انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ مدیریت

انجام پایان نامه‏ ارشد مدیریت

آزمايش شماره (1):
آشنايي با دستگاه شبيه ساز فرآيند:
1-1)Set value:
 خروجي set value را به نمايشگر سمت چپ داده و با تغيير آن ملاحظه مي‌شود كه LED ها با توجه به مقدار ولتاژ در بالا يا پائين مبدا قرار مي‌گيرند كه مبين ولتاژ DC مي‌باشد. كه از 10 تا 10- ولت قابل تغيير است.
2-1)Disturbance:
 اين قسمت قابليت توليد موج مربعي و سينوسي با دامنه و فركانس متغيير دارد. خروجي سينوسي را به نمايشگر سمت چپ داده ملاحضه مي‌شود كه LEDها به طور پيوسته از مينيمم به ماكزيمم و برعكس روشن مي‌شوند. حال اگر خروجي مربعي باشد LEDها فقط در نقاط ماكزيمم و مينيمم پيك‌ روشن مي‌شود.

 
3-1) انتگرال گير:
در اين مرحله ازآزمايش ابتدا يك موج مربعي به ورودي انتگرالگير ميدهيم و از خروجي يك موج مثلثي ميگيريم ؛ وبه كمك رابطه مربوطه Ti را محاسبه ميكنيم.از آنجا كه انتگرال يك سيكل كامل صفر ميشود(سطح زير منحني ) بنابراين انتگرال را در نيم سيكل محاسبه مي كنيم .حال خروجي كه با فركانس 100 هرتز و ولتاژ 2 ولت پيك تا پيك تنظيم شده است را به ورودي انتگرال‌گير مي‌دهيم و ورودي و خروجي را به طور همزمان در اسكوپ مشاهده مي‌كنيم. چون در اين حالت انتگرالگير به اشباع مي‌رود توسط set value مقدار DC به آن اضافه مي‌كنيم تا از اشباع خارج شود.


          


          
بعد از انجام آزمايش به نتايج زير مي رسيم :

4-1) مشتق‌گير:
 در حالتيكه   است خروجي انتگرال گير را به ورودي مشتق‌گير مي‌دهيم و خروجي انتگرال‌گير و مشتق‌گير را همزمان روي اسكوپ مشاهده مي‌كنيم ( ). مشاهده مي‌شود كه خروجي همان ورودي انتگرال‌گير است با اين تفاوت كه مقدار DC دارد كه در مرحله قبل براي جلوگيري از اشباع شدن ازانتگرال‌گير استفاده شده بود.

 

 5-1)آزمايش : Gain
در اين قسمت با دادن يك ولتاژ ثابت 0.5 ولت از خروجيSet value ، ماكزيمم و مينيمم مقدار بهره را بدست مي‌آوريم:


                                                6-1)آزمايش PSEUDO  :
در اين آزمايش به ورودي مشتق گير يك ولتاژ دلخواه مثلا 9v  را از قسمت Set value مي دهيم و خروجي پيزو را اندازه گيري مي كنيم :7-1)بررسي پاسخ فركانسي :
در اين مرحله ابتداولوم  Tz1 را برابر يك و   Tp1 را بر روي مقدار 10   قرار مي دهيم ؛ حال يك موج سينوسي به ورودي بلوك مربوطه مي دهيم و خروجي را دريافت مي كنيم و به كمك اسكوپ گين و اختلاف فاز موج خروجي را به ازاي فركانسهاي مختلف بدست آورده و جدول زير را تكميل ميكنيم و نهايتا با توجه به نتايج بدست آمده نمودار گين و فاز را نيز رسم مي كنيم .

 
1kHz    800Hz    300Hz    150Hz    
Frequency
 0.08
0.17     0.22
 0.55
 1.1
1.1    Gain
-21.93    -15.39    -13.15    -5.19    0.82    0.82    Gain(db)
93.6    93.6    99.7    190.59    247.16    248.8    


آزمايش شماره (2):
آشنايي با قسمت Process دستگاه شبيه ساز فرآيند:
يك ورودي مربعي با دامنه v2را به كمك  سيگنال ژنراتوربه ورودي انتگرال گير در قسمت Process داده وخروجي مثلثي را به كمك اسكوپ مشاهده مي كنيم و مشخصات آن را رسم مي كنيم .
(سوئيچ را در وضعيت Integral قرار مي دهيم .)               
در همين حالت سوئيچ را به وضعيت Lag مي بريم و منحني خروجي جديد را مشاهده مي كنيم؛ و به كمك ان ثابت زماني τ را محاسبه مي كنيم .


 


طريقه بدست آوردن τ:
براي يافتن مقدار τ ابتدا مقدار ولتاژ نهايي پيك تا پيك را مي يابيم ، سپس آن را در عدد 0.63 ضرب مي كنيم؛ و نهايتا حاصل بدست آمده را به طور عمودي روي محور عمودي جدا كرده و سپس از مبدا تا آن مقدار τ را جدا كرده و مقدار ان را محاسبه مي كنيم .


    4.2*0.63=2.64    4.2     = مقدار نهايي پيك تا پيك

 

τ = 0.5*2ms = 1mحال يك خازن 10nfرا به قسمت EXT.C متصل كرده . اثر آن را در خروجي مشاهده مي كنيم و τ را دوباره محاسبه مي كنيم:   

= 105 (10-8+ EXT.C)   τ

 
مشاهده مي شود كه τ تقريبا دو برابرمي شود و در نتيجه شكل موج بازتر مي شود. مقدار τ را به صورت زير بدست مي آ وريم :
Vpp=3.4                                                            
 = 3.4*0.63=2.14                                  مقدار نهايي
 0.9*2ms=1.8ms                                         =  τ


آشنايي با سيستم مرتبه اول :
در اين قسمت از آزمايش به ورودي سيستم با تابع انتقال   1 - G(s)=(s+1) يك پالس مربعي داده و پاسخ زماني آن را رسم مي كنيم .و سپس پاسخ فركانسي سيستم مرتبه اول فوق را به ازاي فركانسهاي مختلف رسم مي كنيم ؛ ( با دادن ورودي سينوس و اندازه گيري بهره و فاز ) . و نهايتا نمودارهاي قطبي و بود آنرا نيز رسم خواهيم كرد.
ضمنا براي رسم پاسخ فركانسي بايستي ابتدا نقاط شكست تابع انتقال را بدست آوريم و سپس براي فركانسهاي بين 0.1 و 10 برابر آن پاسخ فركانسي را بدست آورده و رسم مي كنيم .
انجام پایان نامه

، انجام پایان نامه ارشد، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 

سفارش پایان نامه