انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

انجام پایان نامه|تجارت الکترونیک 42 ص

فهرست مطالب

مقدمه    2
تجارت الكترونيك چيست    3
چه عاملی باعث انقلاب تجارت الکترونیکی می شود؟    4
چه كسي الكترونيك را در تجارت وارد كرد؟    13
شركت مجازي تعريف شده    16
قانون 9 : دارايي‌هايتان را مانند توانايي‌هايتان به كار بگيريد    21
بانک های الکترونیکی    24
ارزيابي عملكرد كارمندان مجازي شما :    29
بازاريابي خارجي و پيشرفت از چه اهميتي برخوردارند؟    32
همگرايي و تجارت الکترونيکي:    36
 
مقدمه
فناوری تجارت الکترونیکی با سرعت سرسام آوری در حال تغییر و پیشرفت است و اقتصاد جدید بسرعت جایگزین اقتصاد فعلی می شود.
هدف از تجارت الکترونیکی دستیابی به کالا با سرعت بیشتر، قیمت ارزانتر و کیفیت برتر است. مردم در قرن 21 با یک تغییر اساسی در فرهنگ مصرف مواجه خواهند شد همچنانکه مراکز بزرگ خرید در دهه های 70 و 80 انقلابی را ایجاد کردند، تجارت الکترونیکی نیز باعث بوجود آمدن یک انقلاب دیگر خواهد شد.
درک صحیح از تکنولوژی می تواند کلید ورود به بازار تجارت الکترونیکی شود. مهمترین نکته در امر مدیریت منابع این است که افراد رده بالای سازمان تجارت الکترونیکی را درک کنند . این درک صحیح شما را قادر به حفظ پول خود کرده و دردسرهایتان را کاهش می دهد.
در این تحقیق مفهوم تجارت الکترونیکی و عاملی که منجر به انقلاب تجارت الکترونیکی می شود تشریح خواهد شد . بررسی امکاناتی که باعث پیوستن شرکت شما به بازار جهانی الکترونیکی می شود و همچنین نحوه انتشار سهام و نحوه سرمایه گذاری و روشهای تأسیس شرکت مجازی، قوانین جنگل تجارت الکترونیکی و معرفی مین های آن و نحوه دوری از آنها به تفضیل بحث می شود امید است این بتواند در معرفی و شناخت تجارت الکترونیکی و همچنین نحوه ورود و فعالیت در بازار تجارت الکترونیکی قدم مثبتی بردارد.
لازم است از زحمات خانمها لی لی رضازاده، سمیه فتحعلیخانی و مهسا مهبد که مرا در این امر یاری نمودند تشکر نمایم.

تجارت الکترونیکی چیست؟
در بخش اول ما به تشریح مفهوم تجارت الکترونیکی و عاملی که منجر به انقلاب تجارت الکترونیکی می شود می پردازیم. ما به تجزیه و تحلیل عواملی که مشارکت اینترنتی را به میزان قابل توجهی افزایش داده (و بازار عرضه و تقاضا را به حالت موازنه رسانده است)
می پردازیم و امکاناتی را که جهت پیوستن شرکت شما به بازار جهانی تجارت الکترونیکی از طریق اینترنت وجود دارد فرا روی شما قرار
می دهیم.
ما مروری داریم بر اینکه تجارت الکترونیکی چیست و کدام
بخش های آن وابسته به اینترنت می باشد. هر چند تجارت الکترونیکی بسیار فراتر از اینترنت است که ما آن را توضیح خواهیم داد. همچنین در این بخش شما در می یابید که یک شرکت مجازی چیست (البته اگر از قبل ندانید!) و شما چگونه قادر به تأسیس آن و یا تبدیل شرکت فعلی خود به یک شرکت مجازی هستید. ما در مورد مفهوم «ابربرنامه» و نقش آن در تجارت نوین الکترونیکی . شما و دامهایی که در دنیای «ابربرنامه» بر سر راه شما قرار دارد نیز بحث خواهیم کرد.
ودر آخرین بخش، شما را با بعضی از قانون های جنگل تجارت الکترونیکی و همچنین با برخی از مین های زمینی و نحوه اجتناب از آنها آشنا می کنیم.

چه عاملی باعث انقلاب تجارت الکترونیکی می شود؟
دسترسی جهانی
منافع سرشاری که اینترنت فراهم می آورد تنها به خاطر توانایی آن جهت برقراری ارتباط جهانی نیست. اینترنت سود سرشاری عاید
می کند(همان انبوه هواداران) به خاطر طبیعت و سرشت جهانی ای که دارد، کشورها و دولت ها، تجار و مردمسراسر جهان در دامی افتاده اند که قبلا در انحصار آمریکایی ها بود. اینترنت کوچک گذشته به شبکه ای جهانی تبدیل شده که قادر است با بیش از 100 میلیون نفر ارتباط برقرار کند و این دسترسی جهانی باعث شده است که اینترنت نه تنها به عنوان یک سرویس دهنده سودمند بلکه پیش از هر چیز به عنوان یک ابزار اطلاعات دهنده بسیار ارزشمند مطرح می شود.
امروزه هر کسی تقریباً در هر کشوری می تواند از این فرآیند جهانی ارتباطی جهت دلایل شخصی یا شغلی سود ببرد . این توانایی جهت برقراری ارتباط درست و آنی که توسط پیک های خدماتی جهانی که جهت ارسال محصولات در دسترس هستند تکمیل شده است به تحقق مفهوم یک شرکت جهانی بودن کمک بسیاری کرده است. در حقیقت هر شرکتی که در اینترنت باشد یک شرکت جهانی است. رشد روزافزون فناوری در سطح جهان به این معناست که بایستی مرزهای جغرافیایی تجارت از بین برود تا قادر به همپایی با رشد نامحدود اقتصادی ناشی از اینترنت باشد. توانایی موجود جهت تبدیل شغلمان به یک شغل جهانی توسط فناوری روز بدین معناست که تمام دنیا بایستی جهت بقا و رقابت در عرصه جهانی رشد روزافزون فناوری را بپذیرد و از آن استقبال کند.


شرکای جهانی:
امتیازدیگری که فرآیند جهانی شدن به دست می دهد امکان شریک شدن دو شغل در دو نقطه مختلف دنیاست و این امتیازی است برای سازمان هایی که اکنون می توانند مستقیما با کمپانی های کارپرداز سراسر دنیا تماس بگیرند و مایحتاج خود را با قیمت کمتر و مسیر بهتری دریافت نمایند . به عنوان مثال یک تولید کننده پوشاک قادر است مستقیما به جای تماس با توزیع کننده با تولید کننده اصلی تماس بگیرد و هزینه کمتری بپردازد. شرکت هایی که به روش های سابق خود ادامه می دهند ناگریز از پرداخت هزینه بیشتر نسبت به همکاران خود که از تکنولوژی روز بهره می برند هستند. امتیاز مالکیت انحصاری نیز در هجوم محصولاتی مشابه اصل رنگ می بازد. به ثبت رساندن یک محصول اگر چه ممکن است معیار اصل بودن آنباشد. اما بقا ان را تضمین نمی کند. فرصت ها و راهکارها پایان ناپذیر به نظر می رسند. خرید و فروش بین المللی توزیع در سطح جهان، شریک شدن برون مرزی و تولیدات عرضه شده در اینترنت تنها برخی از فرصت های به دست آمده از راه تجارت الکترونیکی است. توانایی تجار الکترونیکی جهت برقراری ارتباط مستقیم با دفاترشان در سنگاپور، لندن و سانفرانسیسکو به طور همزمان و به راه های گوناگون اختیار و فرصتی است که در دسترس شرکت های سنتی نیست. این امتیازها شامل مدیریت جزیی کم هزینه تر ، مخارج پایین تر مسافرتی و تشریک مساعی بسیار سریع تر در اجرای فرامین صادره از مرکز است.

صرف هزینه کمتر در معاملات
تجارت الکترونیکی این فرصت را در اختیار سازمان های مدرن قرار می دهد که با ایجاد ساختار هایی هزینه سنتی معاملات خود را برای هر آنچه که ممکن است در صدد فروش آن باشند تقلیل دهند . اگر چه هر نوع اطلاعی از طریق الکترونیکی قابل ارسال نیست اما برخی از مشاغل مایلند که حتی با تحمل این قیود با سود جستن از برنامه های آماده به کار (Online) عملیات روزانه کاری خود را بهبود بخشند. کاستن از هزینه های تجاری تنها یکی از امتیازات متنوع تکنولوژی است، از وظایف ساده ای مانند پذیرش سفارشات مستقیم گرفته تا وظایف پیچیده ای مانند تقبل پیشرفته کردن تمامی نهادهای یک سازمان بزرگ چندملیتی از طریق زنجیره کارگزارانش. کامپیوتر ها مشاغل را قادر می سازند که مراحل اجرایی را بسیار سریع تر از عامل انسانی به انجام برسانند. این معنا قابل تعمیم به مواردی که از کامپیوتر هم کار چندانی ساخته نیست می باشد از قبیل توسعه ، خرید و فروش و مدیریت . استفاده از کامپیوتر در این زمینه ها هم باعث تقلیل چشمگیر هزینه های سنتی از طریق کاستن از هزینه های محلی یا مخارج تک تک معاملات می شود.
اینترنت هم چنین این را در اختیار شرکت ها و اشخاص قرار میدهد که نحوه اداره شغل خود را کاملا عوض کنند و به آنها اجازه می دهد که اطلاعات و برنامه ها را Online کرده و با گستره وسیعی از شرکا در ارتباط بوده و ارزش و اعتبار و کارکرد شرکتشان را بالا ببرند. به آن ها این موقعیت را می دهد که مجمع با ارزشی بوجود بیاورند که عضویت در آن بسیار گرانبها باشد. اندازه انجمن عامل بالقوه ای است جهت جلب تبلیغات، ارتباط با سایت های خرید و فروش Online به جای حق العمل کاری یا ایجاد حلقه های ارتباطی مستقیم با سایر وب سایت ها به جای پرداخت های جزئی یا رد و بدل کردن ترافیک البته تجارت نمونه و هدف نهایی از آن این است که با ارائه برنامه های جدید صدر شبکه قرار گرفته و به موقعیت ایجاداستانداردهای تکنولوژی برسند.

منافع حاصل از تجارت الکترونیکی
منافع مرتب بر مجهز نمودن شرکت به ابزارهای جدید و یا ایجاد یک شرکت جدید شگفت انگیز می باشد، این منافع شامل موارد زیر است:
دستیابی به یک بازار سریعا رشد یابنده که جمعیتی بیش از 100 میلیون نفر را در بر دارد.
وضعیت کنونی تکنولوژی که شما را قادر می سازد به شیوه های جدید پیغامهایتان را مبادله نمایید و یا به تصورات خود تحقق بخشید.
برقراری ارتباطات آنی با هر نقطه از دنیا بدون تقبل هزینه
تماس های راه دور.
امکان بالقوه و عظیم ارتباط با کاربران در خانه هایشان و انجام معاملات دو جانبه بدون پرداخت هیچ نوع هزینه ای.
کمپانی های پیشتاز انقلاب تجارت الکترونیکی صرفنظر از نوع فعالیتشان و صنعتی که عرضه میکنند در هزاره جدید موفق خواهند بود و سهامداران آنها نیز پاداش فراوانی دریافت خواهند کرد. البته تنها تکلیفی که پیش رو دارید این نیست که کامپیوترهای خودتان را در حد سریع ترین نوع عرضه شده آن ارتقاء دهید بلکه مسئله اصلی اخذ یک سری تصمیمات حیاتی می باشد که ممکن است سازمان شما را موفق و یا ورشکسته کند. نکته مشخص و بارز این است که صبر کردن و به Tesco Direct  یا Amazon اجازه قبضه بازار را دادن اندیشه معقول و منطقی ای نیست. پس یا بدوید و با عوض کردن محل کمپانی خودتان پنهان شوید و یا شمشیر مجازی خود را از نیام بیرون بکشید و به جنگ رقبای الکترونیکی خود بروید.

آخرین حد پیشرفت تسخیر آسمان هاست: ارزش گذاری بازار اینترنت
چگونه به روش اینترنت پول به دست بیاوریم
فرض کنید شما وب سایتی را به وجود بیاورید و پس از پیشرفت آن در اینترنت شروع به ایجاد ترافیک کنید. تیراژ روزنامه را به یاد دارید؟ خوب به طور کلی یک سایت ساده متصل به اینترنت در اولین ماه های شروع فعالیتش اغلب هزار ها بازدید کننده خواهد داشت. حال تصورش را بکنید که درآمد حاصله از پخش آگهی برای سطح ترافیکی میلیونی چه میزان خواهد بود. آمازون ماهیانه 12 میلیون بازدید کننده یا hits دارد و یاهو (yahoo)  ، 65 میلیون . این فرصت مغتنمی برای شرکتی است که می خواهد آگهی او را پخش کنند. در عین حال
هزینه ای که آمازون برای تولید و پخش آگهی می کند در مقایسه با تولید یک روزنامه کدام یک را برای سرمایه گذاری انتخاب می کردید و چه ارزشی برای سهام آنها قائل بودید؟ نمونه های اصلی فروشندگان سهام در اینترنت یا IPO  ها ، مانند یاهو و آمازون ، دارای آشفته بازاری هستند که راکد نشده و اندک ضرباتی دارد. ارائه صورت وضعیت مالی این شرکت ها زمانی که سرمایه گذاران از ارزش سهام آنها سئوال می کنند کار مشکلی است؟ آیا شرکتی که سالیانه میلیون ها پوند ازدست می دهد هیچگاه قادربه کسب نقدینه ای جهت رشد و گسترش می باشد؟
متورم کردن بازار با سهام ارزشمند:
هنگامی که شرکتی اقدام به انتشار اوراق سهام نماید و اسطه ها و یا شرکت های مشاور (nomads) سعی می کنند هنگامی که سهام به بازار عرضه می شود قیمتی برای هر سهم تعیین کنند و این قیمت بستگی به ارزش هایی دارد که از نظر واسطه ها موجبات فروش سهام را فراهم می سازند ، وقتی که سهام به بازار عرضه می شود واسطه ها سهم خود را از سهام گرفته  و آن را قبل از همه به بهترین موسسات سرمایه گذاری خود می فروشند که آنها نیز ممکن است سهام خریداری شده را مجددا به بازار عرضه کنند. به این دلیل است که برخی از IPO ها سهامشان با قیمتی بیشتر از قیمت اولیه در دسترس بازار قرار می گیرد. دومین دلیل افزایش سهام پس از عرضه افزایش تقاضا به علت موفقیت گذاشته است. سهام عرضه شده در گذشته توسط یاهو و آمازون به عنوان مثال رشد قابل قبولی داشته است. هنگامی که از جیوز بپرس در آمریکا عرضه شد قیمت هر سهم آن از 14 دلار تنها در یک روز به 77 دلار رسید که البته بعدها تنزل کرد. چنین افزایش قیمت هایی در نرخ سهام سود سرشاری در کوتاه مدت عاید تجار می کند. این سود سرشار هم توجه سرمایه گذاران فصلی و هم سرمایه گذران مبتدی را به خود جلب می کند که باعث افزایش هر چه بیشتر قیمت سهام با توجه به ترافیک موجود می شود.

درک تجارت الکترونیکی قادر است پول شما را حفظ کند و دردسرهایتان را برطرف سازد:
بالا بردن توانايي و قابليت فعاليتهاي حاضر شما نياز به دركي عميق از برنامه‌هاي موجود در تجارت جهاني دارد كه مي‌تواند حافظ منافع شما باشد. شما بايد نحوه عملكرد هر تكنولوژي نوين و تأثير آن بر فرآيند فعالتي خودتان را بخوبي درك كنيد. بعنوان مثال بسياري از سازمانها، سرويس دهنده‌هايي در شبكه خود نصب كرده‌اند كه به كاربران اجازه مي‌دهد با استفاده از مودم مشترك و يا ساير انواع ارتباط اشتراكي به اينترنت وصل شوند. مديران اجرايي به خوبي دريافته‌اند كه دسترسي به اطلاعات موجود در وب جهت نوآوري در فعاليتهاي اجرايي بسيار حياتي است. اما آنچه انتظارش را نداشتند اين بود كه كارمندانش ميزان قابل توجهي از زمان كار را با هزينه شركت به گشت و گذار در اينترنت اختصاص دهند.
كمپاني موفقي كه در بازار خرده فروشي اينترنت وارد شده فروشگاههاي زنجيره‌اي Texo است كه بر طبق گزارشات بيش از 125 ميليون پوند درآمد دارد. (تصوير 3‚1)
مثال ديگري از كاربرد فناوري استفاده از ويدئويي اينترنتي جهت ملاقاتهاي online است. شركتها به اين نتيجه رسيدند كه تكنولوژي ويدئويي مي‌تواند ارتباط بين كارمندان را بالا ببرد.

 
انجام پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 


سفارش پایان نامه