انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر

موضوع: آموزش تایپ ده انگشتی در یک جلسه
ارسال شده : 11 خرداد 1386 در ساعت 4:09ب.ظ

اول از همه من تجربه خودم رو اینجا بیان کنم :

برای یاد گیری تایپ ده انگشتی کافیه از مقاله زیر نحوه قرار دادن دست روی کیبرد و قرار گیری انگشتان بر روی اون رو یاد بگیرید و در ادامه سعی کنید هر روز چت کنید ، برای خودتون خاطره بنویسید ، این روش خیلی به نظرم جالب هست و عملی (چون خودم سرعت تایپم رو مدیون چت کردن در اوایل تایپ فارسی هستم)  

اما حالا میرسیم به مقاله :


آموزش تایپ ده انگشتی در یک جلسه
 

آیا دوست دارید متن ها، ایمیل ها، چت ها و تاپیک های طولانی را با سرعت بیشتری بنویسید؟
آیا می خواهید از پرداخت هزینه تایپ متن های طولانی به تایپیست های بیرون بی نیاز شوید؟
آیا نوشتن با خودکار به نظرتان خیلی سریعتر از نوشتن با کیبورد می آید؟
آیا می خواهید یک مهارت به مهارت های شغلی شما افزوده گردد؟
آیا تایپ کردن با سرعت 400 حرف در دقیقه به نظرتان یک رویاست؟
آیا می دانید که ویرایش و دستکاری متن های کامپیوتری چقدر راحت تر از متن های دستی امی باشد؟
آیا می دانید که امروزه اهمیت و کاربرد نوشتن با رایانه کمتر از نوشتن با خودکار نیست؟
آیا می دانید که از میان خوانندگان متن زیر، تا به حال سه نفر به تایپیست های نیمه حرفه ای بدل گشته و چه بسا نفر چهارم شما باشید؟
پس با ما همراه شوید در...

آموزش تایپ ده انگشتی (ماشین نویسی) (Touch-Typing):
 

(مناسب جهت سنین بالای 12 سال)

الف) نرم افزاری برای تمرین:
1- بدون خارج شدن از پنجره جاری، برنامه Word را باز کرده و زبانش را روی فارسی قرار دهید تا بتوان جهت تمرین، از آن استفاده نمود.
2-با نگه داشتن کلید Alt و فشردن مکرر کلید Tab می توانید بین پنجره هایفعال جا به جا شوید. (البته هنوز با برنامه Word کاری نداریم.)


ب) طریقه صحیح قرار گرفتن پشت میز:
1- روی صندلی به صورت راحت و بدون پیچ و قوس بدن بنشینید.
2- از صفحه کلید حدود 40 سانتیمتر فاصله گرفته و شانه های خود را شل کنید.
3- کمر خود را صاف، اما کمی مایل به جلو نگاه دارید.

پ) روش استقرار انگشتان دست:
1- دو انگشت سبابه (انگشتان کنار انگشت شصت) خود را روی دو دکمه اصلی یعنی J و F که دارای برجستگی های کوچکی می باشند بگذارید.
2-سه انگشت باقیمانده از هر دست (به جز شصت که مخصوص زدن کلید Space میباشد) را روی دکمه های کنار J و F مطابق شکل قرار دهید. این 8 دکمه راکلیدهای خانه (Home Keys) می نامند.
 


لازمبه یادآوری است که علت مرتب نبودن دکمه های صفحه کلید به ترتیب الفبایی،آرایش آنها به ترتیب میزان کارایی است. 8 کلید خانه، پرکاربردترین حروفصفحه کلید به شمار می روند.

ت) پیش از شروع تمرین:
1- به یادداشته باشید که این درس، فقط آموزش روش صحیح تایپ کردن بوده، لیکن رسیدنشما به سرعت های بالا نیازمند تمرین و ممارست زیاد می باشد.
2- به علت زیاد بودن تمارین، می توانید به هر اندازه که وقت داشتید آنها را انجام داده و مابقی را در فرصت دیگری ادامه دهید.
3-در شروع کار، ممکن است این روش به نظر شیوه ای کند و خسته کننده بیاید،اما به مرور زمان با مشاهده نتایج حاصل از آن در افزایش سرعت تایپ، بدانوابسته خواهید گشت.

ج) شروع تمرین:
به عنوان شروع، دست خود رابه روش گفته شده روی کلیدهای مبنا گذاشته و هر یک از کلمات زیر (یا دیگرکلمات دلخواه) را در برنامه Word به قدری تایپ کنید که احساس نماییدنوشتنشان (بدون نگاه به صفحه کلید) برایتان آسان شده است. به خاطر بسپاریدکه همیشه هنگام نیاز به فشردن هر دکمه، فقط یک انگشت که به آن نزدیکتراست، از جایش بلند شده دکمه مذکور را فشرده و دوباره به خانه خود باز میگردد.

1- تمرین با حروف ردیف وسط:
سم، کشک، گک، ات، لب، شک،
بات، الب، شبی، یاس، سال، لاک،
کمال، شیما، مینا، امشب، لک لک، نم نم،

2- تمرین با حروف ردیف وسط و بالا:
ضش، صس، ثی، قب، فب، چک، جک، حک، خم، هن، عت، غت،
ضامن، صبا، ثمین، قلیان، فلفل، چنگک، جنگل، خلاص، همیشه، علما، غلام
فسنجان، فسقلی، فکستنی، ثنایی، قلقلی، قشنگ، عقاب، خفن، خنک

3- تمرین با حروف ردیف های وسط، بالا و پایین:
(نکته: اگر راحت ترید، دستتان را در حالتی قرار دهید که مچ ها، در هوا بوده و حدود 5 سانتمتر با صفحه کلید فاصله داشته باشند)
ظش، طس، زی، رب، ذب، /ک، .م، ون، ئت، دت، زکی، رشت، دادار
ظله، طشت، زورو، رب انار، بند رخت، ظالم، طالبی، زنبور، روزی، ذلیل، دهکده، نائب،
آبله
(نکته1: جهت نوشتن حرف آ کلیدهای Shift+H را بفشارید.)
(نکته2: کلید Shift همواره با انگشت کوچک دست مخالف دستی که حرف مربوطه را می زند فشرده می شود)
ملاحظه، کبوتر، آشکار،

ج) نکات تکمیلی:
1)تنها کلیدهای حروف الفبا، اعداد قسمت غیر ماشین حسابی و Shift هستند که بهروش فوق (بدون برداشتن دست از ردیف وسط) زده می شوند. اما دکمه هایی چونBackspace, Enter, Ctrl, Insert, Delete,... روش خاصی نداشته و برایفشردنشان ناچاریم دستمان را از روی ردیف خانه برداشته و کلید مورد نیاز رابا هر انگشتی دوست داشتیم بزنیم .

2) تمارین مربوط به کلیدهایاعداد، در اینجا آورده نشده، اما جهت اطلاع از انگشت متناظر با هر عدد، بهرنگ دکمه ها در شکل زیر دقت نمایید. (کلیدهای همرنگ با انگشت مشابهی فشردهمی شوند)
 


3)ممکن است با بلند شدن یک انگشت، انگشت دیگری نیز به طور غیر ارادی از جایخود بلند شود، اما این موضوع ایرادی نداشته و مهم این است که حتماً پس ازفشار دادن دکمه مورد نظر، هر دو انگشت به جای اولیه خود باز گردند.

4)چنانچه مایل به پیشرفت در این زمینه و رسیدن به حد تایپیست های حرفه ایباشید، تنها چیزی که علاوه بر آموزش فوق نیازمندش هستید تمرین زیاد است.اگر روزی سرعت تایپ شما به 100 کلید در دقیقه رسید، شما یک تایپیست نیمهحرفه ای و چنانچه به 180 حرف در دقیقه رسید یک تایپیست کاملا حرفه ای وواجد شرایط دریافت مدرک بین المللی تایپ از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشوربه شمار می آیید
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

  دانلود مقاله | انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه