انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر

فصل اول
مقدمه:
اينترنت تجارت جهاني خود را آغاز نموده است و در همين زمان ما را به ايجاد فضاهاي اطلاعاتي غني براي زندگي روزمره قادر مي سازد. تا زمانيكه اينترنت تحقيق و تجارت جهاني را ممكن مي سازد، زندگي ذاتا به صورت محلي ادامه مي يابد.
در حالي كه زندگي در نتيجه زمينه هاي فرهنگي متفاوت، نا متشابه است.
كوشش هاي شغلي براي غلبه بر اين تفاوتها به توافق نامه هاي استانداردي احتياج دارد ولي ما براي زندگي به هيچ استانداردي نياز نداريم. چنانچه اختلافهايي وجود داشته باشد ما بايد به حمايت از ارتباطات ميان فرهنگي بپردازيم.
هنگاميكه به جستجوي واژه شهر ديجيتالي مي پردازيم نمونه هاي زيادي را كه توسط سايت America Online ايجاد شده مي يابيم. AOL به صورت محلي بر خدمات شبكه اي پيوسته (On line) متمركز گرديده كه هزاران شهر را در بر دارد و تعداد آنها رو به افزايش است.
هر شهر ديجيتالي AOL حامل اطلاعات مربوطه به صورت محلي، منابع محلي،
سرگرمي و تجارت مي باشد. بر خلاف موتورهاي جستجوگر معمولي كه با هدف بازيابي اطلاعات در سراسر جهان ايجاد شده اند، شهرهاي ديجيتالي بر اطلاعات محلي دلالت دارند. علاوه بر اين خدمات اطلاعاتي، AOL موقعيت هاي تبليغات محلي را براي تجارتهاي اصلي شامل بنگاههاي معاملاتي، استخدام و بهداشت فراهم مي نمايد. شهرهاي ديجيتالي AOL به علت دنبال كردن كارايي اقتصادي، بسيار به يكديگر شباهت دارند.
در فصل 2، ما به بررسي شهرهاي ديجيتالي Amsterdam  و Helsinki و اهداف ايجاد اين شهرهاي ديجيتالي و خدمات آنها خواهيم پرداخت.
در فصل 3، شهر ديجيتالي Kyoto را مورد بحث قرار مي دهيم و مدل معماري سه لايه اين شهر را بررسي خواهيم نمود.
در فصل 4، انواع تكنولوژي هاي مورد نياز براي شهرهاي ديجيتالي و كارايي هر يك را ذكر خواهيم نمود.
در فصل 5، با بيان اهداف مختلف شهرهاي ديجيتالي به نتيجه گيري از مقاله          مي پردازيم.
 
فصل دوم
شهرهاي ديجيتالي Amsterdam و Helsinki
در اروپا بيش از 100 كارشناس محلي در 8 سال اخير به ايجاد شهرهاي ديجيتالي پرداخته اند. موضوعات در برگيرنده ، كاربردهاي تلماتيك، شهرهاي خالي از اتومبيل و غيره مي باشند. كنفرانس شهرهاي ديجيتالي اروپايي از سال 1994 جهت بحث و گفتگوي وسيع در رابطه با موضوعات مختلف آغاز گرديد. ]9[
به عنوان مثال شهر ديحيتالي Amsterdam، 8 سال پيش ]12[ به عنوان نماينده اي براي شبكه هاي جوامع مختلف ساخته شد. از اين رو اختصاصا بر روابط اجتماعي ميان شهروندان تأكيد مي كند. اين شهر ديجيتالي در ابتدا براي ايجاد ارتباط ميان انجمن هاي شهري و شهروندان ساخته شد و تمامي ارتباطات به وسيله متن ها و مدمها نشان داده مي شد. پايانه ها در مكانهاي عمومي مانند كتابخانه ها و مراكز حمل و نقل جايدهي شده بودند. موفقيت اين تجربه موجب افزايش علاقه شهروندان در مورد شبكه شد. سيستم به توسعه خود ادامه داد. در سال 1998، 80000 تن از كاربران در شهر ديجيتالي Amsterdam كه به وسيله يك سازمان غير انتفاعي به نام             
Digital stad De اداره مي شد ثبت نام شده بودند(DDS).
 پروژه Helsinki Arena 2000 در سال 1996 با پيشدقي شركت تلفن Helsinki آغاز گرديد . ]8[. هدف اين پروژه ايجاد شبكه شهري براي نسل آينده بود. اين شبكه شهروندان را به ايجاد ارتباط با يكديگر به كمك استفاده از سيستم ويدئويي زنده دو طرفه قادر مي ساخت، اعضاي يك جامعه ماشيني اصيل مي توانستند در ايجاد اصلاحات به وسيله سيستم ويدئويي زنده همكاري كنند. به موازات توسعه شبكه هاي سريع اقدامي جهت ايجاد 3D تمامي شهر Henlsinki در حال انجام است. همچنانكه مدلهاي 3D آشكار تر مي شوند، به توان محاسباتي و توسعه ارتباطات جهت نمايش شهرهاي ديجيتالي در خانه ها احتياج پيدا مي شود. بنابراين شهر مجازي مي تواند يك صورت از پروژه باشد و يك ارتباط انساني را براي رسيدن به خدمات گسترده و جديد به وجود مي آورد.

شكل 1- تصوير واقع شهر Helsinki        
عموما شهرهاي ديجيتالي هم به ارائه خدمات انتفاعي و هم غير انتفاعي مي پردازند و تلاش مي كنند تا تعادلي ميان آن دو به وجود آوردند. بدون وجود خدمات انتفاعي شهرهاي ديجيتالي به ندرت جذاب خواهند بود و دروازه مناسبي براي شهر فيزيكي نخواهند بود. بدون وجود خدمات غير انتفاعي نيز شهرها ممكن است به علت دنبال كردن كارايي اقتصادي بسيار متشابه باشند. در هر حال شهرهاي ديجيتالي ناچار به رقابت با شركتهاي خصوصي كه فقط خدمات انتفاعي ارائه مي دهند، مي باشند. آيا شهرهاي ديجيتالي قادر به رقابت با چنين شركتهايي هستند؟ تكنولوژي ممكن است مرز ميان خدمات انتفاعي و غير انتفاعي را تغيير دهد. به عنوان مثال شهرهاي ديجيتالي اغلب جهت ضمانت يك موقعيت مساوي براي كساني كه خواهان دستيابي به اينترنت مي باشند خدمات email رايگان و فضاي آزاد ديسك ارائه مي دهند. خدمات email رايگان ممكن است به امري تجاري تبديل شود هرچند كه واضح نيست اين خدمات انتفاعي است يا غير انتفاعي.
                                            شكل 2-شهر ديجيتالي Amsterdam
فصل سوم
شهر ديجيتالي Kyoto:
Kyoto  بيش از 1000 سال پايتخت ژاپن بوده است و حتي بيش از اين مدت يك مركز فرهنگي در ژاپن محسوب شده است. براي آغاز پروژه شهر ديجيتالي براي Kyoto ما از سياستهاي طراحي آن آغاز نموديم.
اولين سياست جهت طراحي شهر ديجيتالي Kyoto ، واقعي ساختن آن به كمك ايجاد رابطه قوي با شهر واقعي Kyoto مي باشد. بر خلاف شهر ديجيتالي Amsterdam، شهر ديجيتالي Kyoto يك شهر خيالي نيست كه فقط در فضاي فيزيولوژيكي وجود داشته باشد. در عوض اين شهر ديجيتالي شهر فيزيكي مربوطه را تكميل مي كند و يك مركز اطلاعاتي براي زندگي روزمرة جوامع شهري واقعي ايجاد مي نمايد. فعاليتهاي ديجيتالي در آينده نزديك، بخش ضروري يك شهر واقعي خواهند شد.
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 

انجام پایان نامه | دانلود مقاله

سفارش پایان نامه