انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر

ساختار برنامه :

این برنامه برنامه با آخرین کمپایلرMirosoft  یعنی  Visual Studio .NET

Visual Sudio 7)) و به زبان جدید این Platform  که زبان C#  میباشد

 طراحی و ساخته شده است و از امکانات قدرت¬مند این Platform  

استفاده مینماید .

از مزایای عمده استفاده از تکنولوژی .NET  Framework به شرح زیر میباشد  :

1-    این برنامه ها امکان اجرا شدن بر روی هر سیستم عاملی را دارند از جمله Windows , Linux ,MacOS و........

2-    امنیت : به دلیل واسط بودن سرویس .NET Framework مابین برنامه و سیستم عامل این سرویس برکلیه عملیات برنامه نظارت داشته و مانع از لطمه به سیستم عامل و منابع سیستم از جانب برنامه میشود .
3-     امکان استفاده از زبانهای برنامه نویسی متفاوت در یک پروژه به طوری برنامه نویسهایی که بر روی یک پروژه کار میکند می¬توانند بدون اینکه مجبور باشند همگی از یک زبان استفاده نمایند از هر کدام اززبانهای (C++, C#,VB,Java)که در حال حاضر .NET  از انها پشتیبانی مینماد استفاده کنند .
4-    میتوان برای سایر وسایل غیر کامپیوتری هم برنامه نوشت مانند گوشیهای تلفن باکسهای گیم .
5-    برنامه شما مینواند به سرویسهای در وب وجود دارند وصل شده و با آنها تبادل اطلاعات نماید .
6-    .NET Framework  برای ارتباط با بانک اطلاعاتی از آخرین تکنولوژی Microsoft  در زمینه اتباط با بانک اطلاعاتی یعنی ADO.NET  استفاده مینماید که این برنامه نیز برای برای ارتباط با بانک اطلاعاتی از همین روش استفاده مینماید .
 
اجزای برنامه :

فرم اصلی برنامه :

 


منوی ابزار برنامه را میبینید که در اینجا می¬تواند روی هرکدام از این گزینه  کلیک کرده و از زیر منوی که باز میشود عملیات خود را انتخاب نماید .


این سیستم بر مبنای یک سری اطلاعات پایه از کارشناسان ، داوران , نویسنده¬ها کار میکند بنابراین اولین قسمت معرفی برنامه ورواطلاعات این افراد اختصاص داردفرم ورود اطلاعات داوران و نویسنده ها  :

 


داورا ن ، نویسندهها  هر کدام میتوانند با توجه به رشته تحصیلی انها دسته بندی شوند بنابر این برای سیتم میتوان تعدادی رشته تحصیلی تعریف نمود که هر داور یا نویسندای در یکی از این رشته¬ها قرار داده میشود  .
 
لازم است کتابهای که در سایر انتشارات در دست ترجمه هست و یا ترجمه شده برای بر دوم این کار در انتشارات ما انجام نشود بنابر این  لیست این کتابها را وارد منماییم تا از آنها اگاهی داشته باشم
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 

انجام پایان نامه | دانلود مقاله

سفارش پایان نامه