انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر

تفاوت YAHOO  و GOOGLE
تفاوت پست الکترونیک Yahoo و GMail

تفاوت بین پست الکترونیک yahoo وgmail
به گزارش بخش خبر سايت اخبار فن آوري اطلاعات ايران، از خبرگزاري سلام، کارشناسان اين موسسه معتقدند که تغيير آدرسهاي ايميل، فرايندي وقت گير و ملال آور است و باعث مي شود که مکاتبه کنندگان با يک فرد هم گيج و سردرگم شوند. اين موسسه همچنين به شرکتهاي ارائه دهنده خدمات ايميل پيشنهاد مي کند که ظرفيت فضاي سرويسهاي پستي خود را به ويژه در مورد کاربران خانگي و صاحبان مشاغل کوچک ارتقاء دهند، چون در غير اينصورت نمي توان مانع تغيير آدرسهاي پستي افراد شد.

کارشناسان اين موسسه همچنين معتقدند که با افزايش فضاي پست الکترونيک سرويسهاي رايگان ايميل مي توان انتظار داشت که اين وسيله ارتباطي محبوبيت بيشتري نسبت به سرويسهاي ارسالي پيام يا مسنجر کسب کنند. محققان RadiCati براين باورند که Gmail يک تهديد جدي براي سرويسهاي رايگان پست الکترونيک است، زيرا از ابزار جستجوي خلاقانه اي برخوردار بوده و فضاي آن نيز 1000 مگابايت است. البته اين موسسه همچنين معتقد است که ياهو به سرعت به چالشهاي ايجاد شده از سوي گوگل پاسخ داده و ظرفيت سرويس پستي خود را به سرعت به 100مگابايت رسانده است. با توجه به اينکه Gmail هنوز در مرحله آزمايشي يا بتا به سر برده و تمامي افراد نمي توانند از آن بهره ببرند، ياهو موفق شده با سرعت عمل خود مانع از مهاجرت کابران خود به Gmail شود. کارشناسان RadiCatiهمچنين معتقدند از آنجا که حجم فضاي پستي ديگر عامل مهمي براي تعيين سرويس پستي از سوي کاربران وب محسوب نمي شود، شرکت هاي ارائه دهنده خدمات ايميل به ايجاد قابليتهاي ديگري در سرويسهاي خود بپردازند. قابليت هايي که عبارتند از: افزايش کارآيي خدمات پست الکترونيک، بالابردن سرعت آن و ديگر خدمات جانبي خلاقانه مانند جستجو در نامه ها که توجه کاربران را به خود جلب کند. بر طبق همين گزارش سرويس پستي ياهو، پس از تغييرات جديدي داراي قابليتهايي است که آن را در رتبه اي بالاتر از Gmail قرار مي دهد. اين قابليت ها عبارتند از مديريت آدرسهاي پستي و يک تقويم بر اي هماهنگ کردن برنامه هاي خود.

ايميل ياهو که بسيار پرسابقه تر از Gmail است داراي سرويسهاي ضد هرزنامه و ضد ويروس بسيار قوي نيز است که با همکاري شرکت تورتون فراهم شده. ياهو همچنين به تفاوت نيازهاي کاربران خود نيز توجه دارد و سرويسهاي آن براي صاحبان مشاغل تجاري بزرگ، متوسط و کوچک و همچنين کاربران خانگي متفاوت است. نويسندگان گزارش موسسه RadiCati همچنين به اين نکته اشاره مي کنند که سرويس جديد پستي گوگل همراه با آگهي هاي گرافيکي ارائه مي شود و اين کار شايد به مذاق بسياري از کابران اينترنت خوش نيايد. در ضمن فضاي پستی ياهو و گوگل چندان معنادار نيست و بعيد به نظر مي رسد که هيچ کاربري در جهان بتواند به سادگي صد مگابايت فضاي پستي را پر کند. لذا در پايان اين پژوهش چنين نتيجه گيري شده که ياهو کماکان سرويس پستي مناسب تري براي کاربران است زيرا ياهو يک وب سايت شاداب و زنده است و علاوه بر سرويس پستي داراي خدمات متعدد ديگري مانند گروههاي ياهو، امکانات کاريابي موسوم به Hot Jobs، بخشي براي خريد و فروش Online کالاو غيره مي باشد. البته در پايان اين گزارش تاکيد شده که قابليتهاي جستجوي ياهو هنوز در حدي نيست که بتواند با گوگل رقابت کند.

قابليتهاي مخصوص Google
جستجوي تصاوير (بتا)
جستجوي تصوير در Google با داشتن بيش از 250 ميليون تصوير قابل مشاهده در فهرست خود، جامعترين مجموعه در کل وب مي باشد.براي استفاده از جستجوي تصوير به صفحه جستجوي پيشرفته و يا http://www.google.com/imghp?hl=fa برويد و عبارتي را در جعبه جستجوي تصوير وارد کنيد و سپس دکمه جستجو را انتخاب کنيد.در صفحه نتايج تصوير کوچک شده را انتخاب کنيد تا روايت بزرگتري از تصوير و همچنين صفحه اي که تصوير در آن قرار دارد را مشاهده کنيد. (يادداشت:براي دسترسي زبان انتخابي شما بايد در صفحه قابليتها انگليسي انتخاب شده باشد.)

تصاويري که توسط سرويس Google Image Search مشاهده مي کنيد ممکن است که کپي رايت داشته باشند.هرچند که شما مي توانيد آنها را از طريق سرويس ما بيابيد و يا مشاهده کنيد، ما به شما هيچ حقي نمي توانيم بدهيم جز حق مشاهده آنها از طريق وب.از اينرو اگر مايل به استفاده از هر يک از تصاويري هستيد که به وسيله سرويس ما پيدا کرده ايد ما به شما پيشنهاد مي کنيم که با صاحب آن سايت براي اجازه استفاده از تصوير تماس بگيريد.

اخطار:نتايجي که با اين قابليت مشاهده مي کنيد ممکن است شامل مطالب مربوط به بزرگسالان باشد.Google فاکتورهاي خاصي را در نظر مي گيرد براي اينکه مطمئن شود که آيا اين تصوير به مورد جستجوي شما مربوط است يا خير. از آنرو که اين روشها کاملا بي اشتباه نيستند ممکن است در بين تصاويري که مي بينيد تصاوير نا مناسبي هم قرار گرفته باشد.

براي اطلاعات بيشتر در مورد اين قابليت لطفا FAQ جستجوي تصوير را بخوانيد.

ترجمه صفحه
Google سد زبان را با قابليت ترجه جديدي (بتا) شکسته است. با استفاده از قابليت ترجمه با ماشين ،Google حالا به انگليسي زبانان قابليت استفاده از بسياري از صفحات غير انگليسي را مي دهد.

اگر جستجوي شما نتايج غير انگليسي داشته باشد يک لينک به صفحه ترجمه شده انگليسي آن در اختيار شما قرار خواهد گرفت.
اگر مي خواهيد چکيده و عنوان اسناد يافته شده برای جست وجوی شمابه انگليسي ترجمه شوند، گزينه ی ترجمه درصفحه ی تنظيمهارا فعال کنيد. با اين کار گوگل به صورت خودکار چکيده وعنوان سندهای يافته شده را به انگليسي ترجمه خواهد کرد.
براي اطلاعات بيشتر در مورد اين قابليت لطفا FAQ ترجمهرا بخوانيد.
فايلهاي PDF را پيدا کن.
فهرست سندهايي که گوگل برای پرسش شما مي يابد، اکنون فايلهای PDF.را نيز دربرمي گيرد. نوشتار اين فايلها به هر زبان و خطي که باشد، بدون وابستگي به سيستم عامل، مرورگر و فونت، به صورت کامل در نرم افزار ادوبي آکروبات نمايش داده مي شود. گرچه اينگونه فايلها به اندازه ی سندهای HTML رايج نيستند، اغلب اطلاعات ارزشمندی رادربردارند که در ديگر سندها يافت نمي شود.
برای اين که مشخص شود کدام يافته به صورت يک فايل PDF. عرضه شده است، واژه [PDF] به رنگ آبي روبروی عنوان سند درج مي شود.به اين ترتيب خواهيد دانست که برای نمايش اين سند، نرم افزار Adobe Acrobat Reader اجرا مي شود. روی پيوند عنوان سند کليک کنيد تا به فايل PDF. دست يابيد. (اگر نرم افزار آکروبات در رايانه ی شما نصب نباشد، به صورت خودکار به سايت دريافت رايگان اين نرم افزار هدايت خواهيد شد)
در مورد فايلهای PDF. پيوند آشنای"Cached" جای خود را به "نسخه ی متني" مي دهد. نسخه ی متنی رونوشتي از سند پي دی اف است که همه ی اطلاعات صفحه آرايي آن حذف شده است.

اگر نمي خواهيد سندهای PDF. در فهرست يافته های پرسش شما ارايه شوند، کافيست دستور filetype:pdf- را در کنار پرسش خود درون پنجره ی جست وجو درج فرماييد.

پيوندهای ازپيش ذخيره شده
گوگل از هر صفحه يك عكس ذخيره ميكند تا براى زمانى كه صفحه اصلى اگر موجود نبود نسخه پشتيبان داشته باشد. اگر شما برروى لينك Cached كليكى كنيد، صفحه اى را خواهيد ديد كه ما آنرا ضميمه كرده ايم.

وقتى كه صفحه cach شده نشان داده ميشود، اين صفحه داراى يك هدر در بالاى خود است كه در آن قسمت نسخه cach شده را يادآور ميكند. جاهايى كه برجسته شده اند با عث ميشوند تا شما قسمت مورد نظر خود را راحت تر پيدا كنيد.

لينك "ذﺨﻴﺭه شده" براى سايتهايى كه ضميمه نشده اند موجود نخواهد بود، و همينطور اين لينك براى مالكينى كه اين لينك را نخواهند نيز موجود نخواهد بود.

صفحات مشابه
وقتى شما برروى Similar Pages براى ديدن نتيجه يك جستجو كليك كنيد، گوگل به صورت خودكار صفحات مربوط را براى رسيدن به نتيجه اكتشاف ميكند.
لينك "صفحات مشابه" استفاده هاى زيادى دارد. تگر شما محتوى سايت خاصى را در نظر داريد، ولى ميخواهيد كه آن بيشتر خواسته هاى شما را براورده كند، اين لينك ميتواند سايتهاى مشابه بنسبت موضوع شما را نيز ارايه كند.

گوگل صفحات متعددى را براى ميليونها صفخات وب پيدا ميكند. البته چيزى كه مهم است اينست كه صفحه اى كه با موضوع شما درخور باشد پيدا شود. براى مثال، گوگل ممكن است قادر به پيدا كردن صفحات مربوط به home page شخصى شما نباشد، اگر اين صفحات حاوى اطلاعات مربوط به صفحه اصلى نباشند.
كشف كنيد كه چه كسانى به شما لينك هستند
بعضى كلمات، وقتى با يك دونقطه دنبال شوند، يك معناى ويژه اى را براى گوگل خواهند داشت. يكى از ىشترين كلمات براى گوگل عملگر :link است. پرسش link: به شما مقصد URL را نشان ميدهد. براى مثال، link:www.google.com به شما تمام صفحاتى را كه به گوگل لينك هستند را نشان ميدهد. شما در مقابل اين عملگر فقط ميتوانيد آدرس اينترنتى بنويسيد نه موضوع جستجوى خود را. مثال:
منحصر كردن به دامين
بعضى از كلمات به همراه يك دونقطه برا گوگل معناى بخصوصى را دارند. يكى از اين كلمات عملگر site: است. اين كلمه به همرا آدرس دامين در جلوى آن باعث ميشود تا جستجوى شما فقط در دامين يا سايت معين شده باشد.

براى مثال، جهت جستجو يك خبر در گوگل، وارد كنيد: مثال:
يا شانس يا اقبال!!
دكمه "I'm Feeling Lucky" شما را مستقيما به اولين صفحه وبى كه گوگل براى چستجوى شما برگردانده است ميبرد. در اين حالت شما نتايج ديگر حاصل آمده از جستجوى خود را ديگر نميبينيد. اين حالت معمولا در زمانى استفاده ميشود كه شما عجله داشته و فقط نتيجه بدست آمده براى شما مهم است.

درباره ی yahoo
 Yahooدر حقیقت یک فضای رایگان در وب برای ذخیره سازی فایل های مختلف می باشد. این سایت به هر عضو 30مگا بایت فضای رایگان جهت ذخیره سازی فایلهایی از هر نوع را می دهد.البته این فضا بیشتر فایل گرافیکی، صوتی ،صفحات وب ، اسناد Microsoft Accecs ، برگه های Excel و دیگر فرمت های متداول را قبول میکند.
ساخت ایمیل در ياهو
براى ساخت ایمیل در ياهو اول به آدرس ياهو رفته www.yahoo.com بعد بر
روى Mail كليك كرده از پنجره ظاهر شده ، در قسمت
Don't have a yahoo ID? تصویر:مثال.jpg گزینه sing in را بزنید تا پنجره ای مانند پنجره زير باز شود

در قسمت های شماره گذاری شده بايد اين مشخصات ها را وارد كنيد و
قسمت های كه با ستاره مشخص شده حتماَ بايد وارد شود .
Create Your Yahoo! ID
[[1 - نام خود را در اين مكان وارد كنيد يا هر اسمى كه دوست داريد .
مانند : mohammad]]
توجه : نامى كه در اين مکان وارد ميكنيد ، براى فردى كه برايش ايميل ميزنيد
فرستاده ميشود .
2 - نام خانوادگی خود را در اين مکان وارد كنيد يا هر اسمى كه دوست داريد .
مانند : yozpalang
توجه : نام خانوادگی نیز مانند نام براى فردی كه برایش ايميل ميزنيد فرستاده
ميشود .
3 - اگر در آسیا هستيد بايد yahoo Asia را انتخاب كنيد اگر از كشورى
دیگرهستيد بايد اون كشور را انتخاب كنيد .
4 - در اين قسمت جنسیت خود را وارد ميكنيد براى آقایان male )) و براى
خانم ها ( female)
5 - در اين قسمت آى دى مورد نظرتان را وارد كنيد
6 - در اين قسمت كلمه عبور براى ورود به ايميل از شما سوال ميشود اگر اين
كلمه به دست هر كسى قرار بگيرد ميتواند ايميل را چك كند .
7 - پسوردى كه در بالا وارد كرديد را دوباره در اين قسمت بنويسيد .
If You forget Your Password
8 - در اين قسمت يك سوال را انتخاب كرده ، براى وقتى كه كلمه عبور را
فراموش كرديد و يا اگر شما را هك كردند ميتوانيد با اين سوال ها ايميلتان
را از هكر پس بگيريد پس اين سوال را به ياد بسپارید يا آن را ياداشت
كنيد .
9 - در اين قسمت سوالی كه در بالا انتخاب كرديد را جواب بدهید توجه داشته
باشيد كه ميتوانيد جواب را جورى بدهيد كه اصلا ً به سوال هم ربطى
نداشته باشد .
10 - تاریخ تولد خود را به میلادی وارد كنيد توجه كنيد كه باید سن شما از 18
بیشتر وارد شود اگر نه براى شما ايميلى ساخته نمیشود .
11 - كد پستى خود را وارد كنيد ( لازم نيست كد پستی خود را به صورت حقیقی
وارد كنيد ، ميتوانيد هر عددى را وارد كنيد اما اينم بايد یاداشت كنيد تا
فراموش تان نشود ) .
12 - اگر ايميلى غير از ، ايميل در ياهو دارید در اینجا وارد كنيد در غير اين
صورت اين قسمت را خالى بگذارید .


انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 دانلود مقاله | انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه