انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر

گوشي Nokia N90
آنچه در بسته ي خريداري شده ي شما موجود است :
-  گوشي موبايل
-  شارژر
-  تبديل براي شارژر
-  هدست استريو
-  كارت حافظه 64 مگا بايتي از نوع RS-MMC
-  كابل USB
-  گردگير مخصوص صفحه نمايشگر
-  دفترچه راهنما
گوشي N90 جايگاه مياني را در ميان گوشي هاي سري N  نوكيا دارد . گوشي هايي كه آغاز آنها N70 بود و N91 بهترين آن ها  مي باشد . اگر بخواهيم صادق باشيم بايد گفت كه N90 واقعا با گوشي هاي قبلي ، تفاوت دارد و نماينده سري جديد گوشي هاي نوكيا مي باشد . اصلي ترين فرق اين مدل جوان با مدل هاي ديگر خود بلند تر بودن صفحه نمايش آن است كه   برنامه نويسان را مجبور كرد تا دوباره روي بخش نرم افزاري كار كنند .
 
 
 ظاهر N90 را مي توان يك مدل طراحي شده جهش يافته 6260 ناميد كه ايرادهاي آن برطرف شده و در SmartPhone ها يك مدل تقريباً منحصر به فرد محسوب مي شود كه البته منحصر به فرد بودن هميشه به معناي بهتر بودن نمي باشد .
يكي از نكات منفي و بسيار آزار دهنده 6260 قرار گرفتن بعضي از كليدها در قسمت بالايي گوشي يعني زير صفحه و جدا از بقيه كليد ها بود كه اين مساله شما را مجبور مي كرد با هر دو دست آن هم به طور مضحكي با اين گوشي كار كنيد . همچنين 6260 گوشي سنگيني به حساب مي آيد و فقدان صفحه نمايشگر ثانويه در خارج آن احساس مي شد ، همچنين جاي دوربين نيز كه در بدترين جاي ممكن قرار داشت تغيير يافته است .
از نظر اندازه سايز گوشي  mm112x51x24 است كه با گوشي هاي P910  و P900  سوني اريكسون قابل مقايسه مي باشد و بزرگتر از گوشي هايي نظير 6681 و 6680 مي باشد که اين بزرگي تقريبا آزار دهنده مي باشد .
 
 
 
 
وارد كردن پيغام در گوشي با يك دست مشكل به نظر مي رسد و بايد با يك دست گوشي را نگه داريد و با دست ديگر دكمه ها را فشار دهيد كه در گوشي هاي ديگر هر دو كار را با يك دست مي توانستيد انجام دهيد .
اگر از نزديك به گوشي نگاه كنيد متوجه مي شويد كه در حال تماشا كردن يك هيولا در نزديكي خود مي باشيد و مي توان گفت كه اين گوشي تقريبا 2 برابر گوشيهاي استاندارد امروزي مي باشد .
ادامه صحبت درباره ابعاد بزرگ اين گوشي بي فايده به نظر مي رسد و فقط همين بس كه بدانيد صحبت از بزرگترين گوشي در داخل يك مغازه مي باشد !
صفحه خارجي گوشي را مي توان با نوكيا 6230 مقايسه كرد با مشخصات 128x128 پيکسل و قابليت نمايش 65000 رنگ ولي كيفيت عكس در آن با 6230 فرق دارد .در 6230 تصاوير چندان واضح و شفاف نيستند . توانايي هاي اين صفحه نسبت به ابعاد كوچك آن واقعاً جالب توجه است و با هيچ نمونه اي قابل مقايسه نيست (در حال حاضر) يكي از قابليتهاي ديگر اين صفحه خوانا بودن آن در مقابل آفتاب است كه امتياز بزرگي محسوب مي شود .
از ديگر قابليت هاي اين گوشي اين است كه شما قادريد هنگام بسته بودن گوشي هم عكس بگيريد و از طريق همين صفحه نمايش ثانويه ،  اطلاعاتي نظير تماس هاي از دست رفته ((Missed calls نيز نمايش داده مي شوند و حتي مي توانيد پيغام هاي SMS خود را در اين صفحه ببينيد و نكته جالب توجه ديگر اين است كه مي توانيد بدون باز كردن گوشي به تلفن جواب دهيد ولي نكته منفي اين است كه اگر گوشي را باز نكنيد Speaker phone به طور خودكار فعال مي شود و ديگران هم صداي تماس گيرنده با شما را مي شنوند كه ممكن است چندان براي شما جالب نباشد !!
 
              
 
 
              
 
دكمه خاموش و روشن در بالاي گوشي درست بر روي قسمتي كه دوربين درون آن قرار دارد جاي گرفته است و شما مي توانيد فعاليت هاي مربوط به اين دكمه را با صفحه نمايشگر ثانويه مشاهده كنيد .
دكمه عكاسي بر روي سمت راست گوشي قرار دارد و همچنين براي فرمان و تماس صوتي هم به كار مي رود همچنين يك Joystick پنج طرفه در پايين آن قرار گرفته تا به شما در عكاسي كمك كند كه خيلي هم به درد بخور مي باشد و به اين صورت است كه وقتي گوشي را در دست راست خود مي گيريد دقيقاً انگشت شصت شما روي آن قرار مي گيرد ولي كار كردن در اين حالت با توجه به وزن 173 گرمي اين گوشي كار سختي مي باشد . در ضمن اگر شما چپ دست باشيد چگونه با اين Joystick  كار خواهيد كرد ؟!
 
 محل كارت حافظه در قسمت كناري سمت راست پايين تر از Joystick واقع شده و سيستم تعويض فوري كارت حافظه نيز براي اين گوشي در نظر گرفته شده است .
 
 
 
قسمت اتصالات جانبي گوشي بر عكس ديگر محصولات شركت نوكيا در قسمت كناري سمت چپ گوشي قرار گرفته كه به همين خاطر كمي هم گوشي ضخيم شده است .
از ديگر نكات جالب توجه گوشي طرز قرار گرفتن بخش نگهدارنده سيم كارت است كه به صورت 45 درجه با مكانيزم خاصي ثابت شده است !
 
متاسفانه هيچ چيزي به بدي باتري N90 نيست . در اين گوشي از باتري 760 MAh با گنجايش  Li –Ion BL-5B استفاده شده كه گوشي هاي روز نوكيا از باتري BL-5C با گنجايش 900MAH استفاده مي كنند .
دفترچه راهنما حالت Standby گوشي را 240 ساعت و زمان مكالمه را 4.5  ساعت اعلام داشته  كه در هنگام آزمايش اين گوشي فقط يك روز كاركرد (دقيقا 18 ساعت !)
اين بدان معناست كه استفاده از كارايي هاي گوشي نظير عكس برداري عمر باتري را به نصف روز کاهش مي دهد . صحبت متوسط با گوشي در حدود 40 دقيقه و 30 دقيقه استفاده از بقيه كارايي هاي گوشي باعث مي شود كه گوشي در يك روز به شما هشدار بدهد كه شارژ ندارد !
مي توان يكي از دلايلي كه از باتري بهتري استفاده نشده ، وزن زياد دستگاه را ذكر كرد كه در صورت استفاده از باتري 1100 mAh سنگين تر مي شد !
از بحث ضعف هاي گوشي كه بگذريم به صفحه نمايش اصلي يا داخلي آن مي رسيم كه از نوع TFT است و رزولوشن آن 352x416 مي باشد (36×42 ميليمتر) و قابليت نشان دادن 262000 رنگ را دارد كه امتياز بزرگي براي گوشي محسوب مي شود .
 
از ديگر موارد مي توان به عوض شدن Font هاي سيستم اشاره كرد كه بايد مطابق صفحه جديد مي شدند كه اين مسئله باعث ضعف هايي در گوشي شده است . مثلا در برخي از منوها هنگامي كه شما حرف Y را تايپ مي كنيد به صورت V نوشته مي شود و قسمت پاييني آن ديده نمي شود !
 
 
 صفحه كليد مناسب مي باشد و کليد ها با چراغ هاي سفيد روشن مي شوند . صفحه كليد شامل يك كليد 4 طرفه به همراه يك دكمه تائيد OK مي باشد و اندازه كليه اعداد مناسب بوده و بهتر است بگوئيم كمي بزرگ اند .
 
 سيستم عامل اين گوشي Symbian 8.1a مي باشد و قابليت تغيير اندازه فونت ها وجود دارد كه مزيت قابل توجهي مي باشد .
پردازشگر N90 تقريبا همانند 6680 بوده و سرعت آن 220MHZ است و البته سرعت گوشي حدود 5 تا 10 درصد از 6680 پايين تر است كه در هنگام ديدن گالري عكس ها اين ضعف مشخص مي شود .
حافظه داخلي 31 مگا بايتي از امتيازات اين گوشي محسوب مي شود .
متاسفانه اين گوشي با اكثر برنامه هايي كه براي گوشي هاي Symbian نوشته شده اند كار نمي كند آن هم به اين دليل است كه اندازه صفحه آن تغيير كرده است .
نكته جالب اين است كه هنگامي كه شما اسمي را در گوشي ثبت مي كنيد خود گوشي براي اين نام يك تلفظ در نظر مي گيرد و هنگامي كه شما از Voice dialing استفاده مي كنيد فقط لازم است اسم وارد شده را صدا بزنيد تا خود گوشي همه كارها را انجام دهد .
 
و در نهايت :
در كل اين گوشي از نظر كيفيت برقراري تماس همانند ديگر گوشي هاي نوكيا در سطح خوبي قرار دارد . صفحه نمايش اصلي يكي از بهترين ها مي باشد و صفحه نمايش خارجي هم در نوع خود واقعاً بي رقيب است .
دوربين 2 مگا پيكسلي اين گوشي به حدي رضايت بخش است كه چيزي براي مقايسه با آن در دست نيست ، به جز Sony Ericsson k750 كه آن هم به يك كلاس ديگر تعلق دارد  (K750 ضعيف تر است) . كه در بخش تحليل دوربين N90 كامل به آن اشاره خواهيم كرد .انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 

انجام پایان نامه | دانلود مقاله

سفارش پایان نامه