انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر


در این برنامه شما به بررسی یک سری مراحل خاص جهت ایجاد یک قطعه ویدئویی (شامل تکنیک های ویرایش ویدئویی، اضافه کردن ترانزیشن ها، حرکت و شفافیت  و ...) خواهید پرداخت که این نرم افزار مخصوص میکس است. فیلم ها با کپچرهایی که وارد این برنامه می شدند باید پسوند avi داشته باشند و همچنین آهنگ ها و موسیقی ها نیز با همین پسوند باشند و در انتها نیز که فیلم ما ساخته شد پسوند avi به خود می گیرد که در انتها باید تبدیل به mpg شود.
معرفی پنجره های نرم افزار adobe premier
1 – Construction window : پنجره ای است که تمام صدا گذاری ها و افکت ها و دیگر اعمال روی هر قسمت فیلم در این پنجره اعمال می شود.
2 . project Noname : پنجره ای است که تمام کپچرها و افکت ها و ... را وارد برنامه می کند.
3 – Transitions : پنجره ای است که یک سری افکت های کوتاه را در خود گنجانده است.
4 – Controller : پنجره ای است که چگونگی پخش صدا را و قابلیت کنترل پخش صدا را به ما می دهد.
5 – Preview : پنجره ای است برای نشان دادن فیلم ها و تصاویر
6- Motion : امکان حرکت را به فیلم یا عکس به ما می دهد.
7- Filters : فیلترهای مختلف را در خود گنجانده است.
8- speed : امکان کم یا زیاد کردن سرعت فیلم  را به ما می دهد.
افزودن فیلم ها و تصاویر به پنجره Praject
ابتدا با کلیک روی پنجره project noname این پنجره فعال می شود سپس با کلیک روی قسمت item name پنجره ای به نام impact باز می شود و با رفتن در درایو مورد نظر می توان تصاویر را برگزید و با 2 بار کلیکی روی تصویر، تصویر به پنجرة project ارسال شود. بیشتر آهنگ ها و تصاویر و ... از همین پنجره وارد برنامه می شود.
پنجره construction window
در این پنجره تمام برنامه ها و اعمال روی تصاویر انجام می گیرد. این پنجره از منوی window و سپس گزینه construction باز می شود قسمت چپ این پنجره به دو قسمت تقسیم می شود قسمت بالا video و قسمت پایین Audio نام دارد که فیلم و صدا به ترتیب در این قسمت قرار می گیرد. این دو قسمت قابل تنظیم برای کم یا زیاد شدن هستند این تنظیمات از منوی project و سپس انتخاب گزینه Add/dele/track پنجره مربوطه باز می شود.
با مشخص کردن عدد هر کدام پنجره را ok می کنیم، برای شروع ابتدا باید قسمت هایی از فیلم که مورد نظر است  را وارد پنجره project کنیم و سپس با حرکت موس به روی تصاویر نشانگر موس به حالت دست تغییر می کند که با کلیک درک کردن و انتقال آن به پنجرة Construction و قرار دادن در قسمت video این کار انجام     می شود.
هر تعداد فیلم و عکس که مورد نظر است را به همین روش انتقال می دهیم حال که تصاویر منتقل شد ممکن است تصاویر دیده نشوند و یک نوار سبز رنگ را به ما در قسمت video نشان دهد اگر خواستیم تصاویر ما دیده شوند از قسمت windows و سپس انتخاب گزینه اول که به نام construction window options است وارد می شویم . این پنجره که باز شد قسمت Trach format  را روی قسمت اول فعال می کنیم و برای تغییر اندازه گپچرها نیز قسمت Icon size را روی اندازه دلخواه تنظیم می کنیم سپس OK را می زنیم. تصاویر حالت آشکار پیدا می کنند.


برش فیلم و حذف آن
ما در این پنجره می توانیم هر قسمت فیلم را به تکه های کوچکتر برش بزنیم و قسمت های اضافه را حذف کنیم در پایین صفحه Construction یک سری ابزار وجود دارد که با تصاویر روی ابزار Razor و انتخاب آن می توان این کار را کرد. به طوری که هنگامی ابزار انتخاب شد روی قسمت مورد نظر فیلم رفته و یک بار کلیک می کنیم. فیلم ما از همان قسمت به 2 تکه تبدیل می شود. برای حذف کردن باید دو طرف فیلم که قرار است حذف شود را برش داده سپس به حالت انتخاب که درآمد دکمه delete را بزنید. صداها و تصاویر هم به همین روش حذف و یا برش داده می شوند.
چگونگی نمایش فیلم
ما می توانیم فیلم هایی که وارد این پنجره شدند و اعمالی که روی آن انجام شد را مشاهده کنیم.
برای این کار نوار خاکستری رنگی در بالای صفحه وجود دارد که با رفتن موس روی آن قسمت فلش سیاه رنگی ظاهر می شود با یک بار کلیک در همان محل و سپس زدن دکمه play در سمت راست همان قسمت می توان مشاهده کرد و روش دیگر در زیر نوار خاکستری رنگ رفته هنگامی که نشانگر موس به حالت فلش برعکس سیاه رنگ تغییر کرد کلیک درک کرده و فیلم را مشاهده کنیم و پخش این فیلم ها از پنجرة preview انجام می شود.
قرار دادن transitions
برای قرار دادن transitions   ابتدا باید پنجره مربوطه را از منوی windows و انتخاب گزینه مربوطه این پنجره را باز کنید.
این برنامه شامل دامنه وسیعی از ترانزیشن ها (از جمله حرکت سه بعدی و محو شدنها و غیره) هستند.
ترانزیشن هایی که می توانند بافت های جزئی و جلوه های ویژه را ارائه کنند. ترانزیشن ها تغییرات را از یک صحنه به صحنه دیگر نشان می دهد.
همیشه ترانزیشن ها زمانی اتفاق می افتد که برای هم پوشانی فریم های مختلف از انتهای یک فریم با فریم هایی از ابتدای فیلم بعدی ظاهر می شوند. در این پنجره یک سری ترانزیشن هایی با حالت های مختلف وجود دارد که محل قرارگیری آنها بین 2 کپچر است. یعنی کپچر بالایی و پایینی که یک قسمت مشترک دارند در همان قسمت قرار می گیرد.
برای ایجاد جلوه های دیگر می توانید دو یا چند ترانزیشن را به طور پهلو به پهلو قرار دهید. با انجام این کار به قسمت بعدی فیلم کیفیتی عالی خواهید داد. این کار نیز نیاز به تنظیمات خاص خود دارد.
بعضی از ترانزیشن ها قابل تنظیم هستند که با دو بار کلیک روی آنها پنجره ای باز می شود که یک سری تغییراتی را در بر می گیرد.
انتقال تصویرهای صوتی و تصویری و عکس ها
با انتخاب تصویرهای مورد نظر به پنجره می توان یک سری اعمال را روی فیلم انجام دهیم.
محل قرار گیری تصاویر در video3 و دیگر ویدئوهای پایین تر است که با قرار گرفتن در محل مورد نظر و سپس راست کلیک روی همان تصویر پنجره ای باز می شود که روی گزینه trans parency پنجره مورد نظر باز می شود که این پنجره قابل تنظیم برای تصاویر مختلف است که این امکان را به ما می دهد که چنین تصویر را روی هم داشته باشیم.
Motion
ما می توانیم یک سری عکس ها را وارد فیلم خود کنیم. به طوری که قبلاً گفته شد وارد پنجره کارکرده و در محل مورد نظر قرار می دهیم سپس روی عکس راست کلیک کرده و انتخاب گزینه motion پنجره مربوطه باز        می شود که پنجره ای است دارای تنظیمات، حرکت دلخواه را برای هرعکس تعریف کرده و ok می کنیم.
Motion به شما امکان حرکت چرخش ایجاد اعوجاج و بزرگ نمایی هایی گوناگونی از فایلهای ویدئویی و تصاویر ثابت می دهد.
اگر پنجره motion  را باز کنید دو قسمت load و save در آنجا دیده       می شود.
از دکمه save زمانی استفاده می شود که به تصویر مورد نظر  حرکات و تنظیمات مربوطه را اعمال کرده ایم و در نظر داریم که تصاویر بعدی را نیز با همین تنظیمات اعمال کنیم برای این کار دکمه save را زده نام دلخواه را نداشته و به آن مسیر می دهیم و سپس save می کنیم.
دکمه load را برای زمانی که حالت دلخواه که قبلاً save شده است را نیاز داریم. تصویر مورد نظر را انتخاب کرده سپس دکمه load را می زنیم و از میان نامه هایی که قبلاً save شده است حرکت مورد نظر را پیدا کرده و load می کنیم بدین ترتیب همان حرکت برای تصویر جدید اعمال می شود.
فیلترها
ما می توانیم روی هر قسمت فیلم که بخواهیم فیلتر قرار دهیم با راست کلیک روی قسمت مورد نظر و انتخاب گزینه filters پنجره ای باز می شود با فیلترهای گوناگون. که هر کدام یک تکنیک را روی فیلم اعمال می کنند به طور مثال فیلتر Black white فیلم را سیاه و سفید می کند.
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 

سفارش پایان نامه