انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر

توضيحات عمومي پروژه:
اين پروژه در مورد طراحي يک سيستم حراجي الکترونيکي تحت وب است که با برنامه ASP.NET نوشته شده است و به وسيله اين برنامه افراد مي توانند اجناس مورد علاقه خود را انتخاب و در حراجي شرکت کنند.اين برنامه شامل 4 قسمت مي باشد که به طور مختصر هر کدام را توضيح مي دهيم:در قسمت اول ثبت نام مشتري است که افراد وارد آن شده و ثبت نام مي کنند و به عنوان عضوي از سايت محصوب مي شوند.در قسمت دوم ثبت نام اجناس مربوط به مدير سايت (کسي که اجناس را به حراج مي گذارد) است که در آن نام کالا و قيمت و مهلت به حراج گذاشتن اجناس را وارد مي کند.در قسمت سوم مربوط به جستجوي اجناس مي باشد که افراد مي توانند اجناسي را که مي خواهند را در حراجي وجود دارد يا خير.در قسمت چهارم در خواست جنس که هر شخص مي تواند اجناس خود را انتخاب کند و قيمت پيشنهادي خود را بدهد و بعد از به اتمام رسيدن حراجي برنده شده است يا خير.

فهرست مطالب:


مقدمه
 امروزه با توسعه تکلوژی و فنون در بسياري از امور زندگي استفاده از رايانه در اين امور امري لازم و بديعي مي نمايد.در همه ادارات و موسسات رايانه يک وسيله اي مي باشد که با توجه به سرعت و دقت ديگري موجودي لوکس و تزئيني نيست و يک وسيله کاربردي و در بسياري از امور يک وسيله واجب مي باشد و در گوشه و گوشه زندگي امروزي نقش ايفاء مي کند.در موسسات فرهنگي واقتصادي و تجاري و خدماتي کامپيوتر را نقش آفرين مي بينيم و به همين منظور من بر آن شدم برنامه اي بنويسم و يک سايت را طراحي کنم که در بازار روز امروزه مورده استفاده قرار گرفته و با توجه به نياز روز افزون امروز جامعه مفيد خواهد بود و اميدوارم مورد توجه استاد گرامي قرار گيرد. 

فصل اول
تجارت الکترونيکي

کسب و کار الکترونيک ; يک الزام جهاني
مقدمه
کسب و کار الکترونيک به عنوان يکي از مجموعه هاي فناوري و اطلاعات در دهه گذشته رشد بالاي را تجربه کرده است.به طوري که رويداد سياست اکثر موسسات تجاري در پذيرش و به کار گيري کسب و کارالکترونيک در جهت ورود به بازارهاي جهاني و جذب مشتريان جديد موثر و کارا الکترونيک در فعاليت هاي تجاري نيازمند توجه به يک سري عوامل درونزا و برونزاي تاثير گذار بر آن است.به طوري که توجه بنگاهاي تجاري به اين عوامل و برنامه ريزي در جهت استفاده مطلوب از فناوري کسب و کار الکترونيک ضمن آنکه موفقيت بهر برداري از آن را تضمين خواهدکرد،زمينه رشد بانگاهاي استفاده کننده را نيز فراهم مي کند. بنابر اين،در اين مقاله ابتدا تعاريف ،انواع ،شيو ها،مزايا و معايب اسفاده از کسب و کار الکترونيک بيان مي شود.در قسمت دوم چار چوب تحليلي که در آن استفاده از کسب و کار الکترونيک منتهي به افزايش انگيزه صادراتي مي شود،تشريح مي گردد.
کسب وکار الکترونيک:
کسب و کار الکترونيک تعاريف متعددي دارد که در زير به برخي از آنها اشاره مي شود:
کسب و کار الکترونيک وسيله اي که مسير رسيدن بنگاها به بازارها را هموار مي سازد.مسيري که مشتريان در آنجا اقدام به خريد کالا و خدمات مي کنند.
کسب و کار الکترونيک وسيله اي که به استفاده کنندگان آن امکان رسيدن به مشتريان موثر و کار آمدي را فراهم مي سازد.
کسب و کار الکترونيک توانايي هدايت تجارت از طريق شبکه هاي الکترونيک نظير اينترنت و شبکه هاي جهاني است .
تجارت الکترونيک:
بر اساس تعريف دفتر توسعه جامعه اروپا( (OECDبه طور کلي تجارت الکترونيک،معاملت رادرارتياط با فعاليت هاي تجاري افراد و سازمان ها شکل مي دهد.اين فعاليت ها بر اساس پردازش و انتقال اطلاعات ديجيتالي (متن،صداو تصاوير)مبتني هستند.
تجارت الکترونيک،به مجموعه فعاليت هاي اطلاق مي گردد که مستقيما به وسيله ارتباطات الکترونيکي شبکه اي پشتيباني مي شود.
تفاوت کسب و کار الکترونيک و تجارت الکترونيک:
کسب و کار الکترونيک به مفهوم کلي شامل به کار گيري فناوري هاي جديد براي برقراري ارتباطات زنجيره اي بين سازندگان،فروشندگان،عرضه کنندگان،و به طور کلي ارائه دهندگان کالا و خدمات از يک سوء و خريدار و مصرف  کننده و يا به طور کلي مشتري از سوي ديگر است و نتيجه آن اتخاذ تصميم هاي بهتر،بهينه سازي کالا و خدمات،کاهش هزينه ها و گشودن کانال هاي جديد است.ولي تجارت الکترونيک به هر شکلي از نقل و انتقالات در تجارت اطلاق ميشود که در آن طرفين،بيشتر از طريق الکترونيکي با يکديگر در تماس هستند تا از طريق نقل و انتقالات فيزيکي به عبارت ديگر،تجارت الکترونيک زير بخشي از کسب و کار الکترونيک در سازمان هااست،زيرا در کسب و کار الکترونيک،شکل الکترونيک کليه فرآيندهاي کسب و کار سازمان از قبيل توليد،تحقيق و توسعه امور اداري،مالي،مديريت نيروي انساني،پشتيباني و تجارت مطرح است.
در حالي که در تجارت الکترونيک تنها فرايند تجاري سازمان به صورت الکترونيک يک جزء بنيادي از کسب و کار الکترونيک به حساب مي آيد.
کسب و کار الکترونيک باعث مي شود تا فرايند تجارت،روابط ودادو ستد جهاني گردد.محيط تجارتي شرکت،ممکن است،يک شبکه جهت دسترسي به سازمان ها عمومي يا شبکه هايي که با محافظت خاص براي دسترسي افرادي خاص طراحي شده و يا حتي شبکه داخلي باشد که براي دسترسي افراد و کارمندان داخل شرکت طراحي شده است.کسب و کار الکترونيک تنها قرار دادن يک صفحه شبکه اي نيست.
يک محيط مدل هاي تجاري اهم از تجارت با کارمندان،مشتريان،تاميين کنندگان و شرکا است.
انواع کسب و کار الکترونيک:
کسب و کار الکترونيک بسته به اين که طرف هاي معامله سازمان يا افراد باشند به انواع زير تقسيم مي شوند.
در اينجا روابط بر مبناي اهداف تجاري شکل مي گيرد.
واحد تجاري با واحد تجاري(BUSINESS TO BUSINESS= );
واحد تجاري با مصرف کننده ;( CONSUMER=B2C BUSINESS)
مصرف کننده با مصرف کننده;(CONSUMER TO CONSUMER)
واحد تجاري با دولت ;(BUSINESS TO GOVERNEMENT=B2G)
دولت با واحد تجاري;(GOVERNEMENT TO BUSINESS=G2B)
شيوه کسب و کار الکترونيک:
به طور کلي سه شيوه معاملاتي کسب و کار الکترويکي وجود دارد:
 OFF LINE= در اين شيوه بنگاها براي انجام فعاليت هاي تجاري از سيستم پست  الکترونيک استفاده مي کنند.
ON LINE =در اين شيوه،بنگاها از طريق "تعيين کننده متحدالشکل منبع" (UNIFORM RESOURCE LOCATOR=URL) اقدام به معاملات تجاري مي کنند.URL  ها آدرس هاي هستند که ساختار آنها براي همه کامپيوترها يکسان است و به وسيله آن مي توان به منبع مورد نظر دست يافت.
دروازه شبکه (PORTAL) يک صفحه شبکه است که در آن لينک هاي براي رفتن به سايت هاي محتوي اخبار مربوط به موضوع هاي مختلف وجود دارد.اين صفحات داراي تعداد زيادي آدرس با موضوعات مختلف هستند.
خدمات دروازه شبکه اغلب شامل موتاي جستجو گر،پستا الکترونيک،چت،نقشه ها،فروش و گزينه هاي ديگري براي مشتريان است.درواقع دروازه هاي شبکه هدفي براي تبليغات و بازاريابي هستند.
مزاياي استفاده از کسب و کار الکترونيک:
نزديک شدن ارتباطات;دست يابي به بازارهاي جديد;افزايش ميزان فروش و سود;حذف هزينه هاي مانند تهيه کاغذ،چاپ،بروشور و کاتالوگ;کاهش هزينه هاي معاملاتي و تدارکاتي;بهبود مديريت در روابط مصر ف کننده،عرضه کننده و کارکنان;کاهش الودگي محيط زيست،ترافيک و ازدحام.
معايب کسب و کار الکترونيک:
مسئله امنيت،امکان ورود به سيستم هاي شما از طريق آدرس پست الکترونيکي،سايت شبکه و دستيابي به اطلاعات مالي و غيره; اختلال در برنامه کاري در صورت خرابي سيستم; از دست دادن کنترل ;مشکلات و هزينه هاي به روز بودن با فناوري هايي که به سرعت پيشرفت مي کنند.گسترش و نفوذ هر فناوري هايي بستگي به چند عامل نظير منافع بالقوه فناوري،ظرفيت جديد بنگا ها دارد.منافع بالقوه نه تنها به توليد کنندگان کالاها و خدمات مي رسد که از فناوري جديد است.

 
همان گونه که در شکل (1) مشاهده مي شود ملاحظات بين المللي که شامل صادرات،واردات فناوري،و....است در تعامل با کسب و کار الکترونيک،اثر تقويت کننده بر يکديگر دارند.
در اين حالت بنگاه در سطح بين المللي با پذيرش کسب و کار الکترونيک واردات و صادرات خود را بر مبناي اصول استاندارد کسب و کار الکترونيک شکل مي دهد.از طرف ديگر قرار گرفتن کالا و خدمات در فضاي تجارت الکترونيک موجب حذف فاصله بين مبدا و مقصد کالا ها و خدمات مي گردد و تغييرات اساسي در بازارهاي هدف به وجود مي آورد.موفقيت در اين فرايند،منوط به مديريت کارا و حرفه اي است.مديريت حرفه اي با درک و شناخت از فضاي ارتباطات بين المللي،شيوه هاي کسب و کار الکترونيک را متناسب با ملاحظات بين المللي تطبيق مي دهد.از طرف ديگر،مديريت حرفه اي با تجارت مدرن روابط غير معمول را تصيح مي کند.حجم عمليات،اثرات دو سويه اي را بر کسب و کار الکترونيک دارد.از آنجايي که استفاده از کسب و کار الکترونيک باعث دستيابي به انبوهي از مشتريان با سلايق مختلف مي گردد.لذا بنگا هاي فعال در امر تجارت بين المللي با گسترش ظرفيت توليدي و تنوع بخشي به توليدات کالا و خدمات سعي در جذب مشتريان است.يکي از شرايط مهم ديگر در کسب و کار الکترونيک وجود ارتباطات قوي همراه با اطمينان بالاست.دسترسي به پهناي باند بالاتر در اختيار هيچ کدام از بانگاهها نيست.پهناي باند قسمتي از زير ساختهاي نهاديه شده توسط دولت است.هر قدر اين پهنا بالاتر باشد،حجم و سرعت اطلاعاتي که رد و بدل مي کند بيشتر خواهد بود.
از اين رو با در نظر گرفتن نقش مهمي که اين عامل مي تواند در موقعيت خدمات شبکه با توان بالا داشته باشد،خصوصي سازي و مقررات زدايي خدمات ارتباطي به منظور افزايش کارايي در سيستم مخابرات در کشورهاي در حال توسعه و توسعه يافته مور تاکيد قرار مي گيرد.
متغيرهاي رفتاري نظير ميزان مهارت نيروي انساني بنگاها،حجم سرمايه گذاري در تحقيق و توسعه و نرخ هاي دستمزد،ازعوامل مهمي هستند که در پذيرش کسب و کار الکترونيک توسط بنگاها موثرند.هر قدر بانگاهاي تجاري در سطح بين المللي از نيرو هاي انساني متخصص بيشتري برخوردار باشد و منابع بيشتري را به سرمايه گذاري تخصيص دهد،موقعيت بهتري در جذب و پذيرش کسب و کار الکترونيک دارد.
همچنين دستمزدهاي بالا هميشه انگيزه عمدهاي براي نيروي کار جهت افزايش کارايي و نوآوري به حساب مي آيد.در نتيجه به کارگيري کسب و کار الکترونيک منابع متعددي را به دنبال دارد.علي رغم اينکه بسياري از منابع موجود در شکل يک ذکر گرديد،بسياري از بنگاها به دليل پائين بودن هزينه مشارکت را قبول مي کنند اينترنت باعث ارزاني دسترسي به اطلاعات و بازارهاي جهاني مي شود.
اين عامل موجب مي گردد سرعت عمل در بازارهاي چند منظوره که براي توليد کالاها و اطلاعات است،بالا برود.به طوربالقوه شکل تازه اي به سازمان دهي زير ساخت مشاغل موجود مي بخشد و با ارزش گذاري مجدد ،راه را براي انجام معاملات تجاري باز مي کند و با مهندسي مجدد بازرگاني محدوديتهاي که به طور سنتي توليد کنندگان را از مشتريان جدا مي ساخت رها مي سازد.
از سوي ديگر،فعاليت هاي منفصل و جدا از هم نظير سفارش،پرداخت و خدمات بعد از فروش،ممکن است به يک فرايند واحد ادغام شده و باعث کاهش هزينه هاي اعتباري گردد.
نتيجه چنين فرايندي منتهي به افزايش کارايي و رقابت پذيري در بين بنگاهاي صادراتي است.           
       
فصل دوم
مروري بر ابزارهای 2005 Visual Studio
مروري بر ASP.NET:
ASP.NET تنها يک محصول ارتقاء يافته نيست.ASP.NET پيشرفته ترين بستر توسعه وب ايجاد شده تا اين زمان را فراهم مي نمايد.فراتر از اينها، ASP.NET،جهت ايجاد يک زير بناي کاملا جديد و مراتب انعطاف پذير تر براي توسعه وب به صورت بنياني بازسازي شده است.دليل اين تحويل عميق به وجود آمده در ASP.NET اين است که بر پايه بستر، NET ، شرکت مايکروسافت و يا به عبارت دقيق بر چهار چوب NET استوار گشته است.براي درک واضح تر اين نکته که چه وقت و در کجا بايد از ASP.NET استفاده کنيم، بيايد زماني را صرف کنکاش در بستر  Microsot.Net ، محصولات ] نرم افزاري[ در بر دارنده آن  ،وجاهايي که ASP.NET در داخل Microsot.Net  سازگاري دارد نماييم.
زبان ها و ابزار هاي زبان:
يکي از فوائد بستر NET ، اين است که بر خلاف ASP کلاسيک که برنامه نويسان را (طبق محدوديت هاي پيشين)از به کارگيري زبان هاي اسکريپتي محدود مي کردASP.NET به شما امکان کار با هر زبان سازگار با NET را مي دهد به اين معني که کد نوشته شده در ASP.NET که براي کارآيي بهتر کامپايل مي شود، مي تواند نهايت استفاده را از امکانات زبان هاي پيشرفته به عمل آورد.
براي بستر NET ، زبان ها و ابزارهايي که به وسيله شان از آن ها استفاده مي کنيد احتمالا يکي از مهمترين موضوعات براي بحث هستند و در سراسر اين کتاب پوشش داده شده اند.
حال بياييد نگاهي کامل به برخي از زبان ها و ابزارهايي که براي ايجاد بر نامه هاي کاربردي NET ، در دسترس خواهند بود، بيندازيم.
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 دانلود مقاله | انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه