انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر

/ شبکه :
برای وصل شدن به شبکه کلید net meeting را از روی صفحه desktop انتخاب می کنیم . حال شماره 192.168.0.157 را وارد می نماییم سپس پنجره ای باز می شود و روی دکمه ای که عکس گوشی دارد کلیک می کنیم و سپس دستور waiting را مشاهده می کنیم و به شبکه وصل می شویم که بعد از ان باید دستور accept را انتخاب کنیم .
با وصل شدن به شبکه صفحه excel باز می شود .

نمودار :
برای کشیدن نمودار دو گروه داده داریم که در دو ستون مجزا می باشد .
بعد از دادن داده ها روی کلید chart wizard کلیک می نماییم .
گزینه های زیر را در chart wizard  داریم :

1.     در گزینه chart optionگزینه title به ما این امکان را می دهد که برای نمودار خود عنوان انتخاب کنیم.برای محورهای xوy نامی مناسب انتخاب می کنیم.

 

2.    در گزینه chart option گزینهdata  به ما این امکان    رامی دهد که روی نمودار اعداد مربوط به X-Y را ببینیم.روی نمودار اعداد را می بینیم .
 
       
3.    برای عوض کردن نوع نمودار روی نمودارright click کرده با انتخاب chart type می توان نوع نمودار را عوض کنیم مثلا ستونی یا دایره ای را انتخاب کنیم.

4.    برای عوض کردن title نمودار روی نمودار right clickکرده گزینه source data را انتخاب می کنیم.با این گزینه نام نمودار قبلی را می توانیم تغییر دهیم. 
 
5.اگر روی نمودار راست کلیک کنیم و گزینه locationرا انتخاب کنیم می توانیم تعداد صفحات را کم و زیاد کنیم .تعداد صفحات ما در قسمت پایین صفحه به صورت sheetمشخص شده است .
 


_ اگر روی sheet راست کلیک کنیم با انتخاب گزینه rename می توانیم نام sheet را عوض کنیم.

_ با right click کردن رویsheet و انتخاب move to end می توانیم  جابجایی انجام دهیم و sheet   مورد نظر را به اخر انتقال دهیم.

_ گزینه copy  برای ما از صفحه ها کپی کرده و از صفحه مورد نظر 2 عدد خواهیم داشت.

_ با right click کردن روی نمودار و انتخاب گز ینه top color  می توانیم رنگ نمودار عوض کنیم.

 


 

Border & Marge :

در صفحه excel اگر بخواهیم جدول بسازیم از دستور border که روی منوی toolbar می باشد استفاده می کنیم . با این دستور می توانیم جدولی به اندازه دلخواه بکشیم .
بعد از کشیدن جدول اگر بخواهیم دو خوانه از جدول را یکی کنیم از دستور merge استفاده می کنیمنوشتن فرمول ها

با استفاده از فرمول ها که از عمل کننده ها (OPERATORS)
و توابع (FUNCTUION) تشکیل می شوند می توانید محاسباتی را با داده های خود انجام دهیم.میکرو سافت اکسل صد ها تابع قابل استفاده در فرمول از جمله توابع اتو ماتیک مانند AUTOSUMکه مجموع داده ها را در یک سری ردیف یا ستون محاسبه می کند،دارد.

ویژگی FUNCTION WIZARD  به نوشتن فرمول ها سهولت می بخشد.

در این جلسه ،نحوه محاسبه حاصل جمع داده های ردیف ها و ستون ها و انتقال ساده داده ها مورد بررسی قرار
 می گیرد.
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 

انجام پایان نامه | دانلود مقاله

سفارش پایان نامه