انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر

مقدمه:
یکی از مواردی که در تمامی حرف و مشاغل با ان سر وکارخواهید داشت نگهداری یک بایگانی دقیق از محصولات سرویس هاو مشتری های مربوطه       می باشد. تمامی مشاغل برای نگهداری داده یک نرم افزار صفحه گسترده است که Microsoft Excel برنامه
امکان سازمان دهی به اطلاعات را در داخل لیستها برایتان فراهم می آورد. بعد از انجام این کار می توانید در این برنامه چکیده داده ها رابه دست اورده انها را با یکدیگر مقایسه کنیدو به صورت گرافیکی نمایش دهید.به عنوان مثال می توانید با استفاده ازبرنامه مجموع میانگین یا ماکزیمم مقدار فروش را دریک روز Excel
بخصوص مشخص نموده و سپس مجموع فروش در این روز را با مجموع فروش در روزهای دیگر همان هفته با یکدیگر مقایسه دیگر نیازی نیست کهExcel  نمایید.به طورخلاصه با وجود برنامه داده ها را به طور دستی با یکدیگر مقایسه نمایید.
معرفی  Excel
هنگامی کهExcel را اجرا می کنید یک سند خالی ظاهر می شود که می توانید از این لحظه به بعد داده های خود را دران درج نمایید.
می توانید ظاهر داده های درج شده در این سندرا تغییرداده وخلاصه Excel داده ها را تهیه کنید.همچنین می توانید اطلاعات مربوط به بیابید.قسمت های مهم این برنامه  که دو  Helpرا در فایل های درج شده اندعبارتنداز:Excel 2003دو مورد از آنها به تازگی در وStandard    پنجره کار پوشه_نوارمنو_نوار فرمول_نوارهای ابزار Formating و نوار وضعیت.دو قسمت جدیدی که در نسخه اخیر Excel گنجانده شده است عبارت اند از:  کادرAsk A Question  و کادر وظیفه.اساسی ترین قسمت یک سند  Excel   کادری است که عناصر داده  Excel را نگهداری می کند.این کادرخانه(Cel)  نامیده می شود. هر خانه محل تقاطع یک سطر(Rowیا یک ردیف افقی) و یک ستون (Column یا یک ردیف عمودی) است.
شماره سطر وحرف ستونی که یک خانه بخصوص را مشخص می کند مرجع خانه نامیده     می شود. به عنوان مثال مرجع خانه ای که در گوشه بالا_سمت راست پنجره کار پوشه قرار داردAlاست. کاربرگ نیز متشکل از یک سری سطرها و سطونها آست که به عنوان یک صفحه درسندExcel نمایش داده می شود.کار پوشه متشکل ازیک یا چند کار برگ است.هنگامی که یک سندExcel را ایجاد  می کنید در حقیقت کار پوشه ای که متشکل از سه کاربرگ است  تولید می شود.
کار با لیستهای داده موجود
هنگامی که برنامه  Excel را اجرا می کنید یک کاربرگ خالی وکادر وظیفه مربوطه در صفحه نمایش ظاهر می شود.اکنون می توانید کار ورود اطلاعات را در خانه های این کار برگ شروع کنید یا کار پوشه ای دیگر را باز کنید.در حقیقت در هنگام ذخیره یک فایل اطلاعات موجود را روی اطلاعاتی که قبلا در آن فایل وجود داشت ذخیره می نماید. اگرتغیراتی انجام داده اید که می خواهید ذخیره شوند واز سوی دیگرنمی خواهید اطلاعات قبلی موجود در فایل تغیری نمایند می توانیدبا استفاده از فرمانSave As فایل تغییر داده شده را با نام دیگری ذخیره کنید. همچنین           می توانید برای تعیین قالب های مختلف برای فایلهای جدید خود از کنترلهای موجود در کادر محاوره Save As استفاده کنید. بعد از ذخیره یک فایل برای اینکه افراد دیگر بتوانند آن را در شبکه شرکت جستجو کنند می توانید خصیصه یا خصایصی از آن فایل را تغییر دهید.در سیستمهای عامل Microsoft Windows می توانید فایلها را بر مبنای ناشر یا عنوان آنها یا بر اساس لغات کلیدی اعمال شده به آنها مورد جستجو قرار دهید. برنامه Excel را از منوی Start اجرا نموده و سپس با استفاده ازکادر محاوره Open یکی از کارپوشه های موجود را باز خواهید کرد.بعد از باز کردن کارپوشه مزبور بعد از تغییر یکی از ایتمهای موجود در آن دو بار آن را ذخیره خواهید نمود:یک بار با قالب کارپوشه Excel و دیگری با قالب فایلی برنامه Lotus و در شاخه ای دیگر.
1_در نوار وظیفه روی دکمه Stsrt کلیک نموده و اشاره گر ماوس را رویPrograms Microsoft Office  قرار دهید سپس روی گزینه Microsoft Excel کلیک نمایید.پنجره اصلی برنامه Excel ظاهر می شود.
2_در نوار ابزار Standard روی دکمه Open کلیک کنید کادرمحاوره Open ظاهر می شود.
3_روی لیست باز شوی Look In کلیک نموده و محلی را که فایلهای تمرین کتاب حاضر را نصب نموده اید انتخاب کنید.کادرمحاوره Open ظاهر می شود.
4_پوشه SBS را مشاهده نموده سپس روی پوشه Excel دابل کلیک کنید.فایل و پوشه هایی که در پوشه Excel وجود دارند ظاهرمی شوند.
5_روی پوشه Getting To KnowXL دابل کلیک نمایید. فایل و پوشه هایی که در پوشه مزبور وجود دارند ظاهر می شوند.
6_روی فایل File Open.xls دابل کلیک نمایید.فایل مزبور باز می شود.
7_روی خانه C16 کلیک نموده و مقدار دلخواه را تایپ کنید. داده موجود در خانه C16 به آن مقدار دلخواه تغییر می کند.
8_در نوار ابزار Standard روی دکمه Save کلیک کنید.برنامه Excel تغییرات را ذخیره     می کند.
9_در منوی File گزینه Properties را انتخاب کنید.کادر محاوره مزبور در صفحه نمایش ظاهر می شود.
10_در صورت لزوم روی زبا نه Summary  کلیک کنید و درکادر Keywords  لغت Practice را تایپ کنید.
11_روی زبا نه Custom  کلیک کرده و گزینه Date comple Ted را انتخاب کنید.
12_روی پیکان رو به پا یین Typeکلیک کرده و گزینه Date را انتخاب کنید.
13_تاریخ جاری را در کادرValue و با فرم mm/y تایپ کرده و روی  Ok کلیک کنید.
14_در منوی فایل روی Save As کلیک کنید.
15_روی کادرFile name  کلیک کرده و نام جاری فایل را حذف کنید سپس نام Save As را بجای آن تایپ کنید.
16_روی دکمه Up One Level کلیک کنید تا در سلسله مراتب پوشه ها به یک شاخه بالاتر از پوشه GettingToKnowXL حرکت نمایید.
17_روی پیکان رو به پایین Save as type کلیک نمایید تا لیست موجود در آن باز شود و سپس روی گزینه WK4(1-2-3)(*.wk4) کلیک نمایید.
18_روی دکمه Save کلیک نمایید.
کادر محاوره ای ظاهر شده و نشان می دهد که برخی تغییر ات ممکن است از بین رفته باشند.روی دکمه Yes کلیک نمایید تا نسخه جدیدی از داده های شما در قالب فایلی برنامه  Lotos و با نام Save As.wk4 ذخیره شود فایل مزبور را ببندید.
جا به جایی در یک لیست
اگر کار پو شه ایی را باز کرده باشید می توانید محتویات آن را بررسی نموده و تغییر دهید. برای تغییر یک داده می توانید به خانه مربوطه حرکت نموده و سپس تغییرات مورد نظر را  اعمال کنید. بعد از انجام این کار می توانید به خانه دیگری در همان کاربرگ یا کار برگی دیگر در همان کار پوشه حرکت کنید. برای رفتن به کار برگی دیگر کافی است روی زبانه ی مربوطه که در قسمت پایین_ سمت چپ پنجره کار پوشه قرار دارد کلیک نمایید. به چندین روش  می توانید به یک خانه بخصوص حرکت نمایید ولی راحت ترین آنها کلیک روی خانه ای است که می خواهید داده های موجود در آن را تغییر دهید. خطوط اطراف خانه ای که روی آن کلیک می نمایید پر رنگ تر از خطوط اطراف ما بقی خانه هاست. خانه ای که خطوط اطراف آن پر رنگ تر از بقیه خانه هاست ومی توانید محتویات آن را تغییر دهید خانه فعال گفته می شود. برای انتخاب چندین خانه( که تشکیل یک ناحیه را  می دهند) کافی است روی اولین خانه موجود در ناحیه کلیک نموده وسپس     اشاره گرماوس را روی بقیه خانه های این ناحیه درج نمایید. بعد از انتخاب یک یا چند خانه می توانید تغییرات مورد نظر را مانند کپی کردن_ جابه جایی و تغییر قالب بندی خانه روی آن ها انجام دهید. اگربخواهید گروهی از خانه ها را انتخاب نمایید اولین خانه ای که روی آن کلیک می نمایید خانه فعال را مشخص می کند.
می توانید خانه ها را به صورت یک به یک یا به عنوان قسمتی ازیک ناحیه انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر بخواهید فضای لازم برای درج طبقه بندی محصولات( اثاثیه_ ابزارها و منابع) را درکاربرگ خود ایجاد کنید ممکن است لازم باشد ستونی را که داده های قیمت در آن درج شده است به اندازه یک ستون به سمت راست جا به جا کنید. برای جا به جایی کل یک ستون روی عنوان ستون که درمنتهی الیه بالای ستون قرار دارد کلیک نمایید تا تمامی خانه های موجود در آن ستون انتخاب شوند. بعد از انتخاب ستون می توانید آن را به محل مورد نظر انتقال دهید دکمهPaste Options در انتهای خانه ای که داده های آن را کپی می کنید ظاهر    می شود. با کلیک روی دکمهPaste Options لیستی از فعالیت هایی که Excel می تواند روی خانه کپی شده انجام دهد در صفحه نمایش ظاهر می شود. اگر دکمه Paste Options ظاهر نشد می توانید با کلیک روی گزینه  Options از منوی  Tools کلیک روی زبانه Edit وانتخاب کادر علامت  Show paste options buttons قابلیتی را که موجب نمایش این دکمه می شود فعال کنید.
به عنوان مثال برای بررسی داده های مربوط به محصولاتی که شرکتی به فروش می رساند و انتخاب محصولاتی  که می خواهد درکار برگ  Summary ( خلاصه) قرار داشته باشند از یک کاربرگ به کار برگ دیگر حرکت  می نماید. بعد از کپی اطلاعات سه ستون اول کار برگSummary را انتخاب و آنها را در Clipboard کپی نموده و به انداره  یک ستون به سمت راست منتقل می کنید  تا فضای لازم برای معرفی کار برگی که داده ها از آنجا به این کار برگ منتقل شده اند در اختیارتان قرار بگیرد.
فایل Zeroin واقع در پوشهSBS\Excel\GettingToKnowXL را باز کنید.
1-    درگوشه پایین – سمت چپ پنجرهExcel روی زبانه کار برگ Furniture کلیک نمایید کار برگ Furniture ظاهر می شود .
2- روی نوار کار برگ ها کلیک راست نموده و از منو یی که ظاهر می شود روی گرینه Passiflora کلیک نمایید کار برگ مزبور ظاهر می شود.
3-در نوار کار بر گ ها روی زبا نه Tools کلیک نمایید تا کا ربرگ Tools فعال شود.
4- روی خانه A3 کلیک نمایید.خانه A3 فعال می شود. مقدارموجود در خانه (Product ID) در نوار فرمول ظاهر می شود ودر کادرName آدرس خانه نمایش داده می شود.
5- اشاره گر ماوس را از خانه A3 تا خانهC3 درج نمایید. خانه ها ی انتخا بی فعال می شوند.
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 دانلود مقاله | انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه