوص مباحث تاريخي و نظري استفاده مي كنيم و محققان فعال در موسسات همواره در جلسات حرفه اي شركت مي كنند.

مباحث مربوط به اسپانسرها در ماهنامه هاي ژورنال اقتصاد اتريش به شكل برجسته جهت مدارس اتريش بكار رفته است. اقتصاد اتريش توسط دانش آموزان اتريش توسعه يافته است جائيكه باز در آزاد نظرات اتريش ها را در خصوص خواهش دولت فراهم مي آورد. موسسه سپس دز صدها كايج و دانشگاه فعاليت مي كند كه مي تواند براي ارتفاعاتي دانش جويان بيابند واقع شود. كتاب هاي جديد در مدرسه اتريش براي خير ماه مطالعه ميشود و اتريش ها از مقالات موجود در ماهنامه در كلاس درس استفاده مي كنند. اتريش ها همواره بعنوان يك طرفدار اقتصاد بدون جهت يابي ايستا بوده­اند. بيشتر محققان از طريق ساختارهاي سنتي، و راديكاسيم توانسته اند انديشه هاي موجود را مدنظر قرار دهند. آينده اقتصاد اتريش روشن است كه مي تواند براي آنيده خود آزادي جالب توجه باشد اگر ما گر اثبات را در اين كشور مدنظر قرار دهيم و يك بازار آزاد را پايه ريزي نماييم، ساختار عقلاني مي توانند همان سيك آموزشي اتريشي باشد، اين همان مسئله اقتصادي اتريشي محسوب ميشود.

سفارش پایان نامه