انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

انجام پایان نامه ارشد

نوشته شده توسط moshaveranetehran.net   
دسته: انجام پایان نامه | مقالات
نمایش از چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1395 02:08
بازدید: 579

گزارش ماتریس تعاملی:

 

با توجه به بررسی موضوعی محدوده و شناسایی نسبی عوامل اجتماعی ، فرهنگی، اقتصادی ، کالبدی و... در بافت مورد بررسی ، و ارائه راهکارهای بلند مدت ، میان مدت، و کوتاه مدت به یک نتیجه کلی می رسیم :

ارائه طرح های مختلف برای یک هسته شهری ، در غالب یک طرح تفضیلی نیازمند بررسی همه جانبه محیط ، نیاز ساکنین و مصرف کنندگان ، مطالعه طرح جامع شهری ، تاثیر هسته شهری مذکور بر سایر نقاط شهر ، تاثیر پذیری محدوده از سایر نقاط شهر ، نیاز آیندگان ، توجه به وضع موجود محدوده امکانات و تسهیلات تخصیص داده شده از جانب دولت و ارگان های مربوطه توجه به آثار سوئ و مثبت اجرای یک پروژه خاص بر بافت و ... می باشد .

توجه به همه این امور و یا حداقل بخشی از آنها در ارائه یک طره مناسب ، سودمند و نه آرمانی وغیر قابل اجرا لازم و ضروری است .

گروه بررسی و شناخت (هسته بین خیابان های،آزادی ، شیرازی، امام خمینی،سراب)با حضور مداوم در هسته مورد بررسی ، تحقیق میدانی ، پر کردن پرسشنامه ، استفاده از طرح های بالا دست (به عنوان منبع )، مطاله منابع مربوط با پروزه کسب همکاری توسط سازمان ها و ارگان های مختلف ، همفکری و ارائه راهکار توسط استاد مربوطه و پس از بیان پایه های تحقیق ، طرح ماتریس راهبردی را ارائه کرده . که برخی از اهداف آن قابل اجرا و برخی نیز آرمانی یا دراز مدت است .

با امید به اینکه کلیه پیشنهادات و راهکار ها در جهت ایجاد محیط های شهری سالم ، جذاب و مناسب برای شهروندان و رفع نیاز آنها به بهترین طریق عمل کند .

با تشکر

 برای دانلود مقاله کلیک کنید

 پایان نامه,انجام پایان نامه,شهرسازی,کارگاه تاسیسات,انجام پایان نامه شهرسازی

انجام پایان نامه شهرسازی

سفارش پایان نامه