انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

نوشته شده توسط moshaveranetehran.net   
دسته: انجام پایان نامه | مقالات
نمایش از چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1395 02:08
بازدید: 614

گزارش ماتریس تعاملی:

 

با توجه به بررسی موضوعی محدوده و شناسایی نسبی عوامل اجتماعی ، فرهنگی، اقتصادی ، کالبدی و... در بافت مورد بررسی ، و ارائه راهکارهای بلند مدت ، میان مدت، و کوتاه مدت به یک نتیجه کلی می رسیم :

ارائه طرح های مختلف برای یک هسته شهری ، در غالب یک طرح تفضیلی نیازمند بررسی همه جانبه محیط ، نیاز ساکنین و مصرف کنندگان ، مطالعه طرح جامع شهری ، تاثیر هسته شهری مذکور بر سایر نقاط شهر ، تاثیر پذیری محدوده از سایر نقاط شهر ، نیاز آیندگان ، توجه به وضع موجود محدوده امکانات و تسهیلات تخصیص داده شده از جانب دولت و ارگان های مربوطه توجه به آثار سوئ و مثبت اجرای یک پروژه خاص بر بافت و ... می باشد .

توجه به همه این امور و یا حداقل بخشی از آنها در ارائه یک طره مناسب ، سودمند و نه آرمانی وغیر قابل اجرا لازم و ضروری است .

گروه بررسی و شناخت (هسته بین خیابان های،آزادی ، شیرازی، امام خمینی،سراب)با حضور مداوم در هسته مورد بررسی ، تحقیق میدانی ، پر کردن پرسشنامه ، استفاده از طرح های بالا دست (به عنوان منبع )، مطاله منابع مربوط با پروزه کسب همکاری توسط سازمان ها و ارگان های مختلف ، همفکری و ارائه راهکار توسط استاد مربوطه و پس از بیان پایه های تحقیق ، طرح ماتریس راهبردی را ارائه کرده . که برخی از اهداف آن قابل اجرا و برخی نیز آرمانی یا دراز مدت است .

با امید به اینکه کلیه پیشنهادات و راهکار ها در جهت ایجاد محیط های شهری سالم ، جذاب و مناسب برای شهروندان و رفع نیاز آنها به بهترین طریق عمل کند .

با تشکر

 برای دانلود مقاله کلیک کنید

 پایان نامه,انجام پایان نامه,شهرسازی,کارگاه تاسیسات,انجام پایان نامه شهرسازی

انجام پایان نامه شهرسازی

سفارش پایان نامه