انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

پایان نامه‏ مدیریت

انجام پایان نامه‏ ارشد مدیریت

 به نام خدا
معرفي كارخانه ايران كاوه سايپا
شركت ايران كاوه (سهامي خاص)
ايران شركت در سال 1380 به طور رسمي تأسيس گرديد كه البته قبلاً به طور غير رسمي فعاليت هايي در سطح محدود با استفاده از اسم سايپا ديزل داشته است) شركت ايران كاوه سايپا در كيلومتر 8 اتوبان كرج قزوين در انتهاي بلوار سها با مساحت 10 هكتار قرار گرفته است. كارخانه شامل دو نگهباني در كنار، دو در شرقي و غربي خود، يك سالن توليد براي تريلرها، يك سالن توليد براي اتاق بارها، يك سالن تزئين به منظور رنگ و نصب چزاغها و سيمكشي و ظريفكاري هاي تريلر و اتاق بار، يك ساختمان اداري، انبار قراضه و يك سالن استراحت و ناهار خوري مي باشد.
در اين كارخانه تعداد 4 نفر پرسنل در حال كار مي باشند كه در يك شيفت كاري به مدت 435 دقيقه در روز به علاوه 95 دقيقه زمان استارحت (60 دقيقه براي ناهار، 20 دقيقه صبحانه و 15 دقيقه تعويض لباس) كار مي كنند.
محصولات اين كارخانه تماماً به سفارش ديزل مي باشند كه شامل تريلر و اتاق بار است. تيراژ توليد كارخانه 6 دستگاه اتاق بار و 6 دستگاه تريلر در روز مي باشد. اين تريلرها و اتاق بارها بعد از تكميل توسط كشاننده در بلوار وسط كارخانه، فضاي باز كنار ساختمان اداري و عمدتاُ روبروي درب غربي كارخانه و خارج از آن نگهداري مي شوند و سپس توسط كشاننده هايي كه از طرف شركت سايپا ديزل فرستاده مي شود از كارخانه خارج مي شوند.
عمده كار اين كارخانه مونتاژ قطعات است و تعداد خيلي كمي از قطعات در خود كارخانه توليد مي شوند. بيشتر مواد اوليه مورد نياز توسط شركت سايپا ديزل تأمين مي شود و ساير قطعات از پيمانكاران خارجي و داخلي خريداري مي شود.
معرفي پروژه:
محصول مورد نظر براي اين پروژه يك شاخة تكامل از شاسي تريلر كفي دو منظوره مي باشد كه كلاً شامل 14 قطعه و 32 فرآيند عملياتي مي باشد. تمامي مشخصات قطعات به كار رفته و مواد اوليه در بخشهاي بعدي پروژه به طور كامل توضيح داده شده. همينطور شرح عمليات و فرآيندهايي كه در طي توليد اين محصول شكل ميگيرند.
در اين قسمت يك توضيح كلي در مورد خط توليد تريلر كفي سه محور دو منظوره ارائه مي شود:
سيستم توليد در اين سالن به صورت توليد محصولي يا خطي مي باشد:
سيستم توليد در اين سالن به صورت توليد محصولي يا خطي مي باشد كه 9 استگاه اصلي كاري دارد كه به صورت زير در سالن قرار گرفته اند.
بعد از تكميل چهارچوب تريلرها و نصب چرخها و جكهاي مخصوص آنها از درب شرقي سالن توليد خارج شده و به سالن تزئين فرستاده مي شوند كار تكميل يك شاخه شاسي در ايستگاه 1 و 2 انجام مي شود كه مركز اصلي اين پروژه روي ايستگاه 2 مي باشد.

شرح عمليات
شرح كل عمليات به اين صورت است كه ابتدا باله بالا در ايستگاه شمارة 1 تكميل شده و سپس باله شماره 1 را به كنار فيكسچر اصلي كه ايستگاه 2 مي باشد) برده و كنار ساير قطعات كه از انبار مواد اوليه آورده شده اند قرار مي گيرد. پس مابقي عمليات در ايستگاه شمارة 2 انجام مي شود.
ايستگاه 1:
اول بالة بالايي شمارة 1 توسط 3 اپراتور و جرثقيل روي پايه قرار مي گيرد پس بالة بالايي 3 توسط يك اپراتور در كنار آن قرار گرفته و خالجوش روي آن زده مي شود. پس دو باله به هم جوش داده شده و عمليات فرزكاري (براي صاف كردن جوشي) انجام مي شود. سپس كل بالة بالايي توسط جرثقيل و 13 اپراتور از روي پايه برداشته شده و در كنار فيكسچر ايستگاه شمارة 2 انبار مي شود. اين ايستگاه جمعاً 3 نفر كارگر دارد.
ايستگاه 2:
در اين ايستگاه 8 نفر كارگر و يك سرپرست مشغول به كار مي باشند. يك فيكسچر بزرگ و اصلي كه يك دستگاه جوش پودري(يا ليزري) روي آن سوار شده. دو عدد دستگاه جوش معمولي(صنعتي) و يك فيكسچر ابتدايي ساده و كوچك براي نگه داشتن براكت هاي تيغه اي در محل و فاصلةمناسب از يكديگر ، 2 عدد پتك كوچك، 1 پتك بزرگ و ساير ابزار مانند:مينگ جوشكاري، گونيا و كل ابزار و ماشين آلات اين ايستگاه مي باشند به علاوه يك جرثقيل سقفي نيز در اختيار اين ايستگاه ما ايستگاه قبلي وايستگاه بعد آن است.
ترتيب قرار گرفتن قطعات انبار شده در كنار پايه، روي فيكسچر به صورت زير است.
1-بالة بالايي (توسط 3 نفر و جرثقيل)
2-بالة پايين 1(توس 2 نفر)
3-جان 1(توسط 2 نفر)
4-جان 2(توسط 1 نفر)
5-بالة پايين 3(توسط 3 نفر و جرثقيل)
6-جان 4(توسط 2 نفر)
بعد از قرار دادن قزعات به ترتيب ذكر شده، 2 اپراتور وظيفة تنظيمات كلي و محكم كردن فيكسچر را بر عهدهدارند. سپس سه اپراتور كل شاسي را تنظيم كرده و خالجوشهايي را به عنوان نگهدارنده براي جوشكاري اصلي روي سرتاسر شاسي ايجاد مي كنند. در اين مرحله بالة پايين 1 و 3 به همديگر جوش داده مي شوند( دو باله به صورتي قرار مي گيرند كه تقريباً از آنها روي هم باشد تا استحكام بيشتري به شاسي دهد) بعد از آن اپراتور متخصص دستگاه جوش پودري شروع به بازرسي و آماده سازي و تنظيم دستگاه و شاسي براي شروع جوش كاري سراسري شاسي مي كند. كار دو اپراتور بر روي دستگاه جوش جمع آوري كرده و براي استفادة مجدد با سرند قسمتهاي استفاده شده آن را جداسازي مي كند.
به موازات انجام جوش ليزري فرآيندهاي ديگري نيز به طور موازي انجام مي گيرد. بعد از جوشكاري حدوداً 3 متر از ابتداي شاسي (كه تقريباً 4 دقيقه طول مي كشد) قسمت mm10 ابتدايي شاسي كه نمي توان آن را با دستگاه جوش ليزري جوش داد توسط يك اپراتور و دستگاه جوش دستي جوش داده مي شود.
سپس تقويت 3، براكت پيه توقف، براكت هاي تيغه اي (كه قبلاً روي فيكسچر نصب شده اند)، تقويت 2 و تقويت 1 به ترتيب گفته شده جوش داده مي شوند. در آخر شانه شاسي تكميل شده جهت قرار گرفتن در قالب توسط3 نفر اپراتور و جرثقيل سقفي به كنار ايستگاه بعدي منتقل مي شد.
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه ارشد مدیریت، انجام پایان نامه، پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 

سفارش پایان نامه