انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر

طراحی سایت

مقدمه :مفهوم گسترده شبکه جهانی اینترنت ،ابزارهای متعدد و نوینی را ارائه کرده است.امروزه یکی ازابزارهای بسیارمهم درارائه اطلاعات ، خدمات ، و تبلیغات کالا ها و... استفاده از اینترنت است. ابزارهایی نظیر پست الکترونیکی ، تلفن اینترنتی و ده ها ابزار دیگر . یکی از این ابزارها که به صورت گسترده ایی رواج پیدا کرده است وب سایت است . ابزار قدرتمند و پیشرفته ایی که هم اکنون برای محاسبه کمی تعداد آنها می بایست از کلمه میلیارد استفاده کرد .وب سایت ، فضایی را در اختیار ما می گذارد تا آنچه رامی خواهیم به صورت یک ویترین اختصاصی در معرض دید جهانی قرار دهیم ، محیطی برای نمایش عملکرد ها ، خدمات ، فعالیت ها ، کالاها ، ابزار ها و.... با استفاده از ابزارهای نمایشی حرفه ای و جذاب و همچنین به زبانهای متعدد ، فضای مجازی را برای فرهنگ سازی ، تعامل های گروهی ، تجارت و.... به وجود می آورد .  این مقاله در مورد طراحی وب وعناصر مهم در طراحی وب  تهیه شده است . وشامل مواردی چون (وب سایت –مراحل ساخت وب سایت - طراحی وب سایت – واهمیت رنگ در طراحی سایت )و در نهایت به عنصر مهم در فضای مجازی یعنی مخاطب و نقش آن در رسانه ها (به ویژه اینترنت و طراحی سایت)پ
پرداخته شده است .
 وب سایت چیست ؟
وب سایت مجموعه ایی از صفحات مرتبط به یکدیگر است که انبوهی از اطلاعات را در قالب متن ، تصویر ، صدا و فیلم در اختیار بیننده قرار می دهد .
البته تمام اشخاص وسازمان هامی توانند وب سایت داشته باشند . به جرات میتوان گفت که سریعترین و بهترین راه معرفی فعالیت ها ، محصولات ، و شرکت ها وب سایت است . [1]

مزایای وب سایت چیست ؟
* در دسترس بودن  بدون محدودیت مکانی وزمانی
* استفاده از فن آوری بین المللی برای نمایش عملکرد ها ، خدمات ، فعالیت ها ، کالاها ، ابزارها و...  (می توان کلیه اطلاعات مربوط به یک سازمان ، مانند بیوگرافی ، حوزه فعالیت ، ومحصولات را در قالب یک کاتالوگ جامع ایجاد کرد ( با این تفاوت که بر خلاف  کاتالوگ های عادی نیازی به چاپ و توزیع این کاتالوگ نخواهد بود و به سهولت و در کمترین زمان برای کلیه افرادی که به اینترنت متصل هستند قابل دسترس خواهد بود )
* سادگی ارتباط با مخاطبین خاص وعام
*بهره گیری از رسانه وسیع تبلیغی
*مقرون به صرفه بودن
* ارائه نمایشی قدرتمند وجذاب ، ومعرفی پویای خود
و....

انواع سایت


از لحاظ نحوه طراحی واجراو مدیریت فنی دو نوع سایت وجود دارد :
وب سایت های ایستا [2]: این وب سایت ها بیشتر حالت اطلاع رسانی ومعرفی عملکردها ، خدمات ، فعالیت ها ، کالاها ، ابزارها و... دارند . که دارای حالت نمایشی ثابت وصفحات معین هستند .
وب سایت های پویا  [3]:این وب سایت ها کلا ً با زبانهای برنامه نویسی تخصصی تحت اینترنت ساخته می شوند ، حالت نمایشی پویا ومتغییری دارند ، قابل کنترل و مدیریت هستند ، دارای ارتباط تعاملی با  کاربر  می باشند .

از نظر تقسیم بندی هدف سایت ، انواع زیر قابل ارائه هستند :
اطلاع رسانی ، تجاری ، فرهنگی ، آموزشی ، تبادل نظر واطلاعات وسرگرمی
انواع تقسیم بندی های مختلف دیگر نیز وجود دارند از جمله بر اساس مخاطبان سایت  ، زبان ونوع ارائه اطلاعات و....


چگونه میتوان یک وب سایت راه اندازی کرد ؟

در راه انداری یک وب سایت اختصاصی ابتدا باید دو مرحله را انجام داد . یک ، اسمی را برای وب سایت انتخاب کرد و دو ، مقدار فضای مورد نیاز را تعیین نمود .
گام اول :
همانطور که هر شرکت یا هر شخص دارای مشخصاتی یکتا نظیر : اسم ، آدرس و یا آرم می باشد ، هر فرد حقیقی یا حقوقی جهت حضور در اینترنت می بایست یک نام و آدرس مجزا برای خود داشته باشد . این آدرس مجزا و انحصاری اصطلاحا ً با نام Domain  یا دامنه شناخته می گردد . هر دامنه دارای 3 قسمت اصلی است که با نقطه از هم جدا می شود :

بخش اول: Host : بیانگر میزبان صفحات سایت می باشد که کاربر را به صفحات طراحی شده سوق می دهد .

از آنجایی که این صفحات می بایست در هر زمان و از هر مکانی قابل رویت باشد ، می بایست صفحات طراحی شده را بر روی یک کامپیوتر که دائما ً به اینترنت متصل می باشد قرارداد . این کامپیوتر که معمولا ً سروری قوی با امکانات متعدد می باشد در مکانی قرار گرفته که با خطوط پرسرعت به شبکه اینترنت متصل بوده و کلیه موارد امنیتی و ایمنی را دارا می باشد . اصطلاحا ً به این سرور میزبان وب گفته می شود ، همانطور که در تعریف میزبان وب آمد ، میزبان وب دو وظیفه اصلی دارد :
*اتصال دائم به اینترنت
* ارائه سرویس


بخش دوم : Domain : نشان دهنده نام می باشد که این نام نمی بایست قبلا ً توسط فرد دیگری دریافت شده باشد.

بخش سوم :Zone:هر پسوند نشان دهنده زمینه کاری و محدوده فعالیت سایت یا صاحب آنDomain می باشد.
انواع پسوند های دامین :
پسوند های بسیار زیادی برای دامین ها وجود دارند که متداول ترین آنها عبارتند از org , biz , info ,cc , tv , ws ,com , net  و....
com [4]  : این پسوند نشان دهنده این است که سایت ، مربوط به یک شرکت تجاری بین المللی است ( امروزه این پسوند به قدری متداول می باشد که اکثر مردم تصورشان این است که تنها این پسوند وجود دارد )
net [5] پسوند شبکه ها ، گروه ها و تیم های رایانه ایی و شرکت های ارائه خدمات اینترنتی (Isp )
org [6]پسوند ارگانها و تشکیلات سازمانی
 [7] [8]پسوند ارگان ها ، شرکت ها و تشکیلات تجاریBiz
نمونه دیگر پسوند ها انتخاب پسوند ملی است ، برای نمونهir . پسوند ملی واختصاصی کشور جمهوری اسلامی ایران است .


طراحی وب سایت چیست ؟عملا ً بخش نرم افزاری یک سایت را شامل می شود . بخشی که محتوای یک وب سایت جمع آوری ، طراحی و اجرا می گردد . هدف طراحی یک سایت خلق محیطی جذاب ، ماثر و گویا برای مخاصبان آن است . ایجاد گرافیک زیبا ، جلوه های نمایشی و معرفی کامل امکانات همگی از خصوصیات طراحی حرفه ایی یک وب سایت می باشد . این بخش شامل چند مرحله فنی است :
الف ) جمع اوری اطلاعات خام مورد نیاز وب سایت اعم از متون ، چارتها ، نمودارها ، تصاویر ، فیلم و...
ب)ویرایش کلیه اطلاعات خام و ترجمه متون ( در صورت لزوم )
ج) طراحی گرافیکی سایت ، ساخت لوگو ها و بنر های انیمیشن و...
د) برنامه نویسی وکد نویسی مورد نیاز سایت
ه) تست نهایی بر روی کامپیوتر و سرور

اصولا ً سایت ها در دو شکل متفاوت طراحی می شوند ، نوع رایج آن html بوده ولی flash نیز در بر خی از سایت ها استفاده می گردد .
اگر سایت به صورت html  نوشته شود ، حین خوانده شدن توسط بازدید کنندگان به سرعت بسیار بالاتری نسبت به نوع flash آن مشاهده می شود . و به لحاظسرعت پایین اینترنت در ایران این نوع سایت کارایی بیشتری دارد .علاوه بر آن موتو رهای جستجوگر نظیر google,yahoo, altavistateoma  , netscap.و... به راحتی می توانند محتویات سایت را بخوانند  که این امر یک نکته مثبت برای نوع html می باشد . [9]

از طرفی html دا رای معایبی نیز می باشد . بازدیدکنندگان به راحتی می توانند مطالب وتصاویر وحتی نوع طراحی سایت را ذخیره کنند .

نرم افزار flash
نرم افزار فلش از شرکت macromedia نرم افزاری است که شرکت ماکرومدیا به عنوان یک راه حل در مرحله اول ایجاد کرد برای انتقال تصاویر vector بر روی وب .( در یک نرم افزار گرافیک vector اگر بخواهیم یک خط ترسیم کنیم ، نرم افزار گرافیک وکتور برای ترسیم مختصات نقطه شروع ومختصات نقطه پایان را در خودش ذخیره می کند )
Flash به تدریج تکامل پیدا کرد ، ودر آن بحث هایی چون انیمیشن ، موزیک ، و بحث برنامه نویسی مطرح شد .

انیمیشن :
پویا نمایی یا انیمیشن به فرآیندی  گفته می شود که طی آن هر قالب یک فیلم تک تک درست می شود . این قالب ها را می توان یا به گونه نگاره های رایانه ایی یا عکس برداری از یک نقاشی یا با پدید آوردن تغییرات پی در پی یک مدل وگرفتن عکس از آنها پدید آورد .هنگامی که قالب ها را به هم بریسیم و فیلم حاصل از آن را با سرعت 16 قالب در ثانیه یا بیشتر بنگریم ، این پندار پیش می آید که حرکتی پیوسته در جریان است . قالب فلش تماشای پویا نمائی بر روی اینترنت را شدنی می سازد .

*****
 طرز کار برنامه های ضد ویروس
ضد ویروس اصطلاحی است  که به برنامه یا مجموعه ای از برنامه ها اطلاق می شود که برای محافظت از کامپیوتر ها در برابر ویروس ها استفاده می شوند. مهم ترین قسمت هر برنامه ضد ویروس موتور اسکن
(Scanning engine) آن است. جزئیات عملکرد هر موتور متفاوت است ولی همه آنها وظیفه اصلی شناسایی فایل های آلوده به ویروس را با استفاده از فایل امضای ویروس ها بر عهده دارند. فایل امضای ویروس یک رشته  بایت است که با استفاده از آن می توان ویروس را به صورت یکتا مورد شناسایی قرار داد و از این جهت مشابه اثر انگشت انسان ها می باشد. ضد ویروس متن فایل های موجود در کامپیوتر را با نشانه های ویروس های شناخته شده مقایسه می نماید. در بیشتر موارد در صورتی که فایل آلوده باشد برنامه ضدویروس قادر به پاکسازی آن و از بین بردن ویروس است. در مواردی که این عمل ممکن نیست مکانیزمی برای قرنطینه کردن فایل آلوده وجود دارد و حتی می توان تنظیمات ضدویروس ها را به گونه ای انجام داد که فایل آلوده حذف شود.
 
قابلیت های نرم افزار های ضدویروس
سطح محافظت نرم افزار بسته به جدید و بروز بودن آن متغیر است.  محصولات جدیدتر قابلیت های مانند بروز رسانی خودکار،  اسکن های زمان بندی شده، محافظت از سیستم به صورت ماندگار در حافظه و همچنین امکان یکپارچه شدن با برنامه های کاربردی اینترنتی مانند برنامه های e-mail و مرورگرهای وب را دارند. نسخه های قدیمی تر نرم افزارهای ضدویروس تنها یک اسکنر بودند که باید به صورت دستی راه اندازی می شدند. همه نرم افزار های ضدویروس در صورتی که به صورت منظم به روز رسانی شده و عملیات اسکن بر روی دیسک های سخت، تجهیزات قابل انتقال (مانند فلاپی و Zip disk) انجام شود می توانند دستگاه کامپیوتر را در برابر ویروس ها مقاوم کنند. در واقع نقطه برتری محصولات جدید ضد ویروس در قابلیت های آنها برای محافظت از سیستم در مواقعی است که کاربر دانش و یا دقت لازم برای به کارگیری آن را ندارد.

حداقل توقعی که از یک برنامه ضد ویروس خوب می توان داشت این است که در برابر ویروس های boot-sector، ماکرو، اسب های تروا و فایل های اجرایی آلوده به ویروس و کرم اقدامات محافظتی لازم را به عمل آورد. از محصولات جدیدتر می توان انتظار محافظت در برابر صفحات وب، اسکریپت ها، کنترل های ActiveX و اپلت های جاوای خطرناک، همچنین کرم های e-mail  را داشت.
- چگونه می توانم پسورد خود را [در صورت فراموش کردن و یا دزدیده شدن] مجددآ دریافت نمایم؟

به آسانی، تنها کافیست وارد سایت ?https://edit.yahoo.com/config/eval_forgot_pw شوید و پسورد جدید خود را درخواست کنید. اگر اطلاعات مورد نیاز این صفحه را نمی دانید احتیاج به تماس مستقیم با مسئولین سایت Yahoo خواهید داشت. برای دریافت کمک می توانید برای آنها ایمیل ارسال کنید به آدرسهای این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و منتظر پاسخ آنها باشید.

همچنین امکان تماس تلفنی نیز وجود دارد، شماره تلفنهای این شرکت عبارتند از:

تلفن : 3300-731-408-1
تلفن : 3300-349-408-1
فاکس : 3301-349-408-1
فاکس : 7847-469-887-1

2- با برنامه های بوتر و مزاحم مشکل دارم . . . چه باید کرد؟

چندین کار معمول برای خلاص شدن از دست افراد مزاحم وجود دارد که شما می توانید هر یک را انجام دهید.

الف: مطمئن باشید که در یک "اتاق جنگ" وارد نشده اید! این روم ها در واقع محلی هستند برای افرادی که می خواهند بوترهای خود را آزمایش کنند. اگر نمی خواهید قربانی اینگونه افراد باشید از وارد شدن به این اتاقها خودداری کنید.

ب: بجای استفاده از نرم افزار معمول یاهو مسنجر از برنامه Java Chat استفاده کنید. با ورود از طریق سایت Yahoo Chat شما می توانید مطمئن باشید که هرگز بوت نخواهید شد.

ج: از نرم افزارهای ضد بوت استفاده کنید. یکی از معروفترین این برنامه ها Y! Tunnel است. این برنامه که کار با آن چندان سخت هم نیست محیطی امن را برای شما محیاء می سازد تا بدون نگرانی از بوت شدن و دیگر برنامه های مخرب به گفتگو با دوستانتان بپردازید.
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 

انجام پایان نامه | دانلود مقاله

سفارش پایان نامه