انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ اقتصاد

انجام پایان نامه‏ ارشد اقتصاد

چكيده :
امروزه با گسترش حجم مبادلات بازرگاني و تجاري و معاملات امور حسابداري مربوط به درآمدها و هزينه ها با وسعت و گسترش روز افزوني روبرو مي باشد كه به دقت عمل و سرعت بالايي احتياج دارد .
در اين راستا و يا توجه به ابزاري پرقدرت و سريع ، شركت رايانگان فردا اقدام به ارائه نرم افزار حسابداري محاسبات با قابليتهاي بالا و بسيار نزديك باروشهاي حسابداري خاص كه در آن از دفاتر استفاده نموده و راهايي كه مدت زمان زيادي دارند استفاده كنند كه هدف از اين پروژه چگونگي آشنايي با مشخصات محيط اجرايي و نحوة كاركرد مناسب آن به طرز مختصر توضيح داده شده است كه پس از جمع آوري اسناد و آشنايي با دفترها و گزارشات و ترازهاي آزمايشي ( 2 ستوني و 4 ستوني ) و سند سود و زيان و سند اختتاميه و چگونگي وارد كردن اطلاعات به آن محيط چگونگي خروج از آن محيط آشنايي به امور  مالي شركت بتوان از راه كارهاي قديمي كه باعث كند شدن سرعت كارآيي مي شوند جلوگيري نموده و با استفاده از اين نرم افزار روشهاي حسابداري و نحوة محاسبة انها را كه مدت زمان زيادي را در پي دارند با قابليت هاي بالاو بسيار نزديك بدست آورد .
 
مقدمه :
از ديرباز از اطلاعات در فرايند تصميم گيري آگاهانه و هدفمند انسان اهميت داشته است . با پيشرفت جوامع اهميت اطلاعات در تصميم‌گيري بيشتر شده است . امروزه به عنوان يكي از شاخصهاي مهم قدرت جوامع و توسعه با بسيار آنها محسوب مي شود .
حسابداري فرآيندي است كه اطلاعات مالي را ايجاد مي كند و در كلية واحدهاي اقتصادي تصميم گيري ها بر اساس هم اطلاعات اخذ مي شود . در حال حاضر دانش حسابداري به عنوان يك دانش فراگير در آمده كه بسياري خود را نيازمند دانستن آن احساس مي كنند . براي مباحث مختلف حسابداري يك شركت تأليفهاي گوناگوني انجام شده است كه اكثر آنها تلفيقي از تجارب گذشتگان و ديدگاههاي محققان و صاحب نظران كنوني مي باشد .
افراد هر جامعه اي به منظور استفادة بهتر از منابع براي رفع احتياجات و خواسته هاي مادي و معنوي خود نيازمند به تصميم گيري صحيح اقتصادي و مالي دارند براي انجام تصميمات فوق وجود اطلاعات اقتصادي و مالي مناسب و صحيح از ضرورتهاي اجتناب ناپذيراست حسابداري حوزه اي از فعاليت هاي خدماتي است كه مي تواند اطلاعات اقتصادي و مالي را در قالب گزارشهاي مالي فراهم سازد .
هر واحد اقتصادي داراي اهداف خاصي است كه براي رسيدن به آنها به فعاليت هاي اقتصادي مي پردازد مجموعة فعاليت هاي اقتصادي كه در محيط ها انجام مي شود موجب رويدادهاي اقتصادي يا مالي مي گردد .
بنابراين رويداد اقتصادي يا مالي وقايعي هستند كه با خريد ، توليد ، توزيع و فروش كالا و ارائه خدمات يا فعاليت هايي مانند وام گرفتن و وام دادن سروكار دارند .
اطلاعات اقتصادي توسط حسابداران شناسايي شده و يا با استفاده از ابزار مناسب جمع‌آوري تجزيه و تحليل ، اندازه گيري و ثبت مي شود و پس از طبقه بندي و تلخيص به گونه هاي مناسب در قالب گزارشهاي مالي در اختيار استفاده كنندگان قرار مي گيرد . به منظور تهيه اطلاعات مالي مفيد ، رويداردهاي مالي به نحوي مناسب ثبت و خلاصه مي شوند و براي اين كار حساب ابزار اصلي ثبت و خلاصه كردن اطلاعات مالي به شمار مي آيد . در عمل حسابداران براي ثبت و خلاصه كردن رويدادهاي مالي از روشها و ابزارهاي ديگري استفاده نمايند كه آنها را قادر مي سازد اولاً اطلاعات مالي را به گونه اي دقيق تر و منظم تر ثبت كند و ثانياً سرعت و سهولت تهية اطلاعات مالي افزايش يافته و وقوع اشتباهات به حداقل كاهش يابد كه امروزه براي گسترش كارهاي حسابداري علم راههايي را در اختيار ما قرار داده است كه بتوان به آساني اطلاعات را وارد كرده و هر زمان كه لازم باشد بتوان به آساني و عمل و سرعت بالايي به آن دسترسي پيدا كرد كه شركت رايانه‌گان فردا از اين روش براي سهولت خود استفاده نموده‌اند .
 
مشخصات محيط اجرايي:
براي اجراي نرم افزار، بايد از مقدمات اوليه استفاده كنيم . كه اين مقدمات شامل دو بخشي است :
1-    مشخصات سخت افزاري     
2-    مشخصات نرم افزاري

طريقه نصب :
اين نرم افزار بصورت يك شبه نرم افزاري شامل كتاب راهنما 7 يا 8 ديسكت و يك look كه يك قطعه سخت افزاري است مي‌باشد كه شامل كل نرم افزار و برنامه نصب آن مي‌باشد . كه بروي يك hard disk در سيستم نصب مي‌شود. در اين مرحله اول بايد كامپيوتر را خاموش نمود سپس lock متصل در مرحله دوم بعد از روشن كردن كامپيوتر ديسكت نرم افزاري را كه بصورت   و يا   مي‌باشد .
در ديسك خوان (A) و يا (B) كامپيوتر قرار مي‌دهيم .
بايد دقت داشته باشيم كه بعد از هر مرحله بايد كليد Enter را فشار دهيم.
در مرحله سوم بايد فرمانهاي مورد نياز را تايپ كنيم . مثلا اگر ديسك را در ديسك خوان B قرار مي‌دهيد . و مي‌خواهيم روي D برنامه نصب شود، فرمان مقابل را تايپ مي‌كنيم :
D:\>B:
B:\> INSTALL     B:          D:
كليد Enter را مي‌زنيم .
DEVICE= C:\DOS\HIME.SYS
DEVICE=C:\DOS\EMM386.EXE     RAM 1024.
FILES=250
BUFFERS=60
DOS=HIGH, VMB
در مرحله يازدهم ايجاد يك فرماني در AUTOEXEC.BAT مي‌دهد كه اگر برنامه شما امكان نمودار گرافيكي را دارد طبق مشخصات زير:
PATH=C:\FG
SETTEMP  C:\DOS
در مرحله آخر پس از نصب كامل و دريافت پيغام پاياني كافيست كامپيوتر راخاموش و دوباره روشن كنيد و فرمان زير را تايپ كنيم .
C:\>ACC
ورود به برنامه :
هنگام شروع كار با سيستم با دستور Acc در اعلان سيستم پنجره‌اي باز مي‌گردد كه بايد كه مربوط به شركت را در آن تايپ كنيم در صورت اشتباه مي‌توان اين رمز را تا سه بار تكرار كرد.
روز ابتدايي ENTER مي‌باشد كه بعد بايد آنرا تعريف كرد. بعد از دو پنجره‌اي باز مي‌گردد كه نام استفاده كنند و رمز آن را بايد مشخص كرد كه باد در نام استفاده كنند. SUPER را تايپ كرد و در رمز كليد ENTER را فشار دهيد كه مي‌توان اين دور فر را تغيير داد.
بعد از ورود پنجره ديگري باز مي‌گردد كه سال حالي جاري را نشان ميدهد كه پنجره‌اي باز مي‌گردد كه بايد سال ما بي را درآن وارد كرد.

شرح  صفحه‌ي اصلي :
منو اصلي برنامه شامل عنوانهاي زير ميباشد كه روي صفحه مانيتور ملاحظه مي‌شود:
1-    سرفصل : براي تعريف كدهاي مربوط به حسابهاي مختلف در دفاتر كل ،‌معين ، ‌تضميني از اين منو استفاده مي‌شود.
2-    اسناد : تمامي اطلاعات مربوط يك سند از ايجاد آن تا تايپ نهايي و باطل شدن در مرحله چهارم درخواستهايي كه در مراحل قبل داشتيم را مشاهده مي‌كنيم.
حال در مرحله پنجم سيستم پيغامي براي ما مي‌نويسد بشرح زير:
لطفا ديسك بعدي را درون فلاپي درايو قرار دهيد و كليد ENTER را فشار دهيد و بعد از آنها بقيه ديسك‌ها را به ترتيب درون آن قرار دهيد.
مرحله ششم : يك ديسكت (8/4) و يا (5/7) را در سيستم قرار مي‌دهيم و با زدن كليدي سيستم ديسكت مربوطه را ميخواهند و پس از اتمام ديسكت بعدي را طبق يك
بينايي كه در زير آمده است مي‌خواهد.
انجام پایان نامه

، انجام پایان نامه ارشد، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 

سفارش پایان نامه