انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ حسابداری

انجام پایان نامه‏ ارشد حسابداری

آشنايي با مكان كارآموزي:
1- تاريخچه سازمان
شركت فني و مهندسي شكوه رايان فردا يك شركت خصوصي با مديريت آقاي اسدي در سال 1380 واقع در شهرستان خمين، خيابان اميركبير شروع به فعاليت نمود.
فعاليت هاي اين شركت در زمينه اسمبل و فروش كامپيوترهاي شخصي، خانگي، اداري و آموزشي و غيره و قطعات آن و همچنين نصب شبكه هاي كوچك و بزرگ محلي در مراكز مختلف و مكان هايي همچون ادارات، شركت ها و كافي نت ها و غيره مي باشد.
اين شركت تمام كامپيوترهاي مورد درخواست مشتري هاي خود را در اختيار آن ها قرار مي دهد و در قبال عرضه سيستم هاي خود به آنان، خدمات گوناگوني مانند گارانتي تمامي قطعات كامپيوتري در مدت هاي مختلف ارائه مي دهد.
لازم به ذكر است كه شركت نمايندگي شركت هاي Sumsung، كيس MEC را دارا مي باشد.
2- نوع محصولات توليدي يا خدماتي
شامل اسمبل سيستم، فروش و گارانتي سيستم مي باشد و خدماتي همچون نصب ويندوز و رفع عيوب آن و برنامه هاي جانبي از جمله اتوكد و فتوشاپ و .... office و غيره را ارائه مي دهد.
از آنجا كه نظام حسابداري هر سازمان به عنوان ابزار مديران براي تصميم گيري ، تابع نيازهاي اطلاعاتي آن سازمان است ، لذا ابتدا لازم است شناختي از سازمان هاي دولتي و سپس حسابداري و حسابرسي دولتي مورد عمل آنها را بشناسيم و سپس مورد بحث قرار مي دهيم .
يكي از مباحث اصلي و مطرح بخشهاي اداري- حسابداري و مالي و خدماتي اكثر موسسات، سازمانها و شركتها در روزهاي پايان سال شلوغي و جنب و جوش است كه براي انجام كارهاي باقيمانده و ناتمام صورت مي گيرد.
انگار كه مسابقه اي در پيش است از كاركرد كارمند ساده گرفته تا مديران و سرپرستان رده بالاي در سازمان جهت رسيدن به نقطه پايان در تلاش هستند.
به راستي چرا اينگونه است؟ و چه عواملي سبب اين مي شود كه نتوانيم كارهايمان را در طي سال انجام دهيم؟ عوامل فرهنگي موثرند يا عوامل اقتصادي؟
آيا قوانين موجود كشور داراي اشكال و نقص هستند و يا عوامل محيطي و اجتماعي درون سازمانها؟
آيا از فن آوري سيستمهاي اطلاعات مديريت( ) نتوانسته ايم بدرستي
بهره اي ببريم؟
آيا كاركنان سازمانها به موقع وظايف محوله را انجام نمي دهند؟
و آيا مديران از ابزارهاي كنترلي مديريتي خود به نحو مطلوب استفاده
نمي كنند؟
اينها سئوالات مطرحي هستند كه مي توان با حل آنها گره بسياري از مشكلات موجود سازمانها و شركتها باز شده و بدرستي از زمان بعنوان يك منبع محدود استفاده نمود.
بحثها و نظرات مختلفي در خصوص روزهاي پايان سال با انبوه زياد كارهاي ناتمام مطرح است. عدهاي از صاحبنظران بر اين باورند كه مديران ما با توجه به عوامل فرهنگي و محيطي داراي ساختار مناسبي از لحاظ تركيب زمان و شرايط آن و استفاده بهينه از وقت نمي باشند.
در اين گزارش به مسايلي در خصوص ريشه هاي بنيادي اين مساله
مي پردازم و اميدوارم كه بتوانم نگاه تازه اي در رفتار و كردار اجتماعي در مورد استفاده صحيح از وقت داشته باشم.
در اين گزارش به عواملي از قبيل:
مهارتهاي فردي و سازماني
نقش عوامل فرهنگي و اقتصادي
عوامل درون سازمانها و برون سازماني
وظايف كاركنان و نقص سيستمهاي اطلاعاتي
وظايف مديران و استفاده از ابزارهاي مديريتي
مي پردازيم.
امروزه متخصصان و دست اندركاران بحث جديدي را تحت عنوان مديريت اثربخش مورد ارزيابي و تجزيه و تحليل قرار مي دهند و بطوريكه در عصر حاضر كارايي و بهره وري والاترين هدف و ارزشمندترين مقصد كليه مديران است. مهارت اعمال مديريت زمان به دو مقوله كلي مهارت فردي و مهارت سازماني قابل طرح و تقسيم بندي است از بعد مهارت سازماني كه به شش قسمت تقسيم ميشود مديريت ارتباطات- مديريت جلسات)- برنامه ريزي عملياتي تفويض اختيار- (هدف گزاري- اولويت بندي اهداف و برنامه ها و فعاليتها) و رابطه آن با مهارت فردي كه آن هم با نقش ويژگيهاي فردي در موفقيت سازماني در ارتباط است مورد بحث قرار مي گيرد.
1- مهارتهاي سازماني فردي
الف/ مهارت سازماني
بحث مهارتهاي سازماني مديريت و سرپرستان از نقطه نظر اهداف تقريبا يكي است. شناسايي و تعيين اهداف از مباحث بسيار كليدي مي باشد. اولويت بندي اين اهداف به شما كمك مي كند كه مطوئن تر به آنها برسيد.
وقتي شما اين برنامه و فعاليتها را برنامه ريزي مي كنيد در واقع از ابزارهاي مديريتي استفاده مي كنيد و چنانچه اين مديريت برنامه ريزي بصورت عملياتي باشد شما يك مدير عملياتي به حساب مي آييد و براي اينكه بتوانيد برنامه هاي خود را اجرا كنيد بايد از مسئوليتهاي اجرايي خود كم كرده و فقط نظارت و رهبري نمايند و قدرت دادن تفويض اختيار به ديگر كاركنان به شما كمك بسياري خواهد كرد با اين بينش شما داراي ارتباطات موثري با ديگري افراد خواهيد بود و اينكه بتوانيد از مقوله زمان هم حداكثر بهره برداري را بنمائيد.
پيتر دراكر پدر علم نوين معتقد است هر كس نتواند زمان خود را مديريت نمايد هيچ چيز ديگر را هم نمي تواند مديريت كند.
بنابراين مهارت سازماني مديران موفق ارتباط بسياري با مديريت بهينه از زمان دارد.
ب- مهارتهاي فردي
كرت اوين رفتار افراد را تابعي از شخصيت انسان و محيط آن مي داند. ولي بر اين اعتقاد بود كه اعمال و رفتاري كه از انسانها سر مي زند احتمالا هر دو عامل يعني ويژگيهاي فردي و عوامل محيطي در آن ذخيل باشند.
وقتي به نظر كرت لوين در خصوص رفتار انسانها تامل مي كنيم به اين نتيجه مي رسيم كه رفتار انسان از ديد خود فرد يعني عامل اجرا و يا اينكه از ديد ديگران مورد قضاوت قرار مي گيرد داراي تفاوتهايي مي باشد.
براساس تحقيقات انجام شده زماني كه فرد در موضع اقدام كننده قرار
مي گيرد خود را اكثرا به عوامل محيطي نسبت مي دهد و عوامل شخصي و ويژگيهاي فردي را ناديده مي گيرد.
و برعكس زماني كه در موضع مشاهده كننده و قضاوت كننده قرار مي گيرد نقش عوامل محيطي را كمرنگ فرض نموده و بيشتر به عوامل شخصي تاكيد مي ورزد.
در حيطه بحث مهارتهاي فردي تخصص و چگونگي نگرش به اين قضيه
مي تواند در خود تامل و انديشه باشد. هر چه در انجام هر كاري فرد داراي تخصص و مهارت باشد بهتر و موثرتر ميتواند در آن رشته فعاليت نمايد.
بي شك يكي از عوامل عقب ماندگي كشورهاي جهان سوم عدم وجود مردان و زنان با تخصص و با مهارت در زمينه هاي مختلف اقتصادي و فرهنگي مي باشد.
2- نقش عوامل فرهنگي روي فعاليتهاي اقتصادي مساله اي است كه كارشناسان امر در مواجهه با آن به يك نكته اساسي توجه دارند و آن فرهنگ رفتاري افراد آن اجتماع مي باشد.
در بيان تعريف مربوط به مسائل فرهنگي ديدگاه عالمان بطور قطع در يك راستا مي باشد و آن اينست كه در تعريف فرهنگ به اصول ثابتي معتقدند از آنجمله مجموعه اي از ارزشها، باورها، اعتقادات، هنجارها، اخلاق، دانش و ساير يافته ها و اكتسابات اجتماعي انسان.
در هر جامعه اي با توجه به خصوصيات فرهنگي آن مقولات، معيارها و مفاهيمي با ارزش قلمداد مي باشند وقتي از بايدها و نبايدهاي يك فرهنگ حرف مي زنيم از حد و حدود و از مرزهاي رفتاري آن اجتماع مي گوييم به يك مجموعه از رفتارها و هنجارهاي مسلم شده بر مي خوريم كه مي تواند در پيشرفت و توسعه نقش بسزايي داشته باشد هر دوي عوامل فرهنگي و اقتصادي در مورد طرح اين گزارش داراي اهميت فوق العاده مي باشند.
نظم و ترتيب در اجتماع، وفاي به عهد، عدم وجود فاصله هاي طبقاتي(عدالت اجتماعي به مفهوم واقعي)، داشتن امنيت و آسايش فكري و روحي و داشتن محيطي عاري از آلودگي هاي صوتي و فشارهاي عصبي و... اين مسايل انجام شود، در غير اينصورت شرايط پياده كردن و اجراي آن ناديده گرفته شده و آنچه بنابر برنامه ارائه خواهد شد هر چند كامل و بدون ايراد باشد، تنها روي كاغذ ترسيم مي شود و يا توسط رايانه محاسبه
مي گردد، ولي هيچوقت در ميدان عمل تحقق پيدا نخواهد كرد.
سازمان و مديريت(سوسياليستي)، نوشته د- گويشاني، ترجمه دكتر احسان برنامه ريزي را بصورتهاي مختلفي تعريف كرده اند:
-    برنامه ريزي طرحي براي يك آينده مطلوب و راههاي موثر وصول به آن ميباشد.
-    برنامه ريزي بصورت روشن يك فرايند تصميم گيري است.
-    برنامه ريزي شامل تعيين هدف و وضع خط كشي، تبديل هدف بصورت برنامه عمليات و پيش بيني چگونگي اجراي آنها مي شود.
در خصوص موضوع اين گزارش و ارتباط برنامه ريزي كه جزء وظايف مديريت مي باشد بيان اين نكته ضروري است كه چنانچه اين برنامه ريزي با شناخت اهداف- منابع- سياستها و روشها باشد بطور جدي در فرايند نيل به هدفها نزديك شده ايم.
حسابداري
•    تاريخچه حسابداري
•    ابزار و مفاهيم پايه حسابداري
•    مراحل حسابداري
•    انواع حسابداري
•    مفروضات حسابداري
•    اصول حسابداري
•    همچنين ببينيد
حسابداري يا به تعبيري زبان تجارت روشهايي است قراردادي که توسط استادان ، کارشناسان و يا انجمنهاي حرفه اي حسابداران تدوين گرديده است و به تدريج مورد قبول همگان قرارگرفته است و قابل تصحيح و تغيير مي باشد. براي حسابداري تعاريف گوناگوني عنوان شده است که از آن جمله مي توان به موارد زير اشاره کرد :
•    فرآيند تشخيص، اندازه گيري و گزارش اطلاعات اقتصادي که براي استفاده کنندگان اطلاعات مزبور امکان قضاوت و تصميم گيريهاي آگاهانه را فراهم مي سازد.
•    حسابداري عبارتست از خدمتي که با فراهم کردن اطلاعات مالي مورد نياز مديران، پرداخت کنندگان ماليات، اداره کنندگان و سايرين جهت تصميم گيريهاي آگاهانه انجام مي پذيرد.
•    حسابداري عبارتست از فن تفسير، اندازه گيري و توصيف فعاليتهاي اقتصادي. در حسابداري هدف بر اين قرار گرفته است که با بنيانگذاري يکسري ضوابط و قراردادها اطلاعات لازم را براي حل مسايل مالي يک موسسه بدست آوريم .
تاريخچه حسابداري
در عصري که جوامع بشري همواره در حال پيشرفت هاي علمي و صنعتي و اقتصادي مي باشند و با توجه به اينکه نقش فعاليتهاي مالي در هر پيشرفت و توسعه اي غير قابل انکار مي باشد نياز به توسعه حسابداري روز به روز افزايش مي يابد .
در قرون وسطي مرسوم بوده است که فرمانروايان مالياتها را جمع آوري مي کردند و آنرا در جهت رفع نيازهاي مالي مربوط به توسعه املاک به مصرف مي رساندند.در آن زمان يکي از وظايف حسابداران تهيه صورتي از اموال افراد براي خزانه داري فرمانروا به منظور اخذ ماليات بود . از ديگر وظايف حسابداران آن زمان مي توان به تهيه گزارش سفر افرادي که به کار تجارت بين کشورها اشتغال داشتند اشاره کرد. اين گزارش در پايان هر سفر تهيه مي گرديد و هدف از آن تعيين سود و زيان مربوط به آن سفر بود. در قرن سيزدهم و چهاردهم به دليل رشد عمليات تجارتي تحولاتي در سيستم نگهداري حسابها به وجود آمد.
انجام پایان نامه

، انجام پایان نامه ارشد، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 

سفارش پایان نامه