انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر

برهان نظم
    
هدف کلی
هدف از«برهان نظم »ارائه یک برهان روشن و مستدل از طریق نظام مشهود در جهان بر وجود خداوند است.
همچنین هدف دیگری که این فصل دنبال می کند نقد وبررسی انواع اشکالات وتوجیهاتی است که از سوی منکران برهان نظم مطرح شده است.

هدفهای رفتاری
دانشجو در پایان این فصل باید بتواند:
1.    طرح کلی برهان نظم را دریابد.
2.    دلایل و شواهد کافی ومستدلی بر وجود صانع عالم ارائه نماید.
3.    شبهات مخالفین برهان نظم را به خوبی درک کرده واز عهدهء  نقد و بررسی کامل آن برآید.
برهان نظم یکی از قدیمی تعرین و مشهورترین براهین الهیون در اثبات وجود خداوند است که از اتقان واستحکام ویژهای بر خوردار می باشد. این برهان مانند هر دلیل دیگری از دو مقدمه و یک نتجه تشکیل یافته است:
        مقدمه اول:در جهان نظم وجود دارد.
        مقدمه دوم:هرنظمی صانع عالم وقادر دارد.
نتیجه:پس جهان صانع عالم وقادر دارد. 

قیمت    ساعت    نام دوره
28000    24    تایپ  
40000    30    حسابداری
60000    50    بانک های اطلاعاتی
25000    24    اینترنت
150000    100    40    مقدماتی    برنامه نویسی
        60    پیشرفته    
250000    150    طراحی صفحات

سال
حمل    نوع
آلیاژ    سال
ساخت    قیمت محصول    شماره کالا    
ردیف
                کشور    کد کالا    
1361    آلومینیوم    1360    54000    ژاپن    12    1
1372    طلا    1370    451000    ایتالیا    51    2
1382    مس    1380    12000    مصر    45    3
1380    نقره    1379    36400    کره    16    4
1379    آهن    1378    26500    ایران    21    5
1375    سرب    1374    45100    آلمان    186    6


Page number
برای درج شماره صفحه می توانید از این گزینه استفاده کنید. برای اینکارازمنوی insert گزینهpage number را انتخاب کنید تا کادر زیر باز شود. در قسمت position محل درج شماره صفحه را مشخص میکنید. که در قسمت بالای صفحه در قسمت header و یا قسمت footer درج شود. در قسمت  alignment موقعیت شماره در وسط سمت راست سمت چپ و... صفحه را مشخص می کنید. چنانچه خواستید فرمت اعداد را تغییر دهید ویا اینکه شماره صفحه از عدد خاصی شروع شود روی دکمه format  در این کادر کلیک کنید. در کادر start at می توانید عدد خاصی را وارد کنید تا شماره صفحه از همان عدد شروع شود.اگر گزینه include chapter number فعال باشد هنگام درج شماره صفحه شماره chapter هم درج می شود. توجه داشته باشید که که ابتدا باید از منوی bullet and numbering زبانهnumbered  outline را انتخاب کنید و روی گزینه heading کلیک کنید. در این صورت در پایین صفحه شماره chapter درج می شود. در قسمت chapter start with style نوع heading را که می خواهید شماره گذاری کنید مشخص می شود. در قسمت use separator نوع جدا کننده بین شماره صفحه و chapter را مشخص کنید.
symbol
علاوه بر کاراکترهای روی صفحه کلید می توانید از کاراکترهای موجود در کادر symbol در منوی insert استفاده کنید. از منوی symbol را انتخاب کنید. کادر زیر باز می شود. در قسمت font گزینه مورد نظر را انتخاب کنید وکاراکترهای موجود در این font  را می توانید مشاهده کنید با انتخاب هر کدام وزدن دکمه insert کارکتر درصفحه درج می شود. برای بستن کادر روی دکمه   closeکلیک کنید تا کادر بسته شود. همچنین می توانید با انتخاب کاراکتر مورد نظر وکلیک کردن روی دکمه shortcut key برای کاراکتر جدید یک shortcut key تعریف کنید. در کادری که باز می شود در قسمت press new shortcut key می توانید یک کلید تعریف کنید وبرای درج کاراکتر دیگر احتیاجی به باز کردن کادر symbol ندارید کافی است shortcut مورد نظر را فشار دهید تا کاراکتر درج شود. همانطورکه در فصل قبل راجع بهautocorrect  صحبت شد با کلیک کردن روی این دکمه در کادر symbol کاراکتر انتخاب شده وارد کادر autocorrect می شود.(کار با این کادر در فصل قبل توضیح داده شده است ). زمانی که نماد جدیدی در صفحه درج می شود می توانید با استفاده از ابزار فرمت  در روی نوار formatting رنگ اندازه موقعیت و... را تغییر دهید. برای درج یک سری نمادهای بخصوص روی زبانه special characters کلیک کنید. در این کادر نمادها همراه shortcut key مربوطه مشخص شده است. با زدن shortcut key  نماد مربوطه مورد نظر درج می شود. توجه داشته باشید در کادر symbol برخی از فونت مانند webdings یا wingdings صرفاً جهت استفاده از انواع symbol ها طراحی شده اند نه برای عملیات تایپ متن.
Drop cap
ممکن است دیده باشید دربعضی از کتابها یا روز نامه ها اولین حرف یک کلمه یا اولین کلمه یک جمله به اندازه ای بزرگ می شود که دو یا چند سطر را در بر می گیرد.

In the name of god


courses in the world

•    Title
    Nice to meet you
    Where are you
    I am not wearing boots

•    Function

•    Grammar
    Possessive
    Article
    Verb
 Simple
 Past
•    Listenine

•    Writing
    Letter
    question


page number
برای درج شماره صفحه می توانید از این گزینه استفاده کنید. برای اینکار از منوی insert گزینه page number را انتخاب کنید تا کادر زیر باز شود.    شکل1-6
در قسمتposition محل درج شماره صفحه را مشخص می کنید.که یا در قسمت بالای صفحه در قسمت header و یا در قسمت پایین صفحه در قسمت footer درج شود. در قسمت alignment موقعیت شماره در وسط سمت راست سمت چپ و... صفحه را مشخص می کنید چنانچه خواستید فرمت اعداد را تغییر دهید و یا اینکه شماره صفحه از عدد خاصی شروع شود روی دکمه format در این کادر کلیک کنید. در کادر  start at  می توانید عدد خاصی را وارد کنید تا شماره صفحه از همان عدد شروع شود.
 
    


سازماندهی
سازماندهی از وظایف مهم مدیریت است. اکر عملیات دستگاه به قدری توسعه یابد که به خدمات بیش از یک نفر احتیاج باشد سازماندهی ضرورت پیدا می کند. بنابراین عبارت است از:محول کردن وظایف واختیارات متعدد به افراد مختلف و هماهنگ کردن روابط آنان در جهت تامین هدف مشترک سازمان.
 
نمودار سازمانی:یک نوع سازماندهی

همان گونه که در نمودار فوق ملاحظه می شود در سازماندهی واحدها بر اساس وظایف و نقشها تقسیم بندی می شوند. یعنی وظایف و تخصصهای مشابه در یک واحد گرد می آیند.

برنامه ریزی:فرض کنید شما (به عنوان مدیر) یک موسسه تولیدی نسبتا"بزرگ لباس راه اندازی کرده اید. در این موسسه به واحدی به نام برنامه ریزی نیاز دارید تا برنامه ریزی کلیهءامور را انجام دهد. در این واحد برنامه ریزی می کنید که چگونه کسب و کارتان را راه اندازی کنید و توسعه دهید.

منابع انسانی:این بخش امور مربوط به استخدام و به کار گیری نیروی انسانی را بر عهده دارد. مسئولان واحد منابع انسانی موظف اند افراد متخصص مورد نیاز را به استخدام در آورند و آموزشهای لازم را نیز در اختیار آنان بگذارد.  
 اضافه کردن به بانک اطلاعاتی AutoCorrect

1.    از منوی tools  گزینه  Autocorrect option  را انتخاب کنید.
2.    متن مورد نظر را در قسمت Replace وارد کنید.
3.    و متن جایگزین را در قسمت With وارد کنید.
4.    بر روی دکمه Add کلیک کنید.
5.    بر روی دکمه ok کلیک کنید.
6.    متن مورد نظر وارد بانک اطلاعاتی می شود. با وارد کردن متنی که در قسمت Replace نوشته اید و زدن دکمه Enter یا Space متن موجود در بانک اطلاعاتی درج می شود.
 
توجه داشته باشید برای اضافه کردن متنی که دارای فرمت می با شد ابتدا باید آن را تایپ کنید سپس فرمت مربوطه را روی آن انجام دهید و انتخاب کنید. کادرAutoCorrect option را باز کنید و گزینه  Formatted Textرا انتخاب کنرده وعبارت دلخواه را در قسمتReplace   وارد کنید و مراحل دیگر را مثل قبل انجام دهید.  
حذف یک ورودی Autocorrect
1.    کادرAutocorrect را از منوی Tools انتخاب کنید.
2.    لیست موجود را حرکت داده تا ورودی مورد نظر را پیدا کنید.
3.    روی دکمهDelete  کلیک کنید.
4.    سپس روی دکمه  ok کلیک کنید.
5.    عبارت موجود در بانک اطلاعاتی حذف می شود.


 

مثال: الگوریتم و فلوچارتی بنویسید که اعداد طبیعی و دلخواه M را دریافت کرده و زوج یا فرد بودن آن را معین می کند .
1.    شروع
2.    m را دریافت کن.
3.    اگر m mod 2=0 آن گاه "عدد زوج است" را نمایش بده در غیر این صورت "عدد فرد است " را نمایش بده .
4.    پایان.

.


انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

  دانلود مقاله | انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه