انجام پایان نامه

درخواست همکاری انجام پایان نامه  بانک مقالات رایگان انجام پایان نامه

سفارش پایان نامه

|

انجام پایان نامه ارشد

انجام پروژه دانشجویی کلودسیم CloudSim

در آینده، محاسبات ابری در توسعه­ ی خدمات اینترنتی به یک تکنولوژی مهم تبدیل خواهد شد. ارائه دهندگان خدمات  اینترنتی قصد دارند، به منظور برآوردن نیاز کاربران، برخی تنگناهای سیستم محاسبات ابری را حذف کنند و به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی، آنها به اعمال مکانیسم جدید بهره وری انرژی و مشاهده­ ی اثرات آن بر دیتاسنتر نیاز دارند. کلودسیم CloudSim یک ابزار شبیه سازی توسعه پذیر است که امکان مدل سازی و شبیه سازی سیستم های رایانش ابری و آماده سازی برنامه های کاربردی را فراهم می آورد. کتابخانه کلودسیم کلاس‌های اصلی برای تعریف مراکز داده، ماشین‌های مجازی، کاربردها، کاربرها، منابع محاسباتی و سیاست‌هایی برای مدیریت بخش‌های متنوع یک سیستم (برای مثال زمان‌بندی) را فراهم می‌کند.

در حال حاضر، نرم افزار کلودسیم CloudSim از مدلسازی و شبیه سازی محیط های رایانش ابری متشکل از رایانش ابری واحد و رایانش ابری میان شبکه (Federation of Clouds) پشتیبانی می کند.

حال کسانی که وقت انجام پروژه های کلودسیم را ندارند می توانید اینکار را به مشاوران تهران بسپارند تا در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت پروژه شما آماده و تحویل داده شود.

سفارش پایان نامه