انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر

تاریخچه

POWER POINT یک برنامه کامپیوتری و بخشی از مایکروسافت افیس است و از ان در تهیه و نمایش اسلاید در مانتور ویا پرده نمایش استفاده می شود .  POWER POINT   برای نخستین بار در سال 1987 توسط شرکت فورتات  در سلنی وپل کالیفرنیا با نام PRESENTER جهت ویندوز 2 طراحی شد. مایکروسافت توانست شرکت فورتات را در سال 1998 خریداری و امتیاز ان را از ان خود کند . در همان سال الدوس شرکت دیگر سازنده نرم افزار های گرافیکی مستقر در کالیفرنیا PRESENTATION 1.0 نرم افزار طراحی اسلاید مخصوص کامپیوترهای مکینتاش را به بازار فزستاد.هاروارد گرافیکس ,ای بی ام فری لنس و پلیکانس از دیگر رقبای مایکروسافت بودند .در ماه می 1988 مایکروسافت نام نرم افزار را به پاورپوینت نسخه2 تغییر داد و سپس دو سال  بعد در می 1990 اولین تولید پاورپونت برای ویندوز 3 ودر فوریه 1994 نسخه7 را اماده تولید کرد . در این زمان مایکروسافت در تلاش برای بازاریابی نرم افزار خود با نام افیس برنامه پاورپونت را هم د ران گنجانید .در سال 1997 نسخه 97 و سر انجام در ماه جون سال 1999 افیس 2000 توسط مایکروسافت به خریداران عرضه شد .پاورپوینتدر افیس 2000 و اکس پی هم قرار دارد و از نرم افزار های محبوب مردم و مراکز کسب وکار است .روش قدیمی نشان دادن اسلاید نشان دادن دست نوشته ها و عکس های غیر متحرکی بود که به ترتیب با دست و با استفاده از پروژکتور OVERHEADتعویض می شدند. نمایش اسلاید در سخنرانی ها و سمینار ها از اهمیت ویژه ای بر خوردار است .نرم افزار  POWER POINT يکي از برنامه هاي بسته نرم افزاري OFFICE به شمار مي رود که با آن مي توانيد مجموعه اسلايدهايي که متن را با متن هاي رسم شده CLIPART ، عکس، صدا، تصوير ، و حتي جلوه هاي ويژه متحرک نمايش دهيد. پس ميتوانيد کارتان را به اسلايدهاي 35MM تبديل کنيد . علاوه بر اينها چون POWER POINT يک PACKAGE است ميتوانيد سند هاي WORD ، کاربرگهاي EXCEL را به صورت گرافيک و متن و به POWER POINT اضافه نماييد.
به وسیله این نرم افزار شما قادر خواهید بود با کمترین هزینه برنامه های نمایشی (PRESENTATION)پر قدرت وموثری تولید کنید.تصاویر به خواست شما در صفحه وارد شده ,با نظمی که دلخواه شماست بر روی صفحه قرار می گیرند.و با اراده شما و با ترتیبی که مشخص می کنید از صفحه خارج می شوند.موسیقی و زمان بندی این برنامه نمایشی قابل انتخاب و طراحی است و شما می توانید انواع متون را با زبان های مختلف حتی به کمک جلوه های WORDARTوارد صفحه کنید.
در حقيقت POWER POINT قسمت سمعي – بصري برنامه OFFICE است. برنامه POWER POINT با نصب برنامه OFFICE در سيستم شما ديده مي شود.
جهت نصب و اجرای نرم افزارهای OFFICE که POWER - POINT نیز شامل آن می شود ، نیاز به سیستمی با مشخصات ذیل می باشد :
- حداقل سیستم مورد نیاز پنتیوم 233
- 16 مگابایت RAM
- حدود 600 مگا بایت فضای آزاد

عکس گرفتن


پس از باز کردن نرم افزار  POWER POIN  و اوردن قسمت مورد نظرکه می خواهیم از ان عکس گرفته شود با استفاده از کلید PRINT SCREEN بر روی صفحه کلید عکس را گرفته و برای ویرایش عکس نرم افزار PHOTO SHOPرا باز کرده و قسمت های اضافی را حذف کرده و سپس عکس را با نام مشخصی ذخیره می نماییم و همچنین می توان از نرم افزار  SNAGIT استفاده کرد .


ضبط صدا

با استفاده از نرم افزار خود ویندوز SOUND RECORDERکه می توانیم به ان در قسمت STARTبا انتخاب ALL PROGRAMو انتخاب گزینه ACCESSORIESو انتخاب گزینه ENTERAIMENTدسترسی داشته باشیم.فایل های صوتی مورد نظر خود را ضبط کرده و می توانیم با استفاده از منوی EDITو انتخاب گزینهMIX WITH FILE صدا ها را میکس کنیم که برای این کار ابتدا فایل صوتی مورد نظر خود را باز کرده و در انتهای فایل صوتی می توانیم با انتخاب گزینه MIX WITH FILEفایل صوتی دیگری را باز کنیم و ان ها را با هم MIX کنیم.IMPORT کردن تصویر


در نرم افزار MMBدر صفحه مورد نظر در سمت چپ در کادر TOOL BARبا انتخاب گزینه BITMAPمیتوانیم عکس مورد نظر را در صفحه قرار دهیم. و برای انکه قسمتی از عکس مورد نظر را به عکس دیگر LINK کنیم ابتدا عکس مورد نظر را در صفحه قرار داده و ان قسمت از عکس که باید LINK شود با انتخاب گزینه RECTANGULAR HOT SPOT  در کادر TOOLBARانتخاب کرده و با راست کلیک کردن بر روی قسمت HOTSPOTگزینه PROPERTIESرا انتخاب می کنیم و در قسمت ACTIONدر قسمت EXTERNAL COMMANDS AND PAGE ACTIONS کلیک کرده و در قسمت TRIGGER ACTIONو قسمت ON MOUSE CLICK زیر منویی باز شده و گزینه GOTO PAGE انتخاب کرده و در قسمت PAGE صفحه ای که حاوی عکس مورد نظرهست و باید به ان  LINK شود را انتخاب می کنیم و سپس OK را انتخاب می کنیم .و همچنین برای تغییر شکل MOUSEدر قسمت CURSOR حالت مورد نظر را انتخاب کرده و سپس OK را انتخاب می کنیم .FLASH

برای قرار دادن کار FLASH در نرم افزار MMB ابتدا بر گزینه FLASH در TOOLBAR کلیک کرده و یا بر منوی OBJECT کلیک کرده و سپس CREATE انتخاب کرده و FLASH را انتخاب می کنیم.  و سپس  کادر ی به نامFLASH OBJECT باز می شود که در قسمت  LOAD MOVIE با انتخاب گزینه EMBEDDED FILES  می توانیم FLASH مورد نظر خود را در صفحه قرار دهیم .و همچنین می توانیم در قست MOVIE PROPERTIES تنظیمات مربوط به  FLASH انجام دهیم که با انتخاب گزینه PLAY می توانیم FLASH مورد نظر خود را در قسمت پایین کادر  مشاهده کنیم .و برای تغییر دان رنگ پس زمینه  FLASH  نیز گزینه OVERRIDE BACK GROUND COLOR را انتخاب می کنیم.

نر م افزار FXاز طریق این نرم افزار شما می توانید FLASH های اماده ای را مشاهده کنید که تنها با نوشتن متن مورد نظر و یا تغییر رنگ ان FLASH مور د نظر خود را در طول چند دقیقه مشاهده کنید.
شما می توانید در قسمت TEXTدر بالای صفحه در 5 قسمت نوشته خود را وارد کنید و رنگ BACKGROUND وTEXTدر قسمت پایین صفحه تغییر دهید.
برای تغییر سایز نوشته در قسمت بالای صفحه در سمت راست  در قسمت SIZE وبرای تغییر موقیعت نوشته درقسمت XPOS,YPOSمی توانید عدد مور دنظر را وارد نمایید و میتوانید تغییرا را در قسمت پایین مشاهده کنید.
در قسمت SPLASH ANIMS می توانید انواع مختلف از FLASH را مشاهده نمایید.ودر صورت درست کردن FLASH مورد نظر می توانید با زدن کلید  FLASH,SAVE SETTINGمور د نظر ذخیره کنید با انجام این کار یک فایلی به همان نام به صورت یک فایل متنی درست می شود  که برای قرار دادن این FLSH ها در پروژه تان باید این فایل هم وجود داشته باشد که شامل کدهای این FLASH ها می باشد.
برای قرار دادن این FLASH ها در نرم افزار MMB ابتدا باید از طریق کلید FLASHوانتخاب گزینه EMBEDDED FILES   وبا انتخاب گزینه FLASH , ADDموردنظر و همچنین فایل متنی ان را اضافه می کنیدو ان را میتوانید در قسمت PREVIEW مشاهده نمایید.و بعدگزینه OK را انتخاب نمایید.  


نمای کلی :

برای طراحی ازمون برای پروژه از زبان برنامه نویسی VB استفاده می کنیم که برنامه نویسی در ان تحت سیستم عامل ویندوز انجام می شود.   
ابتدا طراحی ازمون را انجام می دهیم که به 2 BUTTONS نیاز داریم  برای ان که  هم  بتوانیم نتیجه را ببینیم و هم امکان ان را داشته باشیم  که چند بار امتحان دهیم  و3  LABEL  برای خوش امد گویی و برای  اگاهی از نتیجه و همچنین اگاهی از انتخاب های درست یا غلط نیاز داریم  و20 CHECKBXبرای 5 سوال و 20 IMAGE برای علامت گذاری در ست و غلط نیاز هست  به گونه ای که هر CHECKBOX  دارا ی یک  علامت  می باشد در صورتی که ان گزینه درست باشد دارای علامت    و در غیر این صورت   را دارد که ان ها را روی فرم قرار می دهیم.
که با کلیک کردن بردکمه RESULT   در صورت نادرست بودن انتخاب  گزینه غلط و هم  گزینه درست را نشان می دهد و همچنین در قسمت  پایین درصد انتخاب های درست و همچنین تعداد انتخاب های درست ونادر ست به ما نشان می دهد .
با انتخاب دکمه RESETمی توانیم چند بار امتحان دهیم .و همچنین با انتخاب این دکمه LABEL SCOR E  و LABEL TURE SELECT ناپدید می شوند .


CHECK BOX


کنترل CHECK BOX  برای ایجاد دو حالت انتخاب و عدم انتخاب به کار می رود .بر خلاف اشیای OPTION در روی یک فرم ,اشیای CHECKBOX روی یک فرم به طور طبیعی مستقل از هم عمل می کنند. و هر بار که بر روی ان ها کلیک شود وضعیت خود را از حالت انتخاب به عدم انتخاب و برعکس تبدیل می شود . خاصیت  VALU Eدارای سه مقدار می باشد. 0 غیر فعال , 1 فعال  ,2 علامت زده غیر فعال می باشد.
در VBبرای قرار دادن CHECKBOX در FORM در TOOL BAR که در قسمت چپ قرار داردبا انتخاب CHECK BOX می توانیم ان را در FORM قرار دهیم .که در قسمت PROPERTIES
می توانیم خصوصیات ان را تغییر دهیم .در قسمت BACKCOLOR رنگ زمینه و در قسمت APPEARANCE می توانیم  ظاهر نمایشی ان را تغییر دهیم ودر قسمت CAPTION می توانیم عنوان ان را تغییر دهیم ودر قسمت FORECOLOR رنگ خود نوشته را تغییر دهیم.
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

  دانلود مقاله | انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه