انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر


نمودار ERD:

موجوديت ها : كلاس ـ  دانشجو ـ  استاد ـ  درس ـ  آموزشگاه .                                                         نمودارِDFD:


مقدمه

در موسسه آموزشي فعاليت هاي زيادي صورت مي گيرد ، درابتدا يك فرد به موسسه مراجعه  مي كند ، و درخواست ثبت نام مي گند .پس از پركردن فرم ثبت نام كه شامل مشخصات كامل آن فرد مي باشد ، اين فرم در مكاني ذخيره مي شود و ساعت ، تاريخ شروع كلاس و روز كلاس توسط مسئولين موسسه به شخص مراجعه  كننده  ( دانشجو )اعلام مي شود و پس از تاييد او نام اين فرد در ليست افرادي كه در دوره شركت مي كنند نوشته شده و يك كپي نيز از اين ليست براي مركزي كه قرار است در آن مركز از افراد امتحان گرفته شود فرستاده مي شود .
در طول مدت دوره هر جلسه حضور و غياب افراد ثبت مي شود و در پايان هر دوره افرادي كه در كل جلسات شركت كرده اند به مركز براي دادن امتحان معرفي مي شوند .
از طرف ديگر در زمان مشخص روز ، ساعت و تاريخ امتحان به اطلاع افراد رسانده مي شوند . بعد از اينكه امتحان افراد به پايان رسيد نمره هر فرد به موسسه فرستاده مي شود و در مكاني ذخيره و بايگاني مي شود .
با توجه به مطا لب فوق تا حدودي با فعاليت هاي يك موسسه آشنا شده ايد و مشاهده كرديد كه در اين گونه موسسات اطلاعات فراواني نگهداري مي شود .تصور كنيد زماني كه نياز است مشخصات فردي را مثلا شماره تلفن يك فرد را تغيير دهيد بايد كل اطلاعات افراد را بررسي كنيد و شخص مورد نظر را پيدا كنيد تا توانيد تغييرات را انجام دهيد .
بنا براين نياز به برنامه كارآمدي  داريم كه در كمترين زمان اطلاعا ت را جستجو كند و يا حجم زيادي از اطلاعا ت را در مكان كوچكتر با حداقل تكرار در اطلاعات ذخيره كند .
براي ايجاد يك برنامه كه بتواند كليه اطلاعا ت موسسه را ذخيره كند نياز به يك پايگاه داه است كه توانايي مديريت و نگهداري اطلاعات را داشته باشد .
و از طرف ديگر براي اينكه افرادي كه با اين برنامه سروكار دارند ممكن است با برنامه ‌ SQL آشناي كامل نداشته باشند و يا تايپ كردن هر كد و دستوربراي آنها كمي مشكل با شد با استفاده از برنامه     فرم هاي را طراحي مي كنيم كه براي همه كاركردن با اين برنامه راحت وآسان با شد و همه بتوانند با اين برنامه كار كنند .

براي اين كار يك پايگاه داده به نام     TEACHINدر برنامه  SQL    طراحي كرده ايم كه مشخصات آن به شرح زير است .
 

ايجاد پايگاه داده TEACHING
با تايپ اين متن در برنامه   SQL Query Analyzer  ديتابيس خود را  ايجاد كنيد .


create database  teaching
    on
 ( name = 'teaching_ dat,
    File name='D:\program files\Microsoft Sql server\Mssql\data\teachingdat.Mdf ‘ ,
  , size=10
   size=50,
    filegrowth=5mb)
    
    log  on
name='teaching_ log’,)
     file name='D:\program files\Microsoft Sql server\Mssql\data\teachingLog.LDF’,
  , size=5mb
  ,  max size=25mb
)  filegrowth=5Mb
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 دانلود مقاله | انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه