انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ اقتصاد

انجام پایان نامه‏ ارشد اقتصاد

تاريخچه شركت آچاچي
آچاچي نام روستايي در نزديكي شهرستان ميانه از توابع آذربايجان شرقي است و اين كارخانه در سال 1357 شروع به كار كرده است كه توسط آقاي ايراني كه مدير عامل و رئيس كنوني شركت است در واحدهاي كوچك آغاز به كار كردند و اولين كارگاه شيريني پذيري در تهران بوده كه به علت نارضايتي افراد و شهرداري به خارج از تهران انتقال پيدا كرده است چون هيچ وقت كارخانه صنعتي نمي تواند در داخل شهر باشد و نياز به متراژ بالايي دارد و پس از استقراق كارخانه براي توسعة بيشتر و تداوم و استحكام بيشتر با كارخانه اي به نام قافلانكوه متحد شدند كه بعد از مدتي همكاري به علت اختلاف نظر از يكديگر مجزا شدند هر كدام به صورت مستقل فعاليت مي كنند .
و برترين امتياز اين شركت گرفتن اولين پروانه ساخت سوهان و باسلق در ايران است .
 
مواد لازم جهت تاسيس يك كارخانه شكلات سازي
1)يك قطعه زمين با متراژ بالا و خارج از شهر كه داراي اين قسمت ها مي باشد :‌
(انبار – محل توليد – سردخانه – اتاق هاي داراي و نگهباني)
2)تقاضاي كتبي ه اداره كل صنايع غذايي جهت ساخت
3)تهية دستگاه هاي مورد نظر جهت توليد محصول مورد نظر
4)تقاضاي مجوز از وزارت بهداري
5)بارديد وزارت بهداري از دستگاه ها‌ و عملكرد آنها
6)گرفتن پروانه بهره برداري يعني پروانه تاسيس كارخانه
7)صدور پروانه ساخت از وزارت بهداشت
8)مهترين مساله براي ساخت كارخانه مواد غذايي اولا كارت شناسايي از اداره كل صنايع و درما صدور پروانه ساخت از وزارت بهداشت باشد و تامين نيروهاي متخصص .
 
وضعيت شركت آچاچي با شركت قافلانكوه .
1)تقسيم كار بين دو شركت به صورتي كه انجام عمليات داخلي اعم از پخت و بسته بندي و دريافت مواد اوليه و باز پرداخت مواد ساخته شده جهت فروش به شركت آچاچي محول شده بود و خريد مواد اوليه و بازار يابي و فروش محصولات و عمليات خارج كارخانه به عهده شركت قافلانكوه بود .
2)معيار فروش با فرمول كيفيت بالا + سود بيشتر با توليد محصول به هرميزان + سود مضاعف و بالا .
3)زياد بودن مشتري
4)عدم جوابگويي به موقع به كاركنان و پرسنل
5)اختلاف نظر بين مديريت شركت آچاچي و شركت قافلانكوه ( وجود دو مدير عامل متفاوت )
6)عدم سيستم مرتب اداري
7)توليد محصولات متنوع و يكسان نبود توليد
8)روابط عمومي قوي

 
قدرتهاي كارخانه آچاچي
1)تثبيت قيمت هنگام نوسان افزايش قيمت در بازار
2)تنظيم عرضه و تقاضا  
3)پيگري محصولات در بازار از نظر كيفيت - قيمت و طرح نسبت به اجناس مشابه
4)نوآوري درارائه محصولات وارائه محصولات جديد در بازار
5)ساخت مشابه محصولات خارجي
و مهمترين قدرت آنها ثبت قيمت آنهاست با اينكه مواد اوليه در فصل هاي مختلفي بوده در بعضي از فصول قيمت آن نزولي و در بعضي فصول صعودي بوده ولي هيچ يك از اينها در ثابت نبودن قيمت در اين شركت اثر نمي گذارند و همين ثابت بودن باعث اعتبار بيشتر براي شركت خواهد بود.
6)روابط دوستانه بين مصرف كنندگان
7)بالا بودن ميزان مصرف كنندگان به اجناس توليد شده جوابگوي نياز داخلي نمي باشند ( در بعضي مواقع )
8)صدور محصولات به كشورهاي ديگر بصورت غير مستقييم .
 
قسمت هاي شركت
 
مقايسه كالاي شركت آچاچي با شركت هاي داخلي هم سطح و بزرگ و خارجي
شركت آچاچي با توجه به اينكه هنوز سيستم آن كاملا مكانيزه نشده است و از نظر اداري از قبيل حسابداري و فرم هاي مخصوص و كليه ضوابط اداري ضعيف بوده ولي باشركت هاي هم سطح مثل قافلانكوه و شهدشكر وآي سودا و فرمند رقابت قابل ملاحظه اي را دارد و بيشترين اتكاء به مدير عامل شركت است كه از نظر تحصيلات بسيار پايين بوده لذا تجربه كاري بسيار بالايي دارد در اين زمينه و اطلاعات عمومي وسيعي كسب كرده ولي همچنين تلاش خود را پي گيري مي كند اما از نظر رابطه با شركت هاي بزرگ همچون مينو و آناتا و... و ساير شركت هاي قوي ضعيفت مي باشد چونكه شركت هاي مذكور از نظر دستگاهي و از نظر مالي بسيار  در سطح بالايي قرار دارند و اولين هدف شركت آچاچي رسيدن به اين درجات و درجات بالاتري است و شركت هاي خارجي كه قابل مقياس با شركت هاي ايراني نيستند زيرا كه بسيار صنعتي و مكانيزه عمل مي كنند و سطح كيفيت آنها بسيار بالا تر است .
انجام پایان نامه

، انجام پایان نامه ارشد، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 

سفارش پایان نامه