انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ مدیریت

انجام پایان نامه‏ ارشد مدیریت

•    مأموریت:
مأموریت یک صاحب نصف آن است که بر فقر چیره شود، جامعه را در کلیت آن از تهیدستی و فقر رهایی بخشد و برای آن ثروت بیافریند. داد و ستد و تولید تنها به این معنی نیست که فروشگاه ها و کارخانه های یک مؤسسه فنی و پر مایه شود. همه جامعه باید پرثروت و غنی گردد و جامعه برای ثروت خود به پویایی و سرزندگی بازرگانی و صنعت نیاز دارد. تنها در پرتو چنین اوضاعی است که بازرگانیها و کارخانه ها به راستی فزونی می یابند و نیک فرجام می شوند.
می توان با پیروی از سلسله مراتب عمل در مدیریت کیفیت جامع(T.Q.M) شرکت را به صورت یک کارتل بین المللی درآورد.
(کارتل: در صورتی که چند شرکت دارای فعالیت مشابه خواهند در سطح ملی یا بین المللی فعالیت نمایند، در عین حال که هر یک از اعضا استقلال خود را حفظ نمایند و طبق قرار داد در بعضی موارد از مقررات واحد پیروی کنند.)
•    سلسله مراتب عمل در مدیریت کیفیت جامع(T.Q.M)
1- استاندارد کردن مراحل عمل
2- بهبود کیفیت
3- کاهش هزینه
4- بهبود کارایی
5- صرف وقت کمتر
6- قیمت پایین تر
7- کسب اعتبار
8- تسخیر بازار
9- ماندگاری و پایداری در کسب و کار
برای پیشروی و بهبود در کارها می بایستی به اعتقاد من کارکنان خود را راضی نگه داشت، برای این کار می توان طبق اعتقادات(دکونوسوکی ماتسوشیتا) مدیر عامل شرکت ناسیونال عمل کرد:
1- روسیه خدمت در صنعت
2- روحیه انصاف و مروت
3- روحیه همنوایی و همیاری
4- روحیه کوشیدن برای پیشرفت
5- روحیه همسازی با قوانین طبیعی
6- روحیه ادب و فروتنی
7- روحیه سپاس و حق شناسی

•    محصولات و خدمات:
در مورد این محصول و هدف تولید آن و ویژگی های آن با توجه به این که قبلاً در قسمت شرح کسب و کار و اهداف شرح داده شده است، هم اکنون بحث در مورد تعهد است و مجوزهای این شرکت را آغاز می نماییم.
•    برای  اطمینان مشتریان و جلب نظر آنان و همچنین فروش بیشتر محصولات می توان خدمات پس از فروش را به مشتریان ارائه نمود به این نحوه که مثلاً تا کار کرد خودرو تا حد مثلاً 000/10 کیلومتر 3 گارانتی تعمیرات و رفع عیب و نقص را برای خودرو ارائه داد تا هم اطمینان خاطر برای مشتریان از نظر سالم بودن خودرو فراهم گردد و هم فروش بیشتر شود.

•    تهیه مجوز و حقوق قانونی:
برای احداث کارخانه می بایستی طرح خود را به یکی از ادارات ثبت شرکت ها ارائه داده و با واریز 000/40 ریال به شماره حساب سیبا 2171329011009 شعبه ی دارایی تهران که 1204 نزد بانک ملی فرم درخواست خود را تأیید نمود و با انتخاب 5 نام سه بخشی آنرا به اداره ی ثبت شرکت های کل فرستاد و پس از تأیید اقدام به دریافت جوایز از اداره ی صنایع و معادن به شرح زیر نمود.
از آنجایی که محل احداث کارخانه در نجف آباد اصفهان می باشد برای دریافت مجوز می بایستی به خانه ی صنعت و معدن واقع در خ شیخ صدوق- خ- نیکبخت به شماره تلفن      5- 6625504 0311 مراجعه می نمود.
هزینه ی صدور جواز تأسیس به استفاده تبصره(51) قانون بودجه سال 1346 و تصویب نامه شماره ی   هیأت محترم وزیران به میزان 5/0 در هزار سرمایه ثابت طرح و حداکثر معادل یک میلیون ریال(000/000/1) می باشد که به حساب 310 خزانه واریز خواهد گردید و غیر قابل استرداد است.
مراحل صدور جواز تأسیس واحد صنعتی:
1- انجام بررسی، مطالعه و ارزیابی فعالیت صنعتی مورد نظر از سوی سرمایه گذار به منظور انتخاب نوع فعالیت صنعتی و محل اجرا
2- مراجعه به اداره کل صنایع استان مورد نظر برای دریافت پرسشنامه
3- تکمیل پرسشنامه و ارائه ی آن به اداره کل صنایع استان مربوط
4- بررسی پرسشنامه از سوی اداره کل صنایع استان ذیربط
5- برآورد هزینه صدور جواز تأسیس و اعلام آن به متقاضی برای واریز به شماره حساب 310 خزانه به میزان 5/0 در هزار سرمایه ثابت و حداکثر 000/000/1 ریال
6- صدور جواز تأسیس از طرف اداره کل صنایع استان مربوط
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه ارشد مدیریت، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 

سفارش پایان نامه