انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

اطلاعیه مهم
سایت مشاوران تهران باتوجه به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ ۳۰ ام مرداد ماه سال ۹۶ تمام فعالیتهای خود را به صورت کامل پایان داده است و دیگر هیچ گونه فعالیتی در زمینه پایان نامه، مقاله، ترجمه، چاپ کتاب و حتی تدریس خصوصی و آموزش نرم افزار ندارد، لذا خواهشمند هستیم تحت هیچ شرایطی درخواستی برای انجام امور مشروحه نداشته باشید و همچنین تمام مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را بما سپردند فقط میتوانند توسط ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
جهت کنسل نمودن کار و عودت هزینه حداکثر تا آخر شهریور سال ۹۶ با ما درارتباط باشند بدیهی است بعد از این تاریخ هیچ ایمیلی پاسخ داده نخواهد شد و همچنین در تاریخ ۹۶/۰۵/۳۰ محل موسسه تخلیه و تمامی خطوط ثابت و همراه واگذار شده است.
با احترام مشاوران تهران

 پایان نامه 

انجام پایان نامه| افزایش بهره‌وری شخصی و مدیریت استرس 44 ص

افزایش بهره‌وری شخصی و مدیریت استرس
جنیفر جانسن حالا یک استراتژیت برای شرکت جانسن در سانتاکلوز کالیفرنیاست. جانس می‌گوید من حدود 15 سال یک مبارز شرکت بودم. وقتی برای اولین بار دانشگاه را ترک کردم، بلافاصله در اولین شغلم در ناول وافتح در پروو اتاه به مدت 80 ساعت شروع به کار کردم. او بعنوان یک ویراستار 22 ساله یک خبرنامه خانگی شرکت را به یک مجله مشتری پسند بین المللی تبدیل کرد که ناول در سه سال اخیر به شرکت مک گروهیل 10 میلیون دلار فروخته بود. جانسن شبهایی را به یاد می‌آورد که تا ساعت 2 بعد از نصف شب در اداره می‌ماند و صبح روز بعد ساعت 8 در سرکارش حاضر می‌شد. او می‌گوید من فکر می‌کنم این تلاش‌ها یعنی اینکه من دین خود را به زندگیم ادا کردم و این نتیجه آن باعث پیشرفت آهنگ حرکت من در زندگیم شد. بعد از اینکه او یک شغل دیگر در موسسه دیگری گرفت ازدواج کرد و صاحب فرزندانی شد، اما اوضاع داشت دگرگون می‌شد. او 19 ماه پیش را وقتی که زندگی و کارش باهم تداخل پیدا کردند را خوب به یاد می‌آورد. همسرش، اسکات که یکی از روسای سه شرکت بازاریابی بین المللی بود و در حال سفر برگشت از ژاپن بود. برنامه این بود که من بچه‌ها در فرودگاه به او بسپارم و من سپس بلیط هواپیما برای سواحل شرق بگیرم و بروم. هواپیما همسرم 20 دقیقه تاخیر داشت. به محض اینکه او رسید بچه‌ها را‌به او‌سپردم و‌به سرعت هواپیمای خود را گرفتم و چمدان‌هایم را به سرعت به دنبالم می‌کشاندم. در پرواز در حالیکه بشدت خسته بود، جانسن خودش فهمید که نامه استعفا بنویسد. او می‌گوید: در حالیکه این نامه را می‌نویسم خنده تلخی می‌کند زیرا روشن است که چه قدر من مورد نیاز شما هستم. جانسن سپس از شرکت خودش شروع می‌کند یک سازمان بازاریابی واقعی که یک 17 نفر پیمانکار دارد که بیشتر خانم سراسر شور هستند. بیشتر آنها در موقعیت بسیار سخت بودند که بین زندگی‌شان بطوریکه جانسن است تعادل برقرار کنند. جانسن می‌گوید من زنان بسیاری را دیدم که مجبور بودند بین کارشان و مراقبت از خانواده یکی را انتخاب کنند زیرا شرکت آنها قابل انعطاف و تغییر نبود. من دنیایی را می‌بینم که کارمندان بعد از اینکه خودشان را با کارشان تطبیق دادند مجبورند که دوباره زندگی خود را با کار خود تنظیم کنند و کار آنها همه چیز آنها را تعیین می‌کند. مبارز قبلی شرکت فقط توضیح می‌دهد، کسی که کارش را در شرکت شروع کرده بود، ارتباط بین عادتهای کاری و استرس را نشان می‌دهد. وقتی کارش طاقت فرسا می‌شود، سطح استرس او به حدی بالا می‌رود که به مرز سوختن و انفجار می‌رسد. تنها با دادن مرحله بنیادی از عوض کردن شغل‌ها او می‌تواند از موقعیت استرس زا نجات پیدا کند. زنان دیگری نیز با این مشکل که کارشان طاقت فرسا مواجه‌اند مگر اینکه عادتهای کاری خوب و درست و مدیریت زمان را برای اینکه کار را در زمان کمتری انجام دهند، توسعه و بهبود بخشند. در این بخش ما روشهایی را برای هم بهبود بهره‌وری و هم بهبود مدیریت استرس توضیح می‌دهیم زیرا این دو به تغذیه و سلامت مربوط می‌شدند.
اگر شما خوب سازماندهی کنید، شما از بسیاری از استرس‌ها و منفی که ریشه‌ها در آن از احساساتی که شما از کارتان و از کنترل خارج شدن زندگیتان است اجتناب می‌کنید. اگر سطح استرس شما در سطح خوبی باشد می‌توانند بهتر روی کارتان تمرکز کنید و خلاق و بارور شوید. تاکید بخش آخر این کتاب مدیریت خودتان است نه مدیریت دیگران یا مدیریت شغل دیگران اگر شما کارتان را تحت کنترل و مدیریت استرس درنیاورید، بعید به نظر می‌رسد که بتوانید مدیر موثر و رهبری کارآمد شوید.
- بهبود عادتهای کاری و مدیریت زمان
بهره‌وری شخصی بالا‌منجر به‌نتایج مثبت مثل درآمد بالا، مسئولیت بیشتر و تشخیص می‌شود. علاوه بر این، در عصر خطی و کوچک کردن کاربرد اساس تحکیم شرکت، تقاضا برای بهره‌وری بیشتر بین کارکنان مدیر بالاتر نمی‌رود. بالا بردن بهره‌وری مثل طراحان روزانه در حال فروش در یک میزان ثبت شده است. بهره‌وری شغلی بالا مهم است زیرا به شما این اجازه را می‌دهد که وقت بیشتری برای زندگی شخصی‌تان داشته باشید. بعلاوه بهره‌وری بالا به کاهش استرس ایجاد شده وقتی که فشار کاری از کنترل خارج می‌شود کمک می‌کند. در‌اینجا ما‌بهبود بهره‌وری بوسیله‌بهبود عادتهای کاری و مدیریت زمان را توضیح می‌دهیم. در بخش آینده بهبود بهره‌وری از منظر کاهش طفره رفتن از کار برداشت می‌شود.
توسعه یک ماموریت یا رسالت، اهداف و یک حسن اخلاقی قوی کاری برای شروع کار یعنی سازماندهی بهتر و بهره‌وری شخصی لازم است که شخص موردنظر یک هدف و ارزشهایی را داشته باشد. فرض کنید که شخصی می‌گوید: ماموریت من در زندگی رئیس یک اداره مهم شدن، همسر و والدین مفید بودن است. این ماموریت به عنوان یک قطب‌نما فعالیتهای شخص را جهت می‌دهد که به سمت توسعه شهرت که منجر به پیشرفت در ریاست او می‌شود کمک می‌کند. اهداف خیلی مشخص‌تر و مهم‌تر از ماموریت‌ها هستند و ماموریت‌ها را حمایت می‌کنند اما تاثیر آنها یکی است برای مثال شخصی که به سوالها جواب می‌دهد باید هدف برای خود تعیین کند که وقتی 75 سوال از مشتری‌های مختلف مطرح می‌شود و این سوالها در اینترنت جمع شده بتواند در پایان روز جواب بدهد. انجام این حجم کار در امروز گام دیگری است به سمت پیشرفت و ترقی در سرپرست شدن. اخلاق شغلی نیز ارتباط نزدیکی با بوجود آوردن اهداف دارد. یک شرکت به شان و ارزش اعتقاد دارد. پرورش دادن یک حسن اخلاقی قوی کاری حتی بیشتر از اهداف می‌توان بهره‌وری بوجود آورد. این کار منجر به عادتهای کاری خوب می‌شود اما مستلزم ایجاد تعهد در کیفیت بالا نمی‌شود. یک شخصی با اخلاق شغلی قوی به کیفیت فکر می‌کند و باعث بالا رفتن انگیزه می‌شود و از فعالیتهایی که باعث هدر رفتن وقت می‌شود می‌کاهد.
 
- محل کارتان را تمیز کنید و کارهایتان را دسته بندی کنید
گاهی اوقات افراد ناکارا می‌شود زیرا محل کار آنها آشفته و بهم خورده است. آنها وقتشان را برای پیدا کردن چیزهایی تلف می‌کنند و اوراق مهم را نادیده می‌گیرند. بنابراین برای بهره‌وری بیشتر، محل کارتان را تمیز کنید و کارهایی که نیاز به انجام شده دارد دسته بندی کنید. تمیز کردن محل کار شامل چمدان‌ها، فایلهای شمار، تلفن، درایو هارد دیسک و فایل ایمیل‌هایتان است. داشتن انبوهی از ایمیل‌ها که در اینباکس، سنت و دیلیت فایلها وجود دارد با دسته بندی کردن آنها منجر به جستجوی سریع شما برای ورود یک ایمیل جدید می‌شود. تمیز کردن لیست ایمیل هم مهم است. یعنی حذف اوراق و ایمیل‌هایی که دیگر ارزشی ندارد. این یک حرکت بر علیه spam (ایمیل‌های ناشناس است).
- آماده کردن یک لیست طولانی و تعیین اولویت‌ها
یک لیست شلوغ و طولانی در مرکز در سیستم مدیریت زمان قرار دارد. بعلاوه برای نوشتن کارهایی که شما نیاز دارید، تعیین اولویت‌ها برای آنها مهم است. یک طبقه بندی ساده مثل اولویت بالا در مقابل اولویت پایین، برای بیشتر مردم خوب کار می‌کند. در کل توجه کنید که اولویت بالا قبل از اولویت پایین انجام می‌شود. چیزهای مهمی در هر شغلی وجود دارد که انجام شود که بعضی از آیتم‌های اولویت پایین که هرگز انجام نمی‌شود. یک لیستی از کارهایتان در تقویم یا یک جدول بزرگ در کامپیوتر درست کنید. ممکن است فایل پردازش لغت بس باشد اما نرم افزار پیشرفته برای برنامه ریزی هم موجود می‌باشد. یادداشتهای کوچک روی کاغذ در جاهای مختلف گمراه کننده هستند و تمایل دارند در جای عوضی گذاشته شوند. بیشترین کارمندان مروزه از برنامه ریزان روزانه برای کمک مثل لیست شلوغ و طولانی استفاده می‌کنند. برنامه ریزان و طراحان معمولا روز را به قطعات 15 دقیقه‌ای تقسیم می‌کنند و همچنین و اتاقی را برای لیست شلوغ و طولانی قرار می‌دهند. بعضی از سیستم‌های برنامه ریزی در ارتباط با یک ماموریت شخصی هستند بنابراین یک انگیزه بالا برای انجام کارها می‌دهد. اینکه چطور سیستم لیست شلوغ و پر ازدحام یکپارچه را بوجود می‌آورد مهم نیست، این بهره‌وری را تقویت نمی‌کند مگر اینکه آیتم‌هایی که اشاره شد بارها تکرار شوند. یک استثنا این است که بعضی از انسانهایی که خوب سازماندهی شده‌اند نقشه لیست را در ذهن خود مجسم می‌کنند. وقتی در طول روز کار می‌کنند طبق لیست خود کار می‌کنند. مواظب کارهای کوچک و آسان لیست مثل تعویض خودکار که یک ارزش پنهانی دارد باشید. این تمایل به راحتی دارد زیرا به شما حس بالا رفتن انجام دادن حداقل یک کار در لیست شما را می‌دهد همچنین انجام کارهای کوچک به کاهش استرس شما کمک می‌کند.
- کارتان را ساده و موثر کنید
مهمترین عادت کاری جدید و اصول مدیریت ساده کردن کار است یعنی حرف کارهای دارای‌ارزش کم و تمرکز روی فعالیتهایی که ارزش را برای مشتری‌ها افزوده می‌کند. برای ساده کردن کار توجه کنید که آیا رویه کاری، یادداشت، گزارش، جلسات یا فعالیت تشریفاتی ارزش و اعتباری به شرکت می‌دهد یا خیر. جلسات خوردن ناهار گروهی در بیرون از اداره باید به نصف کاهش یابد. به کارمندان وقت بیشتری بدهید که کارهای ضروری خود را انجام دهند. مثال دیگری از ساده و موثر کردن کار کاهش تعداد کارتهای تعطیلات که در ارتباط با کار فرستاده می‌شده است. چطور تکلیف مدرسه را انجام می‌دهد؟ ساده کردن کار یک فعالیت ثمر بخش است زیرا هر شرکتی کارهای دارای ارزش پایین دارد که می‌تواند حذف شود. گاهی اوقات این کارهای بی ارزش کهنه و بی استفاده شده‌اند و بر طبق نظر مشاور جودیت برد و یک تا چند سال پیش کارمندان IBM باید فعالیتها را انجام دهند که برچسب phone mail police داشت. این کار نیاز داشت شماره تلفن کار را که اطمینان حاصل می‌شود که صدای پیغام ایمیل مطابقت با صدای IBM دارد را فرا می‌خواند. انصاف داشته باشید که تمام ایمیل‌های تلقنی پلیسی بدون ارزش نبودند. کارمندانی که وظیفه پاسخ به ایمیل‌ها را داشتند که صدای خوبی در این زمینه نداشتند از سازمان حرفه‌ای مثل IBM بیرون رفتند. WOL- Mart شرکت دیگری است که در پی حذف کارهایی با ارزش پایین است. کارمندان می‌گویند اگر شما کاری را که فکر می‌کنید بدرد نخور است اجازه دارید که انجام ندهید. اگر از شما بپرسند که چرا کارتان را انجام نمی‌دهید شما یک هفته فرصت دارید که دو پله از رئیستان بالاتر بروید و توضیح دهید که چرا این کار را انجام نداده‌اید؟
 
- کار کنید با آهنگ حرکت یکنواخت
اگر چه نمایش مهیج از انرژی موثر است، کارگران یکنواخت و ثابت تمایل به بهره‌ور بودن در دراز مدت را دارند. جهش کارمندان مشکلات زیادی را برای مدیریت بوجود می‌آورد. جهش ناگهانی دانش آموز در وقت امتحان یا وقتی که ورقش تمام می‌شود باعث آشفتگی می‌شود. مدیرانی که روزانه کوشش می‌کنند که کنترل شغلهای کارمندان را در دست داشته باشند. وقتی مشکل ناگهانی یا یک فرصت خوب در نظر آنها می‌آید، آنها می‌توانند آن را با برنامه‌های خود تنظیم کنند. کار با آهنگ حرکت یکنواخت یا ثابت یعنی همیشه کار با سرعت. برای رقابتی بودن، بیشتر سازمانها نیاز دارند که کار با سرعت انجام شود. پرایی پریچت مشاور می‌گوید: بنابراین شما نیاز دارید که با یک حسی از نیاز شدید عمل کنید. شتاب در تمام جنبه‌های کاریتان حتی اگر این باشد که زندگی با ناهمواریهای باشد. تاکید روی عمل. در مهیا کردن تلاش بی پایان در رسیدن به چیزهایی خوب قبل از اینکه شما حرکتی را شروع کنید، در باطلاق قرو نروید. مطمئن باشد کیفیت بالا ضروریست، اما باید با سرعت اتفاق بیافتد. شما نمی‌توانید سرعت‌را قربانی کنید. تلف کننده‌های زمان را کم کنید. (مصرف کننده‌ها را کم کنید)
یک استراتژی مهم برای بهبود بهره‌وری شخصی کم کردن مصرف کننده‌هاست. هر دقیقه که از فعالیت غیر بازده بوجود می‌آید می‌تواند سرمایه گذاری شده در کار پر بازده و به شما در انجام دادن کار در زمان طولانی کمک کند. برای مثال، اگر شما می‌خواهید ساعتهای ناهار را با دوستان در سرکار هر روز کم کنید، می‌توانید به موقع از سرکار بیرون بروید. ضمیمه 1-17 یک لیست از راههای مشخص برای کاهش، مصرف وقت را نشان داده است. نظریات دیگر در این بخش به شما کمک می‌کند که زمان را به طور مستقیم و غیر مستقیم ذخیره کنید.
- در یک زمان روی یک کار تمرکز کنید
مدیران سود آور و بهره‌ور یک گنجایش خوب توسعه داده برای تمرکز روی مشکلات مواجه شده در یک زمان دارند. اگرچه آنها با دیگر الزام‌ها احاطه شده‌اند. تمرکز شدید منجر به قضاوت تند و تحلیل سریع می‌شود منجر به کاهش شانس ایجاد خطا می‌شود. محلول فرعی مفید دیگر از تمرکز کاهش حواس پرتی است. شخصی که روی کاری که دو دست داده آنچه که در نظر دارد را کمتر فراموش می‌کند. کمکی که می‌شود به کاری که در دست است تمرکز کرد استفاده از سر نخ‌های اجرایی یا آیتم‌هایی است که شما باید تمرکز کنید روی آن وقتی که تحت فشار هستند. برای مثال وقتی با یک مشتری مشکل دارید، سر نخ اجرایی یک لبخند است. با خود بگویید من باید به آن لبخند بزنم. لبخند زدن موثر است زیرا این کار به کاهش خصومت مشتری کمک می‌کند. سر نخ دیگر یادداشت برداری است وقتی که با اعضای دیگر گفتگو می‌کنید. سر نخ شما این است وقتی او می‌گوید چیزهایی از موارد خاص من باشتاب آن نظر را در برگه‌ام می‌نویسم.
 
تمرکز روی کارهایی با بازده بالا
اگر می‌خواهید که در شغل یا در مدرسه سودمند باشند روی کارهایی تمرکز کنید که اجرای بالای آنها می‌تواند یک بازده بزرگی داشته باشد. برای یک مدیر، کار با بازدهی بالا می‌تواند یک نقشه استراتژیکی برای بخش خود فراهم کند. برای یک دانش آموز با دانشجو کار یا بازدهی بالا می‌تواند فکر یک نظریه خلاقانه برای پروژه مستقل او فراهم کند. صرف کردن تلاش خود روی آیتم‌هایی با بازدهی بالا مشابه پیدا کردن یک بازگشت سرمایه از پول شماست استراتژی بازدهی بالا همچنین از اصول پاترو که در بخش 7 توضیح داده شده، پیروی می‌کند.
- در زمانهای مختلف کارهای خلاقانه و روتین انجام دهید
برای بهبود سودمندی، کارتان را سازماندهی کنید بنابراین شما نباید بین کارهای روتین و خلاقانه تغییر ایجاد کنید. برای بسیاری مردم بهتر است که اول کارهای خلاقانه انجام دهید زیرا آنها نیازمند انرژی ذهنی بیشتری نسبت به کارهای روتین دارند. بخشی از مردم ترجیح می‌دهند که کاغذ بازی کمتر و ایمیل‌های روزمره را کم کنند بنابراین از انجام کارهای خلاقانه خوشحال می‌شوند. هر دستوری که شما انتخاب می‌کنید مهم است نه برای اینکه کارهای خلاقانه را با کارهای روتین مثل دسته بندی ایمیل‌ها و دوباره مرتب کردن میز کارتان جدا می‌کند.


انجام پایان نامه

برای دیدن ادامه مطلب از لینک زیر استفاده نمایید

 دانلود مقاله | انجام پایان نامه

 


سفارش پایان نامه