انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر

مديريت پايگاه داده‌ها در SQL Server - بسته‌هايDTS
DTS چيست؟
DTS يك ابزار  با واسط گرافيكي كاربر جهت انتقال اطلاعات موردنياز از يك محل به محل ديگر است. با استفاده از اين  ابزار مي‌توان يك سري از اطلاعات موجود در سيستم را با استفاده از روش‌هاي عادي كاري پايگاه داده مانند دستور SELECT انتخاب كرده و به يك يا چند مقصد مختلف فرستاد. ويژگي ديگر اين نوع انتقال اطلاعات اين است كه مي‌توان آن را با استفاده از روش‌هاي مخصوص، زمانبندي (schedule) كرده تا به صورت اتوماتيك انجام شود. ويژگي سوم آن اين است كه علاوه برامكان استفاده از زبان SQL  براي استخراج اطلاعات يا پردازش قبل از انتقال آن، مي‌توان با استفاده از امكانات ديگري  پردازش و انتقال اطلاعات را انجام داد. البته واژه DTS در كل به يك سري ابزارها و سرويس‌هاي مختلف اطلاق مي‌شود كه مهمترين ابزار يا قسمت آن همان
بسته‌هاي ( DTS (PACKAGE DTS بوده كه كار مهم انتقال و پردازش زمانبندي شده اطلاعات را انجام مي‌دهد.
بسته‌هاي DTS
اين بسته‌ها كه مهمترين قسمت ابزارهاي DTS مي‌باشند، با استفاده امكاناتي كه در آن‌ها تعبيه شده است، قادرند وظيفه انتقال و پردازش اطلاعات را در قالب يك روتين كه مي‌تواند شامل مسيرهاي متوالي يا موازي مي‌باشد انجام دهند. اين روتين در قالب يك فايل ساختاريافته با فرمت‌هايي مثل فرمت برنامه‌ها و ماژول‌هاي ويژوال بيسيك يا فرمت‌هاي ديگري نظير فايل‌هاي Meta ذخيره مي‌شود و با استفاده از روش‌هايي قابل زمانبندي، ويرايش، تغيير و همچنين رمزگذاري مي‌باشند. يك بسته DTS در واقع شامل چند آيتم مرتبط به يكديگر بوده كه هر كدام يك وظيفه مشخص را انجام داده و نتيجه را به ديگري انتقال مي‌دهند.
اين آيتم‌ها به‌عنوان Task نامگذاري شده و در واقع محتويات يك بسته DTS را تشكيل مي‌دهند. هر كدام از Taskهاي موجود در يك بسته DTS به صورت جداگانه توسط كاربر پيكربندي شده و وظيفه موردنظر مثل پردازش، كپي‌كردن و يا انتقال اطلاعات به آن انتساب داده مي‌شود.
سپس با به‌وجود آوردن ارتباط لازم ميان Taskهاي موجود، امكان عملي كردن فرآيند موردنظر ميسر مي‌شود. يك Task مي‌تواند يكي از انواع زير باشد:
1- Importing / Exporting
اين نوع Task قادر است اطلاعات را از جايي مثل يك جدول بانك اطلاعاتي SQL Server يا هر نوع ديگر مثل اكسس و يا يك فايل ساده  Text بخواند و آن را در يك جدول بانك اطلاعاتي SQL Server وارد (Import) كند. همچنين اين Task مي‌تواند عكس اين عمل را انجام دهد. يعني اطلاعات يك جدول بانك اطلاعاتي يا قسمتي از آن اطلاعات را به فرمت اكسس، اكسل يا فايل متني (Text) درآورد (Export) و آن را در مقصد موردنظر قرار دهد.
 
2- Transform
با استفاده از اين نوع Task مي‌توان با نوشتن يك دستورالعملSELECT نتيجه حاصل از عمل پرس‌وجو برروي يك يا چند جدول بانك اطلاعاتي مبدا را به يك جدول موجود در بانك اطلاعاتي مقصد انتقال داد. در اين روش بانك اطلاعاتي مبدا و مقصد مي‌توانند جدا از هم و يا يكسان باشند.
3- Copy
اين نوع Task مي‌تواند هر موجوديتي در يك بانك اطلاعاتي مثل ديدها (view)، ايندكس‌ها، لاگ‌ها، روتين و توابع، تريگرها و هر چيزي را به يك بانك اطلاعاتي ديگر منتقل كند.
4- Send/Receive Message
با اين نوعTask  مي‌توان بين بسته‌هاي مختلف DTS موجود در سيستم ارتباط برقرار كرده و بين آن‌ها پيغام رد و بدل كرد. همچنين با استفاده از آن مي‌توان يك بسته را در داخل يك بسته ديگر فراخواني يا اجرا كرد. به‌علاوه اين‌كه اين نوع Task امكان ارسال Email را هم دارد.
5- Execute
با استفاده از اين نوع Task مي‌توان يك سري دستورالعمل SQL يا حتي اسكريپت‌هاي ActiveX و يا فايل‌هاي Exe   را اجرا كرد.
Taskهاي از پيش تعريف شده در SQL Server عبارتند از:

1-FTP : جهت دريافت يك يا چند فايل از يك سرور FTP به داخل بسته DTS
2- ActiveX Script: براي استفاده از قابليت‌هاي زبان‌هاي اسكريپتي مثل ويژوال بيسيك يا جاوا در يك پردازش ‌خاص.
3- Transform Data: جهت انتقال اطلاعات بين دو منبع اطلاعاتي.
4- Execute Process: جهت اجراي يك فايل Exe
5- Execute SQL: جهت اجراي يك سري دستورات SQL
6- Data Driven Query: براي ايجاد يك منبع انتقال اطلاعات با استفاده از دستورSELECT
7- Copy Object: اينTask مي‌تواند كليه موجوديت‌هاي يك بانك اطلاعاتي را به بانك اطلاعاتي ديگر منتقل كند.
8- Send Mail: جهت ارسال ايميل به يك مقصد مشخص
9- Bulk Insert: جهت ورود (Import) اطلاعات از يك فايل به يك جدول بانك اطلاعاتي
10- Execute Package: با استفاده از اين Task مي‌توان يك بسته DTS ديگر را در داخل بسته DTS جاري لود و اجرا كرد.
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 

انجام پایان نامه | دانلود مقاله

سفارش پایان نامه