انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر


فواید وجود برق در زندگی انسان :
بسیاری از وسایل پیرامون  ما برای کارکردن به  انرژی برق نیاز دارند و بخش عمده ای از زندگی ما  به  برق متکی  است  برخی از وسایل  مانند  تلویزیون ها ، رادیوها ، لامپ ها ، گرم کننده های برقی و... همگی به انرژی برق نیاز دارند . حال تصور کنید در طول یک روز برق خانه شما قطع شود چراغ ها،تلویزیون و رادیو  کار نمی کنند.
بعد از مدتی از بیکاری به دور خود چرخ می زنید و پس از چند ساعت، ماندن درخانه برای شما طاقت  فرسا خواهد  شد . حال اگر چنین مشکلی را در مقیاس  بزرگتر  فرض  کنیم  این مشکلات هم  بزرگتر می شوند.
به عنوان مثال در یک شهر خدمات اجتماعی از قبیل اورژانس ، پلیس ، تجهیزات بیمارستانی و همه و همه از  کار می افتند .


مشکلاتی از این قبیل ممکن است  حتی منجر به مرگ  انسان  هم شود .
 کارخانه های مواد غذایی بر اثر از کار افتادن سرد خانه ها یشان متحمل میلیون ها دلار ضرر می شوند و در صورتی که این وضعیت باقی بماند، نیروهای دولتی و خدمات دولت هم از کار خواهند افتاد.
 با توجه به این گفته ها ، دیده می شود که یکی از نیاز های جدی بشر امروز انرژی الکتریکی است.


بهترین کیس :
یکى از اجزاى تاثیرگذار در قدرت و توان یک سیستم کامپیوترى پاور( Power ) دستگاه است که در هنگام خرید کیس (case) باید به توان پاور آن توجه کرد.

بهترین کیس  داراى پاور با قدرت  450 وات است اما  اکثر کیس‌ها که با  عنوان پاور 450 وات در بازار عرضه مى‌شوند  داراى 200 تا  250 وات واقعى هستند .انواع کیس :
کیس‌ها با  مدل‌هاى مختلفى در بازار کامپیوتر ایران عرضه مى‌شود برخى کیس‌ها Desktop و برخى Tower هستند که  کیس‌هاى Desktop  به  شکل مستطیل و به منظور اشغال فضاى کمترى در زیر مانیتور قرار مى‌گیرند.
این مدل در کامپیوترهاى قدیمى استفاده مى‌شد اما هم‌اکنون نیز در مدل‌هاى جدید  کیس‌ها  نیز کیس‌هاى Desktop  دیده  مى‌شود که از کیس‌هاى ایستاده و  Tower که در بازار کشور ما متداول است در بازار خارج از کشور پرطرفدار و گران‌تر است.
تفاوت  قیمت‌ میان  کیس‌هاى  Desktop و Tower حدود 70-60 هزار تومان است  که  در بازار ایران به دلیل  سلیقه مردم  و ذهنیت مردم به  دلیل استفاده  از کیس‌هاى Desktop  در قدیم ، هم‌اکنون کیس‌هاى Tower بازار را احاطه کرده‌اند.کیس‌هاى Tower  داراى  دو مدل At و Atx هستند که  کیس‌هاى At ( ایستاده و کوتاه قد ) م ‌اکنون  منسوخ  شده است و در کامپیوترهاى سرى  پنتیوم one استفاده مى‌شد و کیس‌هاى Atx با تغییرمادربرد و پاورتویتر پس از At وارد  بازار شده‌اند که طراحى پشت  کیس‌هانیز کاملا با یکدیگر متفاوت است.
با ورود به هر مغازه کامپیوترى در بازارهاى کامپیوتر تهران مدل‌هاى متفاوتى از کیس‌هاى Tower دیده مى‌شود که اکثرا بین 30 تا 50هزارتومان قیمت دارند.

اکثر فروشندگان تعدادى محدود از کیس‌ها را مانند Green، BPcom ، Elegans  و Discovery را براى   خرید  پیشنهاد  مى‌کنند  اما  در نهایت  خود مشترى است  که  بر حسب  سلیقه یکى  از آنها  راانتخاب مى‌کند زیرا طراحى، شکل و رنگ کیس در ترکیب


ظاهرى یک سیستم کامپیوترى بسیار تاثیرگذار است.
کیس‌هاى  BPcom  به  عنوان  یک  کیس حرفه‌اى  با پاور قوى   450 وات  با  فضاى  بیشتر براى  قرارگیرى  سى ‌دى  ‌رام  داریو   (CD-ROM)  و هارد (HDD : HARD DISK DRIVE) در حدود   4 - 5عدد  با  قیمت 40 هزار تومان در بازار  به فروش مى ‌رسد و کیس‌هاى  Green داراى  99 درصد  امکانات جدید  نیز در رده  کیس‌هاى صاحب نام جاى دارد.
در رده  کیس‌هاى  معمولى و  آماتورى کیس‌هاى Discovery با  قدرت  واقعى 350 وات  و کیس‌هاى Microlab در بازار عرضه مى‌شوند و در صورتیکه مشترى بخواهد کمتر از 30 هزار تومان براى خرید کیس هزینه کند اکثر فروشندگان کیس‌هاى Next و access که بسیارپرفروش نیز هستند را معرفى مى‌کنند.
در این  میان کیس‌هاى متفرقه‌اى  نیز در برخى فروشگاه‌ها دیده مى‌شود که به  گفته  صاحبان فروشگاه‌ها این  کیس‌ها  به  صورت مقطعى  وارد  مى‌شوند  و ممکن است  در  چند ما  آینده نمونه‌اى از


این ها دیگر در بازار موجود نباشد.
یکى از محصولات قابل توجه در بازار کیس فراسو به نام Gaming bomb است که با قیمت  70 هزار تومان و گران‌تر از سایر کیس‌ها به فروش مى‌رسد .
مدیر فروش شرکت  فراسو  دراین زمینه مى‌گوید : فراسو تا کنون تنها  یک نمونه کیس  تولید کرده که بدون پیچ و بى‌صدا است فن این کیس هیچ گونه صدایى  ندارد و  اندازه آن 12 سانتیمتر (12cm) است.
 به گفته وى پاور کیس فراسو داراى قدرت واقعى 300 وات است و با کیفیتى که دارد توانسته حجم عمده‌اى از بازار را در اختیار خود قرار دهد.کیس بین 5 تا  10 درصد از میزان فروش و خدمات  بازار کامپیوتر کشور را در اختیار دارد و شرکت بهینه پردازشگران عرضه کننده کیس BPCOM   و شرکت کیس سبزبه ارائه کیس‌هاى
حرفه‌اى و مناسب در بازار مى‌پردازند.مدیر بازرگانى  کیس سبز پر فروش‌ترین کیس این شرکت را مدل 2002 داراى 7رنگ با 400 وات قدرت پایه معرفى کرد و همچنین مدیر فروش شرکت بهینه پردازشگران مدل057 TMB داراى 15 رنگ با 450 وات را به عنوان پرفروش‌ترین کیس BPcom در تهران معرفى کرد.

 

انتخاب كیس و پاور مناسب :
اگر تصمیم  به خرید یا ارتقا  كامپیوتر خود  را دارید  در انتخاب كیس و مهمتر از آن  پاور ، بسیار دقت كنید بسیاری از مشكلات دیگر قطعات  كامپیوتر مثل گرافیك  و سی پی یو( CPU ) و غیره  برمیگردد به  پاور نامناسب  مقصر اصلی خیلی  از هنگ كردنها و  پایین  بودن سرعت  و نشناختن حافظه های جانبی و خوب كار نكردن شبكه و غیره نیز برمیگردد به یك پاور نامناسب با خروجی پایین و با نویز بالا . اگر سری بازار کامپیوتربزنید  با انبوهی از كیس‌ها  و پاورها مواجه میشید درتمام پاورها و كیس هایی كه ما و با آنها کار كرده‌ایم هیچ كدام توانایی پشتیبانی مناسب از قطعات كامپیوتر را ندارند
 كیس هایی مثل ( TVM  - MEC  - Exes  - Purche - Elegance )  در  بازار فعلی  فقط كیس‌ها  و  پاورهای گرین  بوده كه محصولات

خوبی  رو  ارائه می دهند  .
ویژگیهای فنی یک منبع تغذیه :
     حتما دارای کلید روشن و خاموش باشد .                  
     حداقل دارای استاندارد CE باشد .
     کابل برق ورودی دارای استاندارد باشد.
     

     کابلهای خروجی در شاخه های 12 ، 5 و 3/3  حداقل با ضخامت 18 و با رنگهای مشخص تعین شده در استاندارد باشد.
     برچسب نصب شده بر روی جعبه منبع تغذیه ، خوانا و شامل موارد زیر باشد :
1. محدوده ولتاژ ورودی
2. جریان بخش ورودی
3. توان خروجی واقعی
4.محدوده فرکانس ورودی ( 50Hz-60Hz )
5. نام سازنده یا مارک تجاری
6.  نام آزمایشگاه تایید کننده


7. مشخصات ولتاژها و جریان های خروجی

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 

انجام پایان نامه | دانلود مقاله

سفارش پایان نامه