انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر

Microsoft visual stadio . net
 Visual stadio . net ( vs . net   ) جديدترين ابزار برنامه سازي شركت مايكروسافت  و شكل گرفته بر اساس فناوري نوين . net است . فناوري . net رويكرد جديد مايكروسافت براي توليد نرم افزار است و بر تمام برنامه ريزيهاي مايكروسافت براي آينده بر مبناي آن خواهد بود . موفقيت . net تا به آن حد بود كه شركتهاي ديگري مثل بورلند نيز به آن روي آورده اند . از بعد ديگر مي توان گفت  vs . net  نگاهي جامع به عمر نرم افزار دارد . اين چرخه از زمان شكل گيري فكر ايجاد يك نرم افزار شروع و به كنار رفتن آن ختم
مي شود و مهمترين مراحل آن دو مرحلة تحليل و طراحي است . اكثر ابزارهاي موجود معمولأ امكاناتي متخصص براي يك يا چند مرحله چرخه دارند . اما vs. net  ابزارهاي مورد نياز را در طول چرخه در اختيار برنامه ساز مي گذارد كه باعث ساخت نرم افزارهاي با كيفيت تر و ارزانتر مي شود . نحوة كار با اين برنامه ها كمابيش شبيه ساير برنامه هاي مايكروسافت ( بخصوص office  ) است . يعني كار براي آشنا با يك نرم افزار مي تواند خيلي سريع با ديگر اعضاي vs . net  آشنا شوند و به طور  عملي با آن كار كنند . نكته جالب اينكه اين ابزارها در يك محيط ادغام شده اند و براي استفاده از آنها نياز به بازكردن پنجره هاي متعدد نيست .
نقش ابزارهاي vs. net  در چرخة عمر
1 ـ در هنگام تحليل و طراحي نرم افزار ، ابزار كار آمد به نام v isio 2002  به ميدان مي آيد كه عضو جديد مجموعة microsoft office است . اين نرم افزار امكانات متعددي دارد و از قابليتهاي تحليل و طراحي آن كه مبتني بر زبان uml  است استفاده مي شود . در مرحلة طراحي ، مدل سازي مي تواند با هر يك از زبان اصلي vs . net  ( basic , c++ , c#  ) انجام شود . پس از آن مدل ايجاد شده  را مي توان به  برنامه تبديل كرد . برنامه خروجي مي تواند به هر يك از سه زبان مزبور باشد  و زبان انتخاب شده براي مدل سازي تأثيري در زبان برنامة توليد شده ندارد .
2 ـ در زبان برنامه ريزي هم ابزارهاي متعددي مطرح هستند . از جمله عبارتند از :
1.    ويرايشگر بسيار قوي براي ايجاد برنامه هاي مختلف
2.    مترجم هاي متعدد
•    server Explorer  پيمايش و مشاهده امكانات سرويس دهنده هاي
شبكه.
 يكي از قابليتهاي آنها دسترس آسان به امكانات پايگاه SQL sovrers  است.
•     crystal report  براي گزارش گيري .
امكانات فراواني را براي گزارش گيري در اختيار برنامه نويس قرار
مي دهد . نكته جالب اينكه تمام عناصر گزارش مي توانند توسط برنامه كنترل شوند .
•    Web B rowser  ادغام شده با محيط .
يكي از مفيدترن ابزارهاي زمان برنامه نويس ، فهرست وظيفه است . فهرست وظيفه را مي توان يك دفترچه يادداشت خودكار و دقيق دانست كه فهرست كارهاي باقيمانده را براي تكميل برنامه نشان مي دهد . اين فهرست عناوين مختلفي است كه از بين آنها به فهرست خطاهاي برنامه و فهرست توضيح اشاره  كرد .
 براي اضافه كردن موارد مورد نظر به فهرست توضيح  ، مي توان از دستور توضيحي “ “// to Do " در كد برنامه استفاده كرد .
3 ـ مدت زمان آزمايش به خاطر طراحي خاص vs . net  كاهش مي يابد . زيرا معمولاََ اكثر اشتباهات برنامه نويس كه مربوط به منطق برنامه نباشد ،
در همان مرتبة اولي كه برنامه به اجرا در مي آيد مشخص مي شود .
يعني عمده اشكالات يافت شده به تحليل يا طراحي نادرست
برمي گردد .
4 ـ نصب و نگهداري نرم افزار به دلايل زير ساده تر است :
•     مبتني بودن بر net framework   .
•    وجود ابزارهاي مختلف براي ساخت برنامه هاي نسب .
•    سهولت ايجاد برنامه ها و سرويس هاي web و تبديل برنامه هاي  windows  به web  .
5 ـ براي مستند سازي و ايجاد Help  نيز امكانات متعددي و متفاوتي موجود است .
امكانات مورد نياز براي نصب vs . net
براي نصب نگارش Enterprise  حداقل به اين تجهيزات نياز داريد .
1. petiume II 450
2. win 2000/xp
3. 94  مگابايت حافظه در 2000 ، 192 مگابايت در 2000 server  ، 160 مگا بايت در xp  .
4. 2/5 گيگا بايت فضاي ديسك سخت
البته براي استفاده كامل و بهينه از vs .net  ، اين موارد توصيه مي شود :
1.    Duron 800
2.     Win xp / . net
3.    265 مگابايت حافظه
4.    4 گيگا بايت فضاي ديسك سخت
5.    نمايشگر 17
سيستم عامل مورد نياز
همان كه امكانات مورد نياز براي نصب آمده است . بسته نرم افزاري
 vs . net  در خانواة win 98/me  نصب نمي شود ، vs . net  تنها در  win 2000/ xp / . net  قابل نصب است . تا قبل از به بازار آمدن نگارش نهاييwin.net  ، نگارش حرفه اي windows xp  به عنوان بهترين سيستم عامل موجود براي نصب vs .net  پيشنهاد مي شود .
نكته : . net framework  روي تمامي سيستم عامل هاي مايكروسافت از win 98  به بعد نصب شود و آنها را براي برنامه هاي توليد شده توسط vs . net ‌ آماده كند . يعني با در نظر گرفتن بعضي ملاحظات ، win 98/ me  
مي تواند خروجي هاي vs .net  را اجرا كند .
اشكالات vs .net
1-    سعي نرم افزار براي فراهم آوردن امكانات لازم براي هر كار توسط برنامه ساز .
2-    نياز به سيستم قوي براي نصب و اجراء ؛
3-    دقيق نبودن دسته بندي خصوصيات و متدهاي اشياء .
4-    اشكالات متفرقه . بسياري از آنها با نصب بستة ترميم ( service pack  ) براي . net framework ‌قابل رفع اند .
5-    وابسته شدن به مايكروسافت و تغيير مداوم استانداردها به دست اين شركت .
6-     كنترل بيشتر مايكروسافت به مصرف كنندگان و الزام آنان به رعايت قوانين كپي .
 
زبانهاي شئ گراي  vs . net
به نظر مي رسد كامل ترين زبان  برنامه سازي شئ گراي vs . net  زبان جديد c# ( c sharp  )  باشد كه خيلي ها آن را مترادف با vs . net  مي دانند .
زبان برنامه نويسي c#  ( بخوانيد سي شارپ ) محصول جديدي از مايكروسافت است . كه در حال حاظر مدرنترين زبان شناخته مي شود . اين زبان اولين زباني است كه براي . net platform  طراحي شده است وبسياري از اجزاي .  net  نيز به اين زبان نوشته شده اند . مايكروسافت عنوان مي كند كه نقشي كه c  / c++  براي ويندوز ايفا كرد اينبار c# ‌ براي . net  انجام خواهد داد . اين زبان توسط واحد تحقيقاتي مايكروسافت به مديريت اندرس هلزبرگ طراحي شده است . وي در بورلند پاسكال را به زبان قدرتمند بنام دلفي تبديل كرده است اين بار در مايكروسافت قدرت تمام زبانهاي برنامه سازي را در c  #  جاي داده است . c#  با نگاهي دقيق و همه جانبه به c++  و gava  ساخته شده است . با تسلط بر c++  ، تقريباََ ميتوان كار با c#  را آغاز كرد . همچنين c#  شباهت زيادي به gava  دارد . منتها اغلب قابليتهاي c++ ‌را كه در gava  حذف شده بود ، به نحو بسيار بهتري احياء كرده است .
 
. net framework
framework  اجراي برنامه هاي نوشته شده با vs . net  را تضمين
مي كند . به عبارت ديگر تمام ابزارهاي مورد نياز براي اجراي نرم افزارهاي ايجاد شده با vs . net  در داخل framework  قرار دارند كه كاربر را از نصب برنامه هاي متفرقه بي نياز مي كند . يعني براي اجراي برنامه هاي vs .net  ديگر نيازي به نصب Dll هاي دردسر ساز ، كنترل هاي Active x  ، موتور ( Engine  ) پايگاه هاي داده و ... نخواهد بود .
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

  دانلود مقاله | انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه