انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ کامپیوتر

انجام پایان نامه‏ ارشد کامپیوتر

منوی Start بزرگراهی برای دسترسی به اجزاء ویندوز و برنامه های کاربردی نصب شده می باشد. اگر قبلاً از ویندوز استفاده کرده باشید منوی Start اصلا  برای شما ناآشنا نمی باشد. منوی Start ویندوز xp به طور کامل طراحی مجدد شده است، به گونه ای که به راحتی می توانید به برنامه ها، اسناد و اجزاء عمومی ویندوز دسترسی پیدا کنید.
برای خاموش کردن یا راه اندازی مجدد کامپیوتر روی منوی Start و سپس روی Turn off Computer کلیک کنید. یک کادر محاوره ای ظاهر می شود که شامل سه دکمه انتخابی است. این گزینه ها عبارتند از:
- Hibernate : این گزینه کلیه تنظیمات فعلی میز کار را در دیسک ذخیره کرده و سپس کامپیوتر را خاموش می کند.
- Turn off : این گزینه ویندوز را در یک حالت امن خاموش میکند. پس از خاموش شدن هیچ گونه برق روی کامپیوتر نخواهد بود.
- Restart: این گزینه ویندوز xp را خاموش نموده و سریعاً آن را راه اندازی مجدد می کند.
همواره باید کامپیوتر خود را با استفاده از این گزینه ها یا راه اندازی مجدد کنید. هرگز با قطع  و وصل کردن برق، آن را خاموش یا راه اندازی مجدد نکنید. چون در این صورت سیستم دچار مشکل می شود. همواره به گونه ای از این دستور العمل ها بهره بگیرند که ویندوز بتواند به درستی خاموش شده یا راه اندازی مجدد شود.
ویندوز xp  نیز همانند سایر سیستم عامل های کامپیوتر دارای چنین خاصیتی است. یکی از این ابزارها در ویندوز xp ، صفحه کنترل می باشد. صفحه کنترل ابزاری است که به شما اجازه بررسی نحوه عمل اجزاء مختلف ویندوز xp را میدهد.
به سه روش عمده می توانید به صفحه کنترل دسترسی پیدا کنید. می توانید روی منوی Start کلیک نموده و گزینه Control Panel را  از منوی باز شده انتخاب کنید. همچنین می توانید عبارتPanel  Control  را در کادر Address پنجره های ویندوز تایپ کنید. این عمل سبب می شود که پنجره فعلی ویندوز به صفحه کنترل تغییر یابد. روش اخر اینکه در خیلی از پوشه ها می توانید با استفاده از کادر محاوره ای See Also به صفحه کنترل پیوند شوید.
اگر از نسخه های قبلی ویندوز استفده کرده باشید در ابتدا متوجه خواهید شد که صفحه کنترل ویندوز xp مقداری متفاوت به نظر می رسد . صفحه کنترل ویندوز xp به چندین طبقه تقسیم می شود.
بنابراین برای دسترسی به کلیه ابزارهای صفحه کنترل، روی پیوند Switch To Classic View در قسمت سمت چپی صفحه کنترل کلیک کنید. در این صورت لیست آیکون ها همانند نسخه های قبلی  ویندوز ظاهر می شود.
می توانید با کلیک کردن روی پیوند موجود در کادر قسمت سمت چپی پنجره صفحه کنترل از نمای Category به Classic یا برعکس تغییر وضعیت دهید. در صورت نیاز می توانید به صورت دلخواه به عناصر مورد نظر دسترسی پیدا کنید.
به این نکته مهم توجه داشته باشید که صفحه کنترل به طور ساده دسته ای کوچک از برنامه ها را جمع آوری نموده تا از طریق آنها بتوان جنبه های مختلف سیستم کامپیوتر، از محافظ صفحه نمایش گرفته تا چاپگر را پیکربندی نمود. این برنامه ها از یکدیگر مستقل بوده و صفحه کنترل در واقع مرکزی برای دستیابی به آنها می باشد. نماهای مختلف در ویندوز xp در واقع روش هایی برای ملاحظه برنامه های در دسترس و تصمیم گیری در مورد نحوه عمل آنها می باشند.
Accessibility Options
این امکان شما را قادر می سازد تا رفتار کامپیوتر خود را از نظر دسترسی به ورودی/ خروجی برای افراد دارای معلولیت های خاص پیکربندی کنید.
اگر روی آیکون Accessibility Options در صفحه کنترل کلیک دوبله کنید یک پنجره ویژگی ها دارای چندین برگه مختلف ظاهر می شود، که می توانید آن ها را بسته به نیاز پیکربندی کنید.
برگه Keyboard
این برگه به شما امکان می دهد  تا نحوه ورود اطلاعات توسط صفحه کلید به سیستم عامل ویندوز xp را تغییر دهید.
Sticky Keys
امکان    Sticky Keysبرای مواقعی  در نظر گرفته شده است که نتوانید چندین کلید را به طور همزمان فشار دهید.
اما قابلیت Sticky Keys کلیدها را به همدیگر می چسباند به گونه ای که می توانید کلید  CTRL سپس ALT و سپس Del را فشار دهید.
Filter Keys
این امکان بدین منظور در ویندوز xp در نظر گرفته شده است تا به سیستم عامل
در فیلتر کردن کلیدهای فشار داده شده کمک کند.
Toggle Keys
این قابلیت یک امکان ساده است که به سیستم عامل می گوید بت فشار کلیدهای CAPS LOCK، NUM LOCK، SCROLL LOCK تولید صدا کند.
برگه Sound
برگه Sound دارای دو گزینه برای فعال کردن صدا در ویندوز به منظور ارائه کمک می باشد. این برگه، دارای دو کادر کنترلی می باشد.
برگه Display
برگه Display، به شما امکان می دهد تا در صفحه از رنگ هایی با درجه تضاد بالا به منظور سادگی عمل خواندن استفاده کنید.
برگه Mouse
این برگه دارای چند کادر کنترلی برای کنترل اشاره گر ماوس در صفحه نمایش به همراه قسمت متناظر عددی در صفحه کلید می باشد؛ به گونه ای که ضرورتی در استفاده از ماوس وجود نداشته باشد.
برگه  General
آخرین برگه، General است که برخی از گزینه های کنترلی پایه ای را دز زمینه نحوه دسترسی ارائه می کند.
گزینه های در دسترس عبارتند از :
خاموش کردن قابلیت های دسترسی در حالت بیکار، این امکان پس از در نظر گرفتن یک دوره زمانی مشخص برای بیکاری کامپیوتر.
نمایش اخطار به هنگام فعال شدن یک قابلیت
تولید صدا به هنگام فعال شدن یک قابلیت.
آیکون Add Hardware در صفحه کنترل در واقع جادوگری برای نصب دستگاه های پردردسر در کامپیوتر می باشد.
Add Or Remove programs
این قابلیت امکان نصب برنامه های جدید، حذف  برنامه ها و یا حذف اجرا برنامه های نصب شده و نصب و حذف اجزا ویندوز را فراهم می سازد.
Administrative Tools
ویندوز xp شامل  پوشه ای به نام Administrative Tools می باشد. در این پوشه ابزارهای مختلفی را خواهید یافت تا بتوان کامپیوتر دارای ویندوز xp را مدیریت نمود این ابزارها شامل ابزار Management Computer، Performance Monitor می باشند.
Date and Time
آیکون فوق در صفحه کنترل، شما را قادر می سازد تا ساعت سیستم عامل را تنظیم کنید. وقتی که  روی این آیکون کلیک دوبله می شود، می توانید یک رابط ساده شامل یک تقویم نشان دهنده تاریخ فعلی را ملاحظه کنید.
Display
آیکون Display از صفحه کنترل برای پیکربندی میزکار و سایر فاکتورهای صفحه نمایش به شکل دلخواه می باشد.
Folder options
ویندوز xp امکان پیکربندی نمای پوشه ها را فراهم می آورد.
Fonts
پوشه Fonts از صفحه کنترل به طور ساده کلیه قلم های قابل استفاده در کامپیوتر را در خود جای می دهد. وقتی که آن را باز می کنید لیستی از کلیه قلم ها ی در دسترس را مشاهده خواهید کرد.
Game Controllers
این ایکون محلی را برای مدیریت دستگاه های بازی متصل به کامپیوتر از قبیل دسته آتاری فراهم می آورد.
Internet Options
همان طوری که احتمالا حدس زده اید این ایکون برای پیکربندی نزم افزار Internet Explorer  می باشد. می توانید به برگه خصوصیات مشابه آن چه در Internet Explorer است دسترسی پیدا کنید.
Keyboard
این ایکون برای پیکر بندی نحوه عمل صفحه کلید می باشد.
برگه Speed
این برگه برای پیکر بندی سرعت عملکرد کلیدها می باشد. برگه Speed دارای چند گزینه ساده برای تنظیم  سرعت صفحه کلید می باشد.
برگه Hardware
این برگه به طور ساده انواع صفحه کلید های متصل به کامپیوتر را لیست می کند. در اینجا دو دکمه در دسترس می باشند که می توانید از طریق آنها صفحه کلید دارای مشکل را اشکالزدایی نموده یا اینکه روی دکمه properties برای دستیابی به خصوصیات صفحه کلید کلیک کنید.
Mouse
ماوس یک دستگاه ورودی جانبی است که می توانید بوسیله آن به قسمت های مختلفی از ویندوز اشاره و کلیک کنید. ماوس دستگاه ساده ای است اما به طرز عجیبی دارای گزینه های متعدد برای پیکر سازی بوده که با کلیک دوبله کردن روی آیکون Mouse در صفحه  کنترل قابل دسترسی  می باشد.
برگه Buttons مکانی برای تعیین نحوه عمل کلیدها و دکمه های ماوس می باشد.
برگه Pointers
برگه Pointers مکانی برای پیکربندی روش نمایش اشاره گر ماوس در ویندوز xp می باشد.
برگه Pointer Options
برگه بعدی Pointer Options می باشد. این برگه ساده مجموعه ای از کادرهای کنترلی و نوارهای اسلاید را نشان می دهد که می توانید از طریق آنها نحوه حرکت اشاره گر ماوس در طول صفحه را پیکر بندی کنید.
Wheel
در ماوس هایی که از یک چرخ کنترلی به جای دکمه های سکت چپ وراستی استفاده می کنند از این برگه برای تعیین سرعت حرکت چرخ ماوس استفاده      می شود.
برگه Hard Ware
این برگه انواع ماوس های متصل به کامپیوتر را فهرست می کند.
Network Connections
این ایکون برای پیکربندی اجزا شبکه می باشد به گونه ای که ویندوز xp بتواند در یک شبکه محلی یا جهانی کار کند.
Phone and Modem Options
این ایکون امکانی برای مدیریت دستگاه مودم متصل به کامپیوتر می باشد.
Power Options
ویندوز xp به گونه ای تجهیز شده است که با استفاده از شماتیکی قابل پیکربندی بتواند در مصرف برق یا انرژی صرفه جویی  کند. این قابلیت می تواند پس از طی زمانی مشخص پس از بیکاری، مانیتور یا دیسک سخت را به طور اتوماتیک خاموش کند. گزینه Power Oprions  هم چنین از طریق پنجره از طریق پنجره  خصوصیات Display نیز قابل دسترسی بوده .
Printers and Faxes
پوشه Printers به کلیه دستگاه های فاکس یا چاپگر متصل  به کامپیوتر اختصاص داشته و دارای جادوگر سودمندی برای راه اندازی این دستگاه ها می باشد
Regional and Language Options
این ایکون امکانی برای پیکر بندی کامپیوتر در جهت استفاده از نمادهای زبان های مختلف واحد پول و ویژگی های منطقه ای خاص می باشد.
Scanners and Cammeras
با توجه به شهرت اسکنر ها و دربین های دیجیتالی ویندوز xp دارای آیکونی در صفحه کنترل  برای مدیریت این دستگاهها می باشد.
Scheduled Tasks
پوشه Scheduled Tasks شامل چندین جادوگر برای راه اندازی و مدیریت ابزارهای نگهداری مختلف در مورد PC می باشد.
Sound and Audio Devices
این ایکون در واقع مکانی برای پیکر بندی و نحوه راه اندازی اصوات در ویندوز می باشد به گونه ای که  دستگاههای چند رسانه ای و صوتی متصل به کامپیوتر بتوانند به خوبی عمل کنند.
برگه Volume
برگه Volume، همانطور که ملاحظه می شود برای تنظیم حجم صدار کارت صوتی یا سایر دستگاه ها به کار می رود.
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کامپیوتر، انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 دانلود مقاله | انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه