انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر


مشمول سازی  FRONTPAGE2003 در مجموعهOFFICE  نشان دهنده اهمیت شبکه جهانی وب می باشد .امروزه ، قرار دادن اطلاعات شرکتی در وب ، کاری روزمره به شمار می رود .مردم از این رسانه برای خرید ، آموزش ، ارتباط ، بازی وتدریس استفاده می کنند.شبکه ای که توسط چند هزار دانشجو ، دانش آموز و افسر نظامی مورداستفاده قرار می گرفت . اکنون مثل تلویزیون در دسترس است .میلیونها دلار به منظور دستیابی به هدف راه اندازی یک سایت وب هزینه شده است .حتی افرادی که کامپیوتر ندارند با کمپانی های اینترنتی نظیرAMAZON.COM.YAHOO آشنا هستند .هرروز ، هزاران سایت وب جدید توسط ناشران مختلف شرکتها ،مشاغل کوچک ،سازمانهاو افراد مستقل راه اندازی می گردند .
به خاطر این دلیل و دلایل دیگر ،میکروسافت تاکید زیادی روی FRONTPAGE2003  داشته است .نرم افزار نسبت به ویرایش قبلی تقویت بسیار زیادی شده است و تواناییهای پیشرفته ویرایشی ،انتشاراتی و نگاهداری از سایت را شامل می گردد.     FRONTPAGE2003از طریق استفاده از الگوها که وب های توکاری هستند که نرم افزار خود قادر به ایجاد آنها می باشد ، این کار را ساده تر می کند .الگوها شمارا قادر می سازند که در ظرف چند دقیقه وب کاملی ایجاد نمایید و آنگاه به جای ساخت آن از اول ،به سفارشی سازی آن بپردازید .
الگوها ،وب یا صفحات وب استانداردی هستند که  FRONTPAGE2003 بنا به درخواست قادر است ایجاد کند .این نرم افزار در حال حاضر شامل 148الگوی مختلف است که آنها با برخی از اشکال عمومی تری که ناشرین www را مورد استفاده قرار می دهند مطابقت دارند .برای ایجاد یک وب با استفاده ازالگو ، از دستور منویی FILE.NEW.WEB  استفاده کنید .برای ایجاد یک وب جدید از دستور FILE.NEW.PAGE استفاده نمایید.در هر حالت ، یک کادر تبادلی باز می شود که الگوهای موجودرا در کنار فهرستی از ویزاردها لیست می کند .ویزاردها نظیر ویزارد نصبی که در طی فصول قبل به کار گرفته شده ، انجام کارها را با شکستن آنها به گامهای مجزا ساده می کنند.
در  FRONTPAGE2003 ویزاردها می توانند بر پایه پاسخ های شما که از طریق یکسری کادر تبادلی پرسیده می شوند ،وب یاصفحه جدیدی ایجاد کنند.
تمامی وب ها وصفحات وب از الگوها شروع می شوند ،حتی اگر نخواهید FRONTPAGE2003 هیچ کاری برایتان انجام ندهد.اگر وبی ایجاد می کنید که هیچ صفحه داخلی ای ندارد ، الگوی EMPTY WEB را انتخاب کنید .در صورت ایجاد یک صفحه خالی الگوی  NORMAL PAGEباید انتخاب گردد.


    دو نوع ویزارد در Front Page وجود دارد:ویزرادهای وب ، که کل سایت را       می سازند و ویزاردهای تک صفحه ای .
 
همان طور که هنگام کار با الگوها فرا گرفتید ،هنگام ایجاد یک وب جدید یا افزودن صفحه جدیدی به وب ، می توان ویزاردها را انتخاب نمود.
روی File.New.Web و File.New.Pag کلیک کنید، کادری تبادلی ظاهر می شود الگوها و ویزاردهایی که می توانید انتخاب نمایید را لیست می کند .
هنگامی که یکی از شمایل های ویزارد یا چوب جادویی را انتخاب می کنید ،یک کادر تبادلی ظاهر می شود که ویزارد و هدفش را توضیح می دهد .
 
 
 
 
 Layer: برای ایجاد لایه جدید.
Date and Time:برای قرار دادن تاریخ وساعت در صفحه وب سایت .
Web Component:امکاناتی نظیر ساختن دکمه وگالری عکس ومتحرک کردن متن ها و...در اختیار ما قرار می دهد .
Picture:برای آوردن عکس(Form file)،  فیلم(Video)،فایل های FLASH(Movie in flash format)،آوردن عکس ها از اسکنر یا دوربین (Form scanner or camera)،آوردن عکس در گالری عکس (New photo gallery)وغیره مورد استفاده قرار می گیرد.
Interaction Button:برای ایجاد دکمه.
Hyperlink:برای ارتباط دادن بین صفحه ها .


 
Font: نوع قلم را تعیین می کنیم وهمچنین حالتی که به خط می دهیم .
Border and Shading:برای رسم جدول ویا کادر دور صفحه استفاده می شود با رنگهای متنوع .
Theme:برای ایجاد وب سایت های آماده از این گزینه استفاده می کنیم .
Style:برای تعیین نوع خط استفاده می شود .
Background:برای تغییر دادن رنگ زمینه مورداستفاده قرار میگیرد .
Properties:برای اینکه خصوصیات هر صفحه را مشاهده کنید .


 
 Draw Table: برای ترسیم جدول به صورت دستی .
Insert.Table:برای رسم جدول به صورت اتوماتیک با انتخاب رنگ زمینه ،رنگ قلم و حتی آوردن عکس داخل جدول به عنوان زمینه و ...
 Select. Column:برای انتخاب ستون های جدول.
Select. Row:برای انتخاب سطرهای جدول .
Select.Table:برای انتخاب کل جدول .
Table Properties:خصوصیات جدول را نشان می دهد که قابل تغییر است .

 
 
ابتدا باید در قسمت لیست پوشه ها راست کلیک کرده و از گزینه Newحالت Blank page را انتخاب می کنیم .و اسم آن را تغییر می دهیم. سپس روی آن دوبار کلیک کرده وداخل آن یک کلمه می نوسیم وداخل صفحه وب سایت (index.htm)هم یک کلمه مینوسیم .وقتی وارد این فایل ایجاد شده رفتیم کلمه را انتخاب می کنیم و روی آن راست کلیک کرده وگزینه Hyperlink را انتخاب می کنیم که پنجره insert Hyperlink باز می شود وصفحه ای را که قرار است این کلمه را به آن ارتباط دهیم انتخاب می کنیم و Ok را می زنیم .سپس از منوی File گزینه Preview in Browse را انتخاب کرده و بعد یک پیغام ظاهر می شود و Yes را می زنیم ،دوباره وارد صفحه index.htm  شده وکلمه را انتخاب می کنیم وبه همین ترتیب ارتباط می دهیم به فایل مور نظر که ایجاد کردیم .
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 

سفارش پایان نامه